podświetlene wewnątrz auta

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez adams » 2 lut 2013, o 20:33

maciek10012 napisał(a):najprawdopodobniej gdzies zwarcie


Zauważ, że na tym bezpieczniku jest cytuję :

21 - Oswietlenie wnętrza i bagażnika; zegar; zapalniczka;
centralny zamek; wskaźnik wielofunkcyjny komputera pokł. 15A

Może zapalniczka robi Ci zwarcie, lub jest coś dołożonego (jakaś lampka CB radio lub co innego na krótko pociągnięte od gniazda zapalniczki - często ludzie podłączają tam różne ustrojstwa, ponieważ jest tam stały plus i plus od podświetlenia). Albo w bagażniku żarówka ma zwrcie lub też żarówka w podsufitce. Ile odbiorników tyle możliwości. Od siebie dodam że najprościej będzie jak odepniesz wszystko co na tym siedzi, czyli lampkę w kabinie i lampkę w bagażniku, wypniesz kostkę od gniazdka zapalniczki ( u mnei ciasno siedzi, trzeba uważać żeby gniazdka nie połamać) i włożysz bezpiecznik. Jeśli się nei przepali kolejno podpinaj urządzenia. jak strzeli będziesz wiedział co ma zwarcie. Miłego szukania pozdro :mrgreen:
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez slawek5t » 3 lut 2013, o 20:08

"Na krótko" sprawdzałeś tą lampke ?
Jesli nie świeci to może łatwiej bedzie znaleźć drugą taką.
No chyba że lubisz elektronike to szukaj aż znajdziesz :)
powodzenia
Mój golfik
Avatar użytkownika
slawek5t
Members
 
Posty: 1993
Dołączył(a): 15 cze 2011, o 00:05
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez brzesiu » 3 lut 2013, o 22:05

I tak własnie zrobię bo czas na ogarniecie golfiny miałem tylko do dzisiaj nastepny wolny termin to pewnie na majówkę ;(
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego firmowego Bloga https://www.rabbittranspoland.com/pl/blog a gdyby ktoś potrzebował taksówki na lotnisko w Gdańsku zapraszam na stronę https://www.rabbittranspoland.com/pl
brzesiu
Badacz tematu
 
Posty: 298
Dołączył(a): 31 sty 2013, o 16:04
Lokalizacja: Gdańsk
Rocznik: 1993
Silnik: 1z
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Podświetlenie ,,Lediker'' proszę o poradę

Postprzez dbdgonzo » 6 lut 2013, o 23:55

Witam.
Proszę o poradę w wyborze oświetlenia Led od Ledikera , kompletnie nie mam pomysłu na jakie kolory się zdecydować.
Na pierwszy ogień idzie podświetlenie nawiewów.
Proszę o zdjęcia zestawów (zamontowanych) w różnych kolorach oraz liczę na wasze zdanie w tym temacie.
Avatar użytkownika
dbdgonzo
Czytacz
 
Posty: 104
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 19:01
Lokalizacja: DZG
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 7 lut 2013, o 00:37

dbdgonzo napisał(a):Proszę o zdjęcia zestawów (zamontowanych) w różnych kolorach oraz liczę na wasze zdanie w tym temacie.


Rozumiem żeby nie wiedzieć ...ale takie coś już trąci śmierdzącym lenistwem... Wszystko jest w google... wiesz od kogo takie coś można dostać a nawet hasła w google nie wpiszesz? No proszę... :-|

Tu masz link...
http://www.ace.vot.pl/index.php?option= ... &Itemid=35

Proponuje czerwone. Jak dla mnie kolor niebieski trąci zdeka wsią.. ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Opik » 7 lut 2013, o 01:49

Ja pierdziele, no szczyt po prostu... Wchodzę w temat po nagłówku licząc że jest jakiś problem z zamontowaniem tego banalnego zestawu, a tutaj "jaki kolor"... Nie wiesz co Ci się podoba?
U mnie w temacie masz zdjęcie mojego zestawu (zielone-niebiesko/czerwone-zielone), wejdź sobie i zerknij jak chcesz zobaczyć ;) mi najbardziej podeszło bo ładnie się zgrywa z fabrycznym zielonym podświetleniem i jest to chyba najfajniejszy zestaw dla osoby która tak jak ja nie przepada za bardzo za czerwonym
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez dbdgonzo » 7 lut 2013, o 02:20

Paweu_mk3,
Spokojnie , spokojnie ,przeglądałem tę stronę i zastanawiałem się nad nr 2,4,12 .

Chodzi o to , że u mnie prawie nic nie świeci ,a jak już świeci to słabo , chciałbym to zrobić porządnie ,a z wypowiedzi forumowiczów wynika ,że są to b.dobre zestawy.
Jeżeli chodzi o kolorystkę to nie chcę żeby w aucie było jak na choince -153 różne kolory , chcę aby to wyglądało efektywnie i estetycznie dlatego pytam , jeżeli można spytać :-|
Avatar użytkownika
dbdgonzo
Czytacz
 
Posty: 104
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 19:01
Lokalizacja: DZG
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 7 lut 2013, o 02:23

Obrazek
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 7 lut 2013, o 02:44

No i to co pokazał Opik to typowa choinka ... radio na czerwono... podświetlenie zielono niebiesko czerwono zielone...

Moim zdaniem jak już modzić to na czerwono wszystko jak w golfie iv :D
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez saszelqq » 7 lut 2013, o 03:16

Paweu_mk3 napisał(a):No i to co pokazał Opik to typowa choinka ... radio na czerwono... podświetlenie zielono niebiesko czerwono zielone...

Moim zdaniem jak już modzić to na czerwono wszystko jak w golfie iv :D

Ewentualnie wszystko na jeden kolor, nie koniecznie czerwony, bo nie każdemu to pasuje ;) Ale aby nie mieszać, jak pokazał kolega Opik :-D Ja akurat planuję taki zestawik zielony, co by do radia i licznika mi pasowalo :-)
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Czesio207 » 7 lut 2013, o 08:51

Ja bym zaproponował niebiesko-czerwony ;)
Wszystko o moim golfie --->
Mój samochód ma 160 lat i zaraz mu się urwie zawieszenie ale driftuje nim jak :cenzura:
Avatar użytkownika
Czesio207
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 04:00
Lokalizacja: Racibórz/Nędza

Postprzez Karol B. » 7 lut 2013, o 09:23

Ja mam nr 1 i mi odpowiada, bo wszystko inne też na zielono mam, nawet nie fabryczne radio, więc mi pasuje ;-) Takie prawie ori,tylko trochę udoskonalone :-)
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron