podświetlene wewnątrz auta

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez palio » 26 sty 2013, o 14:56

Możliwe, że to wina żarówek. Wyjmij licznik i sprawdź żarówki. Znajdują się na górze. Jeśli chodzi o nawiew to też może być winna żarówka. Ogólnie podświetlenie nawiewów w golfie 3 jest dość słabe.

Wszystko jest opisane na forum. Wystarczy dobrze poszukać ;-) .
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez piterk » 29 sty 2013, o 14:27

Czesio207, a robisz coś w aucie pod "większość na forum" czy pod swój własny gust?
variant yacht, co do moman wiadomo że cena znacznie się różni ale czy ja wiem czy efekt aż10 razy lepszy.

Osobiście tak jak większość mogę polecić zestaw od ledikier.pl
Mój skromny Green MK III
Avatar użytkownika
piterk
Czytacz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 12 sty 2011, o 14:26
Lokalizacja: Augustów/Topiłówka

Postprzez variant yacht » 29 sty 2013, o 16:35

piterk napisał(a):Czesio207, a robisz coś w aucie pod "większość na forum" czy pod swój własny gust?
variant yacht, co do moman wiadomo że cena znacznie się różni ale czy ja wiem czy efekt aż10 razy lepszy.

Osobiście tak jak większość mogę polecić zestaw od ledikier.pl
osobiscie porownywalem obydwa na swoim aucie, przy ledikerze zadne mycie swiatlowodow, celowanie ledami w swiatlowody , maskowanie itp itd nie spowodowalo, ze nierownomierne oswietlenie zniknelo , byly cienie i slabniecie swiatla w miare oddalania sie od jego zrodla ledowego - poprostu specyfika rozprowadzania swiatla w tym patencie jest jaka jest , lepiej niz fabrycznie ale CONAJMNIEJ 10 razy gorzej od folii indiglo bedziesz widzial kiedys na zywo to zauwazysz bardzo wyrazną roznice.... :shock: na poczatek wrzuc wyrazne zdjecia ledowych , ja ci dorzuce indiglo i sobie porównają wszyscy....zapomnialem ze juz wrzucalem gdzies wyzej, robione w dzień...moge dolozyc nocne
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez Opik » 29 sty 2013, o 16:43

widziałem oba na żywo, od ledikera nawet mam, bo moim zdaniem bez sensu wydawać dużo więcej kasy na coś, co aż tak dużo lepsze nie jest
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez variant yacht » 29 sty 2013, o 16:45

Opik napisał(a):widziałem oba na żywo, od ledikera nawet mam, bo moim zdaniem bez sensu wydawać dużo więcej kasy na coś, co aż tak dużo lepsze nie jest
tia.....master blaster
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez piterk » 29 sty 2013, o 17:02

variant yacht, jak będę miał tylko możliwość zrobienia dobrego zdjęcia wrzucę na pewno. Ale tak jak dla Opik-a, za mną przemawiała też spora różnica cenowa. Sama folia swoje kosztuje doliczyć do tego inwerter. No chyba że ktoś jak Ty podświetla od razu i tarcze to jeszcze pół biedy po koszt inwertera odchodzi. Ale kupić zestaw moman dla samego panelu to trochę przesada.

Ps. variant yacht, podobnie nie dałeś się przekonać że uda mi się w miarę przyzwoicie podświetlić tarcze od spodu. :)
Mój skromny Green MK III
Avatar użytkownika
piterk
Czytacz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 12 sty 2011, o 14:26
Lokalizacja: Augustów/Topiłówka

Postprzez variant yacht » 29 sty 2013, o 17:11

piterk napisał(a):variant yacht, jak będę miał tylko możliwość zrobienia dobrego zdjęcia wrzucę na pewno. Ale tak jak dla Opik-a, za mną przemawiała też spora różnica cenowa. Sama folia swoje kosztuje doliczyć do tego inwerter. No chyba że ktoś jak Ty podświetla od razu i tarcze to jeszcze pół biedy po koszt inwertera odchodzi. Ale kupić zestaw moman dla samego panelu to trochę przesada.

Ps. variant yacht, podobnie nie dałeś się przekonać że uda mi się w miarę przyzwoicie podświetlić tarcze od spodu. :)
no fakt nie dalem :roll: w obydwu przypadkach mialem wybor/porownanie,poprostu "w miare dobrze" czyni roznice... Koszt? Nawiewy- 60 plus 58 dla indiglo , 40 led , kwotowo niewiele różnicy - wizualnie miedzy "w miare" ,a" bardzo dobrze" jest roznicą duzo wiekszą...jak zwykle kwestia gustu i potrzeb 8-)
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez piterk » 29 sty 2013, o 17:36

Wiadomo dla jednych 80 to nie różnica dla nie których już tak. Ale tak jak mówisz każdy ma swoje gusty i potrzeby. Ja i wielu innych jesteśmy zadowoleni z przeróbki od ledikier.pl Ty z wersji od MOMAN. Także sądzę że dalsze drążenie tematu co lepsze nie ma sensu. :)

PS. variant yacht, tak przy okazji widziałeś co udało mi się osiągnąć z tarczami ??
Mój skromny Green MK III
Avatar użytkownika
piterk
Czytacz
 
Posty: 145
Dołączył(a): 12 sty 2011, o 14:26
Lokalizacja: Augustów/Topiłówka

Postprzez variant yacht » 29 sty 2013, o 19:14

piterk napisał(a):Wiadomo dla jednych 80 to nie różnica dla nie których już tak. Ale tak jak mówisz każdy ma swoje gusty i potrzeby. Ja i wielu innych jesteśmy zadowoleni z przeróbki od ledikier.pl Ty z wersji od MOMAN. Także sądzę że dalsze drążenie tematu co lepsze nie ma sensu. :)

PS. variant yacht, tak przy okazji widziałeś co udało mi się osiągnąć z tarczami ??
mam tez i pare rzeczy od ledikiera (wskazówki, wlacznik swiatel, przelaczniki robilem sam) ale nawiewy led zupelnie nie "zagraly" ....80? na wieksze bzdety ludzie wydają większą kase kase :lol: , 80 tys zl to roznica , 80 zl praktycznie zadna ;-) , patrzylem w twoim tarczowym temacie ale koncowy efekt mi chyba umknął .... optuje za indiglo, bo poprostu sa najbardziej zblizone uzyskanym efektem i skutecznoscia do tego co jest w nowszych autach, próbowałem i innych rozwiązań ale niestety :zalamany: ...jak chcesz podrzuc mi na pw swoje ledowe tarcze.pozdr
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Kopertówki drzwi do czego podłączyć

Postprzez CHLASTA92 » 30 sty 2013, o 14:09

Witam jestem w trakcie wkładania kopertówek w drzwi ale potrzebuje informacji pod co je podłączyć że by to działało i pytanie jak to jest w oryginale świecą za każdym otwarciem drzwi czy tak jak podświetlenie wnętrza na przełącznik
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Avatar użytkownika
CHLASTA92
Badacz tematu
 
Posty: 161
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:33
Lokalizacja: Żywocice

Postprzez pietrasiak2 » 30 sty 2013, o 14:23

Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez CHLASTA92 » 30 sty 2013, o 23:35

Nie o to mi chodziło a dokładniej to o to czy ktoś to robił tak że latało to pod wyłącznikiem podswietlenia kabiny
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Avatar użytkownika
CHLASTA92
Badacz tematu
 
Posty: 161
Dołączył(a): 26 paź 2011, o 20:33
Lokalizacja: Żywocice

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości