elektryczne szyby i lusterka

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez danny.tcz » 6 lut 2013, o 17:57

wszystkie razem w jednym tepie ???
to nie jest zwykłe 1,4 zawsze to powtarzałem :P
Avatar użytkownika
danny.tcz
Gaduła
 
Posty: 406
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 17:05
Lokalizacja: gtc

 

Postprzez danny.tcz » 6 lut 2013, o 18:03

jak ciezko idzie to wina prowadnic ktore moga byc zle ustawione ( w moim przypadku musialem pod jedna ze srub podlozyc podkladke nie wiedzac czemu i jak reka odjal smiga az milo sie na nia patrzy teraz) albo linek ktore moga sie juz powoli zaczac platac ale przy tym bylyby dziwne odglosy strzelania przy podnoszeniu co do samowolnego opuszczania to przeciazeniowka moze byc juz strzelona ... gdzies na forum bylo jeszcze ustawianie odleglosci miedzy bolcami i wtedy mialo pomoc ale co i jak dokladnie to nie wiem :-/
to nie jest zwykłe 1,4 zawsze to powtarzałem :P
Avatar użytkownika
danny.tcz
Gaduła
 
Posty: 406
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 17:05
Lokalizacja: gtc

Postprzez raf.corp7 » 6 lut 2013, o 18:37

wyciagałem cały mechanizm i linki sa ok i nawet bez szyby nie chce isc do góry mechanizm ani w dół .

[ Dodano: 2013-02-06, 19:23 ]
a jest taka opcja ze moze to byc wina przełaczników od szyb ??
raf.corp7
Czytacz
 
Posty: 69
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 16:05
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez ipela91 » 6 lut 2013, o 20:02

tak. i pozniej trudno je pozamykac jak juz sie rozładuje aku
Przodem jeżdżą wszyscy, tyłem niewielu, bokiem nieliczni...
Avatar użytkownika
ipela91
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 09:11
Lokalizacja: Białogard

Jak założyć elektryczne szyby z pełną elektryką ???

Postprzez Adii4x4 » 10 lut 2013, o 22:41

Tak jak w temacie w/w szukam kogoś lub tematu na forum z porada jak założyć do Golf III elektryczne szyby z elektryką na 4 drzwi ??? Obecnie mam na korbkę :) A więc może ktoś wie albo jest już gdzieś temat na forum z porada jak to zrobić aby działało wszystko ???

Podsiadam również elektryczny szyber dach i ciekaw jestem czy mogę go założyć do mojego golfa w którym nie ma w ogóle szyber dach ??

Czekam na porady i podpowiedzi....



Pozdro !!!!!
Avatar użytkownika
Adii4x4
Czytacz
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:48
Lokalizacja: Wrocław/Prusice

Postprzez K7 » 10 lut 2013, o 23:09

Chcesz zamontowac orginalną elektrykę szyb czy zestawy uniwersalne? w sprawie uniwersalnych mogłbym ci troche doradzic ;) co do szyberdachu hmm wszystko sie da ale czy sie opłaci, musiałbys pewnie zainwestowac w podsufitkę, ciągnąć wężyki odprowadzające, elektrykę... no i oczywiscie dziura w dachu do opanowania.. z elektryką szyba napewno miałbys mniej problemów niz z szyberdachem ;)
K7
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:24
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Paweu » 10 lut 2013, o 23:15

Ledwo jakiś tam ład i porządek zrobią a już kolejny podobny temat powstaje.

Było tyle razy na forum.. wystarczy poszukać.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Adii4x4 » 10 lut 2013, o 23:51

Paweu_mk3 i masz jakis problem że pytam ???
Forum jest po to aby ułatwić innym i mi życie w dużej ilości tematów które rozwiążą problemy lub po prostu są ciekawi ciekawostek w rożnych tematach a że jest burdel na forum i w pizdu.... pełno tematów na różne bez sensu temat i człowiek siedzi 5h na forum aby coś znaleźć to woli szybciej zadać Nowe Tematy ( po to to jest )... i uzyskać szybką odpowiedz (a jak ktoś nie chce odp to się nie odzywa !! )

[ Dodano: 2013-02-10, 22:57 ]
K7 napisał(a):Chcesz zamontowac orginalną elektrykę szyb czy zestawy uniwersalne? w sprawie uniwersalnych mogłbym ci troche doradzic ;) co do szyberdachu hmm wszystko sie da ale czy sie opłaci, musiałbys pewnie zainwestowac w podsufitkę, ciągnąć wężyki odprowadzające, elektrykę... no i oczywiscie dziura w dachu do opanowania.. z elektryką szyba napewno miałbys mniej problemów niz z szyberdachem ;)


No na oku już mam całą elektrykę orgl. za 200 zł i myślę że warto :)
A co do szyber dachu no zabawy ... wiem jest trochę ale jak chce się mieć to można się bawić dla upiększenia auta :D A dziura to nie problem (już wycinałem dziurkę pod szyber dach :) ) Tylklo nie wiem jak wygląda sprawa ...jak wygląda montaż prowadnic pod dachem w golfie który nie posiada szyber dachu ??? To mnie zastanawia czy sie da prowadnice zamontować ???
Avatar użytkownika
Adii4x4
Czytacz
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:48
Lokalizacja: Wrocław/Prusice

Postprzez K7 » 11 lut 2013, o 00:05

za 200 zł watro jak najbardziej ;) z montazem orginału nie powinienes miec problemu po zdjęciu tapicerek sam pewnie sie zorientujesz co i gdzie ;) co do finalnego połączenia wiązki do skrzynki bezpieczników- nie wiem, nie robiłem, nie bede doradzac :D co do szyberdachu to jesli ktos chce i posiada umiejetnosci manualne to pewnie da rade ;) chętnie bym ci doradził i podpowiedział co do tych prowadnic ale u mnie wymiana szyberdachu przewidziana jest na wiosne więc jeszcze togo nie ruszałem i nie wiem ;)
@edit poszukałem troche w sieci i z tego co sie dowiedziałem orginalny szyberdach jest przykręcany do metalowych uchwytów w poszyciu dachu. Więc mysle ze z orginalnym szyberdachem mogłyby byc większe lub mniejsze problemy, pewnie zaoszczędziłbys na robocie gdybys montował uniwersalny :-)
Ostatnio edytowano 11 lut 2013, o 00:14 przez K7, łącznie edytowano 1 raz
K7
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:24
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Paweu » 11 lut 2013, o 00:13

Adii4x4 napisał(a):Paweu_mk3 i masz jakis problem że pytam ?
Forum jest po to aby ułatwić innym i mi życie w dużej ilości tematów które rozwiążą problemy lub po prostu są ciekawi ciekawostek w rożnych tematach a że jest burdel na forum i w pizdu.... pełno tematów na różne bez sensu temat i człowiek siedzi 5h na forum aby coś znaleźć to woli szybciej zadać Nowe Tematy ( po to to jest )... i uzyskać szybką odpowiedz (a jak ktoś nie chce odp to się nie odzywa )


Z całym szacunkiem ale chyba nie umiesz korzystać z googli... ;-)

http://www.golf3.pl/42439.htm

http://www.golf3.pl/38631.htm

http://www.golf3.pl/47206.htm

a tu o szyberdachu troche...

http://www.golf3.pl/topics6/montaz-szyb ... t19387.htm

Nie ma za co :-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez pietrasiak2 » 11 lut 2013, o 08:54

Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków

Postprzez k-m-r1 » 11 lut 2013, o 12:09

zamykamy :cisza:
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 9 gości