Większe turbo

Wszystkie informacje o turbosprężarkach, chiptuningu i podnoszeniu mocy.

Moderator: Moderator

Postprzez palio » 23 lip 2014, o 19:38

A ja słyszałem, że regeneracja to zło.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez Pozor » 23 lip 2014, o 21:47

jakiego specjalistę dobierzesz tak będziesz miał , ja już ponad rok jeżdżę na regenerowanym T3 i działa jak złoto . A napiszę jaką miałem sytuację ze specjalistami . Jadę do pierwszego warsztatu i mówię ze mam do regeneracji T3 przy sobie , to gościu mi od razu bez patrzenia od stołu mówi że wymieni wirniki ,uszczelniacze,itp. za 900 zł :-o temu panu powiedziałem dziękuję , pojechałem do polecanego warsztatu przez znajomych , był taki prywatny do i gościu w garażu robił turbinki , dosłownie cały garaż zawalony rozmaitymi turbinami w każdym kącie , to znowu ta sama gadka i tu gościu mówi od razu żeby przyniósł :-) po ogadaniu doszliśmy do tego że za 100 zł sprawdzi mi na wyważarce i się okazało że uszczelniacze padnięte , wymiana wyszła mnie 500 zł a nie 900 jak to oszuści gadali . więc ja jestem za regeneracją bo takich starych turbin jak T3 już nie kupi się nowych.
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez pawelus6 » 24 lip 2014, o 21:56

No zależy od warsztatu, zaraz po zakupie robiłem regeneracje, prawie 1000zł. Trubro wróciło mechanior załozył ledwo do odmu dojechałem i juz było cos nie tak. Znowu regeneracja ale na gwarację - to nie przyznali i zwalili winę na zatkany smok czy cos ze cisnienie nie te, pojechałem gdzie indziej i cisnienia w porzadku :cisza:

Ale druga regeneracja poszła, w innym warsztacie który sam mi turbinę wyjął, pomierzył wszystko i założył i turbina chodzila do samego konca - czyt. do swapu na KKK K14 ;)
Mój golf Variant
AAZ: KKK K14~1.5Bar, Skrzynia CTN(TDi), dół TDi.
Avatar użytkownika
pawelus6
Gaduła
 
Posty: 575
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 18:49
Lokalizacja: Śląsk, Knurów
Rocznik: 0
Silnik: Dziala
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Turbo i chiptuning

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości