problem z nawiewem

Wszystko co związane z klimatyzacją i nawiewami w samochodzie Volkswagen Golf 3

Moderator: Moderator

Postprzez danielwn24 » 26 paź 2009, o 13:05

ulamala sie masa od silnika nawiewu,juz zrobione. dzieki za pomoc :-)
danielwn24
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 22:49
Lokalizacja: radom

 

Postprzez swatu » 26 paź 2009, o 13:20

danielwn24 napisał(a):ulamala sie masa od silnika nawiewu
no to wez ja teraz maywniej zamocuj co by ci zwarcia nie robiła jak sie odepnie . :ok:
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez konik » 1 lis 2009, o 11:15

Witam podepne sie pod temat ja mam to samo wieje mi tylko na szybe i na nogi i twarz ,nawet jak przekrece na samą twarz to i tak wieje na szybe czy nogi i twarz jak rozkrece caly mechanizm to jest wszystko ok wszystko dziala a jak przykrece wszystko do kupy to juz nie dziala o co kaman :?:
POLĄCZYLA NAS PASJA TA PASJA JEST VW
konik
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 20 maja 2008, o 09:03
Lokalizacja: Nowe

Postprzez marny_mk3 » 3 lis 2009, o 00:04

witam
Też się podepnę pod ten temat :-(
Mi wieje na szybę na twarz a na nogi nic i na dodatek jak włączam nadmuch to śmierdzi spalinami albo LPG albo benzyna linki są ok bo zaglądałem do tego juz :-(
Avatar użytkownika
marny_mk3
Badacz tematu
 
Posty: 338
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 23:56
Lokalizacja: Zach. mazowsza

Postprzez konik » 5 lis 2009, o 20:55

Witam dzisiaj bylo troche czasu i zajrzalem to linek i okazalo sie ze pancerz wyskoczyl z zatrzasku i zalorzylem jak sie nalerzy i wszystko ok :super:
POLĄCZYLA NAS PASJA TA PASJA JEST VW
konik
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 20 maja 2008, o 09:03
Lokalizacja: Nowe

brak nawiewiu na wszystkich biegach

Postprzez Chudy87 » 14 sty 2010, o 00:14

Zwracam się z pomocą do osób będących w temacie.

Wsiadam dzisiaj do auta, odpalam i chce włączyć nawiew a tu cisza. Na każdym biegu nic :cry: a jeździć tak się nie da. Przed wczoraj gdy auto było odstawiane na parking było wszystko ok

Na pewno nie są to bezpieczniki, oraz blaszka przy pokrętle od nawiewu. Co sprawdzić dalej pomocy.

Wiem że temat był już kilka razy poruszany, ale może mi ktoś jeszcze powiedzieć ile może mnie wyjsc naprawa tego w zależności co to będzie
Avatar użytkownika
Chudy87
Czytacz
 
Posty: 148
Dołączył(a): 21 sie 2008, o 18:06
Lokalizacja: Świecie

Postprzez Pietrolocal » 14 sty 2010, o 18:20

jak bezpiecznik dobry to może coś z silnikiem albo instalacja przy silniku tz styki brudne zasmierdziały albo przy pokrętłach. Trzeba by sprawdzić czy dochodzi prąd do silnika.
Pietrolocal
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 sty 2010, o 23:37
Lokalizacja: Polska

Postprzez Chudy87 » 14 sty 2010, o 19:49

rezystor odpada, właśnie sprawdziłem u brata w golfie, wychodzi na to ze silnik bo nawet nie drgnie gdy był bezpośrednio do akumulatora podpięty,
Avatar użytkownika
Chudy87
Czytacz
 
Posty: 148
Dołączył(a): 21 sie 2008, o 18:06
Lokalizacja: Świecie

Postprzez Pietraszenko » 15 sty 2010, o 20:37

Miałem taki sam problem, pociągnałem z boku od strony pasażera linkę od otwierania przesłony od nawiewu na nogi i jest ok.
Niestety, coś spieprzyłem z ogrzewaniem, czy jest pokrętlo na niebieskim czy na czerwonym wieje tak samo - ZIMNO! Czy ktoś zna link do zdjęć ukazujących jak się dostać do tej linki od sterowania silą ciepla (środkowe pokrętlo)? Bylbym wdzięczny!
Avatar użytkownika
Pietraszenko
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 4 gru 2008, o 19:30
Lokalizacja: Czarnków/WLKP

problem z nawiewem, pomocy !

Postprzez kamil20 » 18 sty 2010, o 13:11

mam taki problel:
nawiew działał mi tylko na 4 biegu wiec podgiąłem dwie blaszki na panelu zeby sie dobrze stykały i wymieniłem zabezpieczenie termiczne bo było spalone. nawiew zaczął dmuchac na 3 i 4 biegu i po chwili tylko na 4 spaliło sie zabezpieczenie termiczne . wymieniłem panel nawiewu i zabezpieczenie termiczne. zaczeło dmuchac na 2 , 3 i 4 biegu ale tylko przez chwile . zabezpieczenie znów padło. na 2 biegu dmuchało tak jakby wiatrak nie mógł sie dobrze zebrac tylko tak klekotał. co mam robic?? jak to naprawic??
kamil20
Czytacz
 
Posty: 54
Dołączył(a): 22 gru 2009, o 01:24
Lokalizacja: BRZEZINY ok. ŁODZI

Postprzez pablomed » 18 sty 2010, o 18:57

nie ma się co bawić w naprawę wiatraka, używka pół stówki http://www.allegro.pl/item886762081_wen ... 9_021.html

Proponuje tylko zajrzeć od góry od podszybia pod filtr kabinowy czy coś na wiatrak nie wpadło jakiś śmieć
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Nawiew na szybe tylko od strony pasażera

Postprzez PabloSBT » 26 sty 2010, o 16:58

Witam szukałem podobnego tematu ale przez wyszukiwarke mi nic nie znalazło otórz gdy włącze nawiew na szybe to dmucha tylko przez 3 kratki od strony pasażera a u kierowcy prawie że nic :| jak mam zamarznięta szybe od środka to lód ginie po stronie pasażera po kilku min a ja dojade 15 KM do pracy i jeszcze mam zamarzniętą szybe :(
Filter kabinowy wymieniałem i czyściłem nawiewy drutem jednak to nic nie dało :-(
Aha i nawiew czy zimny czy ciepły tak samo dmucha tylko od strony pasażera
PabloSBT
Members
 
Posty: 955
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:06
Lokalizacja: TKI | Kielce

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Klimatyzacja i Nawiewy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron