zlot GOLF 3 KLUB POLSKA

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 ogólnopolskie i zagraniczne.

Moderator: Moderator

Czy wziąłbyś/wzięłabyś udział w forumowym zlocie?

Ankieta wygasła 25 maja 2014, o 21:34

TAK
29
100%
NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 29

Postprzez palio » 16 lis 2014, o 14:17

Ja też jestem za zorganizowaniem samodzielnego zlotu. Pozostaje wybór lokalizacji.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez edward_k » 16 lis 2014, o 14:25

ja też jestem za zorganizowaniem oddzielnej imprezy, z VAGiem to była tylko taka propozycja, rozumię że jaszczur jest głównodowodzącym zlotowym? palio jak okaże się że przykładowo zlot odbędzie się gdzieś na śląsku, to znajdzie się tu grupa osób które wezmą to w swoje szpony i załatwią co trzeba, na to możesz liczyć na 120%
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Golf Maniak » 16 lis 2014, o 14:27

palio napisał(a):Ja też jestem za zorganizowaniem samodzielnego zlotu. Pozostaje wybór lokalizacji.


Lokalizacja została z tego co się orientuję wybrana :) miałabyć okolica Łodzi ... nie ma chętnych osób z tego rejonu :?: w takim razie zabrac statusy forumowe tym osobom (w końcu chyba ten status do czegoś zobowiązuje?).
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez palio » 16 lis 2014, o 14:29

Do tej pory wszystkie sprawy związane z Nysą załatwiał jaszczur. Jak będzie dalej nie wiadomo.
Dzięki chłopaki :-D dobrze, że można liczyć na Was.

Na razie będę szukał i rozmawiał z osobami w centrum Polski. Jak nic nie wyjdzie odezwę się do Was.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez edward_k » 16 lis 2014, o 14:35

Golf Maniak dobrze pisze, status do czegoś zobowiązuje

palio czekamy na dalsze instrukcje, byle nie za późno
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Paweu » 17 lis 2014, o 12:43

Cześć.

Widzę że rozkmina jest dość mocna nt. zlotu Golf3.pl . I dobrze.

Lecz chyba warto przemyśleć idee samodzielnego zlotu.

W ankiecie udział wzięło 29 osób. Co nie jest zbyt optymistycznym wynikiem.. Jeśli na hipotetycznym samodzielnym zlocie byłaby podobna frekwencja to mija się to z celem. Chyba że będzie selekcja. (Tylko po co ?)

Jeśli planujecie to zrobić na śląsku to lepiej podpiąć się pod jedną z imprez organizowanych przez śląski vag. Jeśli takowa jest/będzie w planach.. Zaklepać sektor , wywiesić baner golf3.pl i tyle w temacie.

Co do wyboru miejsca dla zlotu Golf 3 Klub Polska. Okolice Łodzi , moim zdaniem najrozsądniejsze wyjście. Sam bym się przejechał..

Może ma ktoś kontakt z osobami z VW Vento Klub Polska ? Oni w tym roku organizowali Bodaj w Ślesinie (?) .

Tylko trzeba podjąć jakąś męską decyzję w szerszym gronie.

Jest ktoś z okolic łodzi , od nas? Może z administracji? :luka:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez edward_k » 17 lis 2014, o 13:02

właśnie problemem na chwilę obecną jest brak chętnych z okolic łodzi a frekwencja 30 osób to drugi problem
Avatar użytkownika
edward_k
VIP
 
Posty: 680
Dołączył(a): 27 maja 2013, o 11:02
Lokalizacja: Katowice
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez pawelus6 » 17 lis 2014, o 16:52

Paweu napisał(a):Cześć.



Jeśli planujecie to zrobić na śląsku to lepiej podpiąć się pod jedną z imprez organizowanych przez śląski vag. Jeśli takowa jest/będzie w planach.. Zaklepać sektor , wywiesić baner golf3.pl i tyle w temacie.

:luka:


Co do połaczenia się pod grupę to dobry pomysł ale znam to z autopsji.
Mamy Wrzesien 2014 Summer Cars Party, grupa z forum.vwgolf.pl zamawia sektor, SCP to jednak dość duza impreza a na strefe vwgolf przyjeżdzają 2(!) auta, ze znajomymi potem do nich dołączylismy i sektor tworzyła praktycznie grupa z Knurowa.

Ciężko z organizacją jest, i tak jak piszesz w ankiecie udział wzięło 29 osób a najaac zycie jeszcze pare by odpadło bo coś z autem/praca/rodzina czy inne tego typu sprawy.

Niestety ale sprawa wygląda tak ze duzo aktywnych uzytkowników to tu nie ma, większa część zarejestrowanych pojawia się tutaj gdy ma jakis problem z autem i szukaja rozwiązania.


Najlepszą opcją jest połączenie sięz jakimś innym forum(np. wspomniane Vento) lub po prostu umówienie się na jakiejś imprezie większej (dla przykłądu rozpoczęcie sezonu w Krakowie 2014, też pare aut z forum było, można też pomyśleć nad imprezą czysto VAG'ową (VAG Nysa).
[/i]
Mój golf Variant
AAZ: KKK K14~1.5Bar, Skrzynia CTN(TDi), dół TDi.
Avatar użytkownika
pawelus6
Gaduła
 
Posty: 575
Dołączył(a): 17 cze 2012, o 18:49
Lokalizacja: Śląsk, Knurów
Rocznik: 0
Silnik: Dziala
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Pozor » 19 lis 2014, o 01:26

hmm mi opcja z zloty vento by fajnie pasowała :mrgreen: i to nie brzmi źle , wystarczy tylko się jakoś ugadać z muchomorkiem na forumvento.org i mogło by coś wypalić , ale tak jak mówi pawelus dużo osób może pisać że będzie a przyjadą ze 2 osoby :lol:
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez marcinwv » 19 lis 2014, o 12:54

Witam zorientuje sie w swojej okolicy czy uda sie cos zadzialac wiem ze w przyszlym roku moj szwagier z lokalnego radia chce zorganizowac cos razem z salonem autoweber w zdusnkiej woli lecz wstepnie ma byc to impreza jednodniowa pod haslem " pokaz swojego golfa '' spytam sie na dniach czy mozna cos rozszerzyc z ta impreza :)
Avatar użytkownika
marcinwv
Gaduła
 
Posty: 475
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:49
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez palio » 19 lis 2014, o 20:17

marcinwv, czekam na info :ok:
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez marcinwv » 19 lis 2014, o 22:16

Poszło pw :-)
Avatar użytkownika
marcinwv
Gaduła
 
Posty: 475
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:49
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do ZLOTY OGÓLNOPOLSKIE I ZAGRANICZNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości