Mój golf 3 pali za dużo gazu, pomocy !!!

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Postprzez marko1967 » 23 lis 2008, o 18:29

dziabi3 napisał(a):a dziś odnotowałem najniższe spalanie 7,22 litra na 100km
z kond taka dokładnośc spalania :szok: jak byś napisał 7,2 to bym zrozumiał bo komp MFA pokazuje jedno miejsce po przecinku jeżeli oczywiście masz MFA ? nie zrozum mnie źle poprostu to moja ludzka ciekawośc :-)
Avatar użytkownika
marko1967
Members
 
Posty: 1010
Dołączył(a): 20 sie 2007, o 19:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

 

Postprzez dziabi3 » 23 lis 2008, o 21:50

u mne z pb i lpg wszystko ok

wszystko posprawdzane i wyregulowane co miesiąc podpinam vag i kabel lpg sprawdzam

a mi chodzilo o to ze na gazie ciagnie wyrzej niz pb a na pb ma wiekszy moment na niskich obrotach ale to jest tak slabo odczuwalne ze mogłem sobie to zmyslic

powiem tak u mnie niema róznicy w mocy no chyba ze jest lato i okrokpnie gorąco to zadkie powietrze osłabia mi lpg minimalnie jakies 5 %

a to dokładne spalanie mi wszlo z tego ze tankuje zawsze do pelna a potem dolewma na tym samym stanowisk lpg

a w butle zawsze mi wchodzi 26,5 i ostatni dotankowalem 16,8 litra i na liczniku miałem 233km niecałe podzieliłem to i wyszło tak dokładne wskazanie


podejzewam ze bym nizej jeszcze z szedł ale w trase w jedną strone gnałem ok 110 a 110 a z powrotem 70 -85 km/h i potym zatankowlaem


a mfa to kupa jak sie jej podczas jazdy nie skasuje przełącznikem na mantce

bo bez kasowania pokazuje powoli usredniające sie spalanie włacznie z ssaniem rozruchowym

a potem pokazuje 13 litów jak sie juz jedzie 30 km
Średnie spalanie 7,5>8l lpg /5,8l pb
dziabi3
Members
 
Posty: 513
Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 20:40
Lokalizacja: ewewefwef

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość