Zestaw głośników na przód

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez Jojek » 20 sie 2011, o 22:19

tylko jak bedziesz chcial do karoseri to chociaz troche ja zadrap bo lakier nie przewodzi
Avatar użytkownika
Jojek
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27 wrz 2010, o 20:16
Lokalizacja: EL

 

Postprzez Lisu » 20 sie 2011, o 22:19

TunaFish napisał(a):obudowa radia
w sensie jak zdejmę plastikową ramkę?

[ Dodano: 2011-08-20, 22:20 ]
Jojek napisał(a):tylko jak bedziesz chcial do karoseri to chociaz troche ja zadrap bo lakier nie przewodzi
wiadomo, myślałem bardziej o miejscu po śrubie czy coś podobnego
Była corsa, była vectra, był 200sx jest MKIII :D

Mój Gofer :D http://www.golf3.pl/topics2/mk3-aaz-by-lisu-vt27751.htm
Avatar użytkownika
Lisu
Gaduła
 
Posty: 469
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 22:36
Lokalizacja: Warszawa/Zakręt

Postprzez Jojek » 20 sie 2011, o 22:23

podejrzewam ze jak zdejmiesz ramke i wcisniesz koncowke miernika miedzy radio a kieszen to juz bedzie miec mase
Avatar użytkownika
Jojek
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27 wrz 2010, o 20:16
Lokalizacja: EL

Postprzez Lisu » 20 sie 2011, o 22:34

Dobra koledzy, jutro rano jeszcze raz sprawdzę jak pisaliście i plusy polecą. pozdro :zdrowko:
Była corsa, była vectra, był 200sx jest MKIII :D

Mój Gofer :D http://www.golf3.pl/topics2/mk3-aaz-by-lisu-vt27751.htm
Avatar użytkownika
Lisu
Gaduła
 
Posty: 469
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 22:36
Lokalizacja: Warszawa/Zakręt

Postprzez Artur G » 21 sie 2011, o 00:39

Lisu ja mam jeszcze oryginalne czarne kostki przy głośnikach to napisze jak to jest podłączone. Prawde Ci pisali koledzy że przewody z paskiem brązowym to minus. U mnie jest tak:
na lewy głośnik wychodzą dwa przewody jeden brąz + niebieski i to jest minus. Drugi czarny i to jest plus.
na prawy głośnik wychodzą dwa przewody jeden brąz + biel i to jest minus. Drugi czerwony + biel i to jest plus.
Ostatnio zmieniałem antene w swoim mk3 95r i miałem radio na wierzchu to jestem pewien na 100% że tak jest. Na kostkach w radiu masz wszystko opisane.

Jeszcze jedno. U mnie przy głośniku w tej czarnej kostce przy jednym z "pinów" jest narysowany plus. Przewodów do głośnika do tej kostki nie da sie inaczej wsadzić bo ma z jednej stony coś w rodzaju takiego zatrzasku czy jak tam go zwał. Zerknij tam u siebie czy siedzi jakiś plusik.

To tyle. Jak by co to pisz.
Artur
Artur G
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 cze 2011, o 21:00
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Lisu » 21 sie 2011, o 01:15

Dzięki wszystkim, wiadomo że brąz z paskiem to minus, to i u mnie pewnie też :-P ale nie wiem czemu po obu stronach mam takie same przewody
Była corsa, była vectra, był 200sx jest MKIII :D

Mój Gofer :D http://www.golf3.pl/topics2/mk3-aaz-by-lisu-vt27751.htm
Avatar użytkownika
Lisu
Gaduła
 
Posty: 469
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 22:36
Lokalizacja: Warszawa/Zakręt

Postprzez pablomed » 21 sie 2011, o 09:18

Lisu, nie wiem na co jest to potrzebne ale jesli podasz rocznik i ile głośników i jak rozmieszczone (czy sa z tyłu 160-ki plus piszczałki czy jak) i le dzrwi to może znajdę konkretny schemacik i rozpisze.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Lisu » 21 sie 2011, o 13:59

pablomed napisał(a):Lisu, nie wiem na co jest to potrzebne ale jesli podasz rocznik i ile głośników i jak rozmieszczone (czy sa z tyłu 160-ki plus piszczałki czy jak) i le dzrwi to może znajdę konkretny schemacik i rozpisze.

kolego schemacik już mam, na forum vwgolf.pl szybko dostałem, tam wychodzi że z brązem to minus ale nie pasi mi jedno że na tym schemacie jest jak ma Artur G, czyli z prawej jeden przewód czerwono/biały a u mnie po obu stronach jest tak samo... Ale może coś znajdziesz innego: Rocznik 1994, 4 głośniki: 2 w desce i 2 w przednich drzwiach
Była corsa, była vectra, był 200sx jest MKIII :D

Mój Gofer :D http://www.golf3.pl/topics2/mk3-aaz-by-lisu-vt27751.htm
Avatar użytkownika
Lisu
Gaduła
 
Posty: 469
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 22:36
Lokalizacja: Warszawa/Zakręt

Postprzez Jojek » 21 sie 2011, o 14:17

moze po prostu ktos dokladal instalacje do drzwi i wzial dolozyl wizke ze szrotu i akurat trafil na wiazki z tych samych drzwi
Avatar użytkownika
Jojek
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27 wrz 2010, o 20:16
Lokalizacja: EL

Postprzez slavwek.ie » 21 sie 2011, o 15:26

Lisu, bujasz się z tematem od połowy sierpnia, postów na 3 strony i nic konstruktywnego nie wymyśliłeś. W tym czasie a raczej w jedno popołudnie położył byś nową instalację z porządnych przewodów, bo fabryczna nadaje się do głośników Nokia i Isophon. Jak będziesz chciał założyć cokolwiek innego to i tak należy wymienić przewody.
pomyśl, czy warto się dalej z tym pitolić..?
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez Lisu » 21 sie 2011, o 15:40

slavwek.ie napisał(a):Lisu, bujasz się z tematem od połowy sierpnia, postów na 3 strony i nic konstruktywnego nie wymyśliłeś. W tym czasie a raczej w jedno popołudnie położył byś nową instalację z porządnych przewodów, bo fabryczna nadaje się do głośników Nokia i Isophon. Jak będziesz chciał założyć cokolwiek innego to i tak należy wymienić przewody.
pomyśl, czy warto się dalej z tym pitolić..?
chyba masz rację, dzięki wszystkim za pomoc.
Temat do zamknięcia!
Była corsa, była vectra, był 200sx jest MKIII :D

Mój Gofer :D http://www.golf3.pl/topics2/mk3-aaz-by-lisu-vt27751.htm
Avatar użytkownika
Lisu
Gaduła
 
Posty: 469
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 22:36
Lokalizacja: Warszawa/Zakręt

JAKIE TWEETERY Pod głośniki POWERBASS S-6c

Postprzez prosebz » 23 sie 2011, o 09:12

Witam forumowiczów, jest to jeden z moich pierwszych założonych na tym forum tematów, więc jeżeli jest coś nie tak nie miejcie o to problemów : ).

Mam problem odnośnie nagłośnienia w moim golfie. Zamontowany miałem zestaw Powerbass s-6c na przód, i od jakiegoś czasu przestały grać mi cyki.

Spowodowane było to tym iż cały zestaw został źle zamontowany dokładnie zwrotnica była w drzwiach i po prostu woda się do niej dostała i ch** je strzelił.

Teraz będzie porządnie zamontowanie sprzętu wraz z wygłuszeniem przednich drzwi i tylnej klapy. Wiec poradźcie mi jakie tego sprzętu mam dobrać tweetery.

Mój sprzęt to Przedni zestaw Powerbass s-6c, wzmacniacz Magnat 4x140 rapbull, skrzynia basowa z głośnikiem alpine i jednostka sterująca pioneer deh 2220ub.
Avatar użytkownika
prosebz
Badacz tematu
 
Posty: 238
Dołączył(a): 8 sty 2011, o 11:44
Lokalizacja: Grudziądz

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość