Zamki, wkładki zamków i inne

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez stingeros » 16 sty 2008, o 16:27

hehe slowo total oznacza rodzaj wyswietlanych danych...Masz TOTAL a jak przelaczysz to masz TRIP:)...TOTAL oznacza sume a TRIP wlaczasz zebys sprawdzic ile przejechales z punkt A do B np:)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

 

Postprzez Groch367 » 16 sty 2008, o 17:25

dokladnie TOTAL to stan licznika przebieg autka :-D
WSZYSCY MAJĄ GOLFA MAM I JA
Avatar użytkownika
Groch367
Badacz tematu
 
Posty: 301
Dołączył(a): 21 wrz 2007, o 21:14
Lokalizacja: Paczków/Wrocław

Postprzez marcinsze » 22 sty 2008, o 01:09

Nie wymieniałem jeszcze wkładki zamka drzwi kierowcy bo jeszcze nie mam te wkładki, jeszcze do mnie nie dotarła ale wydaje mi się że trzeba tylko wykręcić jedną śrubę którą widać po otwarciu drzwi zaraz obok klamki. Jak już wymienię to dam znać, co musiałem zrobic, bo zapewne komuś się jeszcze przzyda taka informacja.

[ Dodano: 2008-02-02, 21:21 ]
Wczoraj w końcu dotarła do mnie wkładka zamka więc postanowiłem ją dzisiaj wymienić. Zrobiłem tak jak radziliście i nie rozbierałem obicia drzwi tylko odkręciłem śrubkę z boku drzwi. Próbowałem wyciągnąć klamkę aby wymienić wkładkę zamka i niestety nie da rady. Ale napewno nie potrzeba rozbierać obicia drzwi. Wkładka z lamką wychodzi prawie cała poza drzwi, ale jednak nie do końca, blokuje ją taki czarny plastik od klamki. Nie mogę dać sobie z tym rady. Męczyłem się 1,5h i lipa. Może jednak już ktoś z Was to robłił wcześniej. Proszę o pomoc. Poniżej załączam zdjęcia z rozbiórki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
marcinsze
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 30 paź 2007, o 23:54
Lokalizacja: Borowa

Zamek tylnej klapy ?.

Postprzez miras » 22 sty 2008, o 10:23

Witam koledzy, mam centralny zamek uruchamiany kluczykiem ale ostatnio chciałem otworzyć tylną klapę i okazuje się że kluczyk wchodzi ale się nie przekręca. Golfa mam pół roku i do tej pory nie otwierałem tylnego zamka kluczykiem.Mam pytania, czy centralny uruchamia się też przekręcając kluczyk w tylnej klapie, drugie pytanie, czy tylny zamek w klapie wymienia się cały czy tylko sam wkład jak w bocznych drzwiach.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez sebargs » 22 sty 2008, o 11:32

z tego co wiem to wkladka zamka tylniej klapy jest polaczona metalowym pretem ktory latwo zdemontowac :-D
Wiec nie musisz wymieniac obu czesci ;-)
Wydaje mi sie ze tylko zamkiem od strony kierowcy mozesz sterowac pozostalymi zamkami bo tam montuje sie silownik MASTER a w pozostalych silowniki SLAVE :-D
Ja tez mialem taki problem ale po chwili (krotkij meczarni) udalo mio sie go otworzyc :-D
Sebargs
sebargs
Czytacz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 13:04
Lokalizacja: Zbąszyń /k. Poznania

Postprzez miras » 22 sty 2008, o 11:49

Dzięki sebargs napewno sobie poradzę z tym prętem, tak dla informacji w moim golfie uruchamiam centralny kluczykiem w obydwu drzwiach.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice

Postprzez stingeros » 22 sty 2008, o 12:02

hmm dziwne w dzwiach kierowcy jest master wiec tylko on zamyka i otwiera cale auto;/...a co do klapy musisz sie pomeczyc...musisz dobrze wyczuc kluczyk a napewno zadziala:)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez sebargs » 22 sty 2008, o 12:15

no wlasnie bardzo dziwne nie spotkalem sie zeby ktos mial 2 MASTER-y ;-)
no ale napewno sobie poradzisz :-D
Sebargs
sebargs
Czytacz
 
Posty: 48
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 13:04
Lokalizacja: Zbąszyń /k. Poznania

Postprzez Imper » 22 sty 2008, o 15:53

miras, jak wsadzasz kluczyk to wez nacssnij go razem z tym przyciskiem i postaraj sie dopiero krecic mi tez sie tak zacinal(mam centralny) czasmi zamek zmienial polozenie swojego zamkniecia raz byl zamkniety w pionie a raz w poziomie;/
Avatar użytkownika
Imper
Members
 
Posty: 1601
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 02:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mietek » 22 sty 2008, o 16:39

ten zamek to defekt golfa 2 i 3 nic nieporadzisz jak masz centralny to tylko sprobuj ustawic i zamykaj centralnym i go nieruszaj ja tak mam od 2 lat taki zrobili bubel nasi koledzy z niemczech sam plastik
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Postprzez stingeros » 22 sty 2008, o 16:56

tez tylko centralka ;-)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez krzaku » 26 lut 2008, o 00:29

sebargs napisał(a):nie spotkalem sie zeby ktos mial 2 MASTER-y ;-)


ja mam fabryczny pneumatyczny centralny i mam 2 mastery (buda 5d)
dodam ze zamek z bagaznika to slave
Avatar użytkownika
krzaku
Badacz tematu
 
Posty: 288
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 13:45
Lokalizacja: Opole

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości