Gdy mowie LPG to wiekszosc mowi Nie !!!

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez trollu » 29 maja 2013, o 21:47

tak tylko teraz producenci samochodów nieco utrudniają życie "gazownikom" choćby przez wtrysk bezpośredni
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

 

Postprzez Paweu » 29 maja 2013, o 21:50

Nati712 napisał(a):wiem ze w baku sie nie miesci liczylam ile mi spali a pali mi 10 litrów biore pod uwage przejazd przez duze miasta swiatla korek itp nie raz jechalam do trojmiasta i durnia ze mnie nie zrobicie u nas pb stalo dosc wysoko prawie 5,70, do trojmiasta nie jade jedna wielka autostrada tylko przez mase miejscowosci gdzie sa ograniczenia predkosci Paweu mam wrazenie ze lubisz sobie tak pojechac po mnie bo jestem kobieta ale mam auto wiem ile pali wiem jakie sa u nas ceby na scianie płaczu na orlenie i z matmy bylam dobra uwierz mi choc z gramatyki kiepska bo czasami wale zajebiste błędy


E no bez takich. Zwróciłem po prostu uwagę na trochę za wysokie spalanie w trasie. Poza tym.. Przed podróżą powinno się wyznaczyć możliwie jak najkrótszą trasę omijającą większe miasta ale nikogo uczyć jeździć nie będę. :ok:

Grzesiek2507 napisał(a):ja sam zalozylem uzywana sekwencje,

Grzesiek2507 napisał(a):Heh szczerze mowiac koszt montazu sekwencji wyniosl mnie cos kolo 5 stowek. 400 instalacja, jakies pierdoly z allegro typu weze, wkretki, klej i regulacja 3 dyszki.


Ale nie każdy jest saperem by używki wkładać. :hyhy:
Już ktoś tu na forum pisał o sprawdzaniu szczelności układu za pomocą zapalniczki. :lol:

trollu napisał(a):Paweu_mk3 napisał/a:
Montaż gazu nie jest lekarstwem na problemy z wysokim spalaniem. Choć nie zaprzeczam iż gdybym posiadał lpg w samochodzie stanowiłoby to sporą ulgę dla mojego portfela.

wiadomo, każdy ma swoje podejście do tematu. moje jest takie że wolę 2.0 z LPG niż jeździć jakimś 1.1 i chodzić dumny że leje Pb.


Ale ja się nie puszę tym że jeżdżę na pb... średnio mi to leży , na instalacje mnie nie stać. Ale jakoś trzeba jeździć. Tryb EkoEmerycki i te 300 km za stówkę przejeżdżę. :roll:

Dobra. Dosyć głaskania się po siurkach... LPG to kał. :smiech:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Nati712 » 29 maja 2013, o 22:07

W trasie to mi chleje pb 9 a w miescie 11 wiec srednio licze 10 tu przycisne tam zwolnie, ale nadal nikt mi nie pomogl odgadnac jaka mam instalacje z wiedzy iz to wtrysk jednopunktowy :D tyle sie dowiedziałam ....
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez Paweu » 29 maja 2013, o 22:15

Nati712 napisał(a):nadal nikt mi nie pomogl odgadnac jaka mam instalacje z wiedzy iz to wtrysk jednopunktowy tyle sie dowiedziałam ....


Pewnie II gen. :-P

Nic w papierach nie ma? Zrób foto komory. Poszczególnych części instalacji to może znaffcy instalacji lpg coś powiedzą.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Nati712 » 29 maja 2013, o 22:25

yyyyy teraz nie mam mozliwosci bo mnie w domu nie bedzie jeszcze 5 tyg przez telefon dowiedzialam sie ze to taki wtrysk butla stara nie w kole traci waznosc wiec idzie do wymiany, jedzie mocniej i szybciej na LPG jak na Pb na Pb to praktycznie zdycha, a jak to jest 2 gen to dobrze czy zle ????????
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez Grzesiek2507 » 29 maja 2013, o 22:53

Paweu_mk3 napisał(a):
Grzesiek2507 napisał(a):ja sam zalozylem uzywana sekwencje,

Grzesiek2507 napisał(a):Heh szczerze mowiac koszt montazu sekwencji wyniosl mnie cos kolo 5 stowek. 400 instalacja, jakies pierdoly z allegro typu weze, wkretki, klej i regulacja 3 dyszki.


Ale nie każdy jest saperem by używki wkładać. :hyhy:
Już ktoś tu na forum pisał o sprawdzaniu szczelności układu za pomocą zapalniczki. :lol:



A co w tym niebezpiecznego? Instalacja jak kazda inna, dokladnosc przy pracach i nie ma zadnego problemu...jezdzi tak samo jak ta za 2 tysiace ; )
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez trollu » 29 maja 2013, o 23:16

Paweu_mk3 napisał(a):na instalacje mnie nie stać.

swoim GTI długo latałem na benie, kumpel mówił załóż LPG. teraz jeżeli jutro przyszłoby mi kupić furę bez gazu to po jutrze ląduje u gazownika. jak nie za gotówke to na raty, zanim zdąże spłacić to instalka się zwróci
Paweu_mk3 napisał(a):Dosyć głaskania się po siurkach... LPG to kał. :smiech:

błądzisz syny błądzisz :lol:
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez Opik » 29 maja 2013, o 23:25

trollu napisał(a):tak tylko teraz producenci samochodów nieco utrudniają życie "gazownikom" choćby przez wtrysk bezpośredni


tak samo jak DPFy i inne cuda... ale ludzie będą mieli dość że samochód z salonu psuje się i po 3 latach można sprzedać go za 1/5 ceny z katalogu, a uwzględniając naprawy to sprzedaje się go za 1/20 poniesionych kosztów. Zacznie się bunt i marka która pierwsza wróci do "tradycyjnych" rozwiązań (bez dpf, fap, egr, wda, cba, fbi, kfc itp) będzie sprzedawać samochody na pieńku :D bo ludzie chcą samochodów, a nie karnetów do serwisów

a dla miłośników przebiegów liczonych w lawetogodzinach pozostaną Alfy :lol: :hyhy:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez trollu » 30 maja 2013, o 11:19

Opik napisał(a):Zacznie się bunt i marka która pierwsza wróci do "tradycyjnych" rozwiązań (bez dpf, fap, egr, wda, cba, fbi, kfc itp) będzie sprzedawać samochody na pieńku

hehe w cuda wierze ale nie w takie. ktoś czepie na tym taką kasę że nie da sobie jej już wyrwać, ekogłąby też w tym siedzą i nie ma co udawać że wrócą czasy dużych wolnossących zasilanych gaźnikami V8 z pustymi wydechami
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez seba650 » 30 maja 2013, o 11:42

Właściciele drogich i luksusowych aut zakładają instalacje LPG tylko po to aby być EKO...
seba650
Badacz tematu
 
Posty: 227
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 22:42
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Postprzez strzeliniasty » 30 maja 2013, o 11:59

seba650 napisał(a):Właściciele drogich i luksusowych aut zakładają instalacje LPG tylko po to aby być EKO


nie zakladaja - luxusowe marki juz oferuja swoje autka ze swoimi instalacjami
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez seba650 » 30 maja 2013, o 12:01

Racja ;-)
seba650
Badacz tematu
 
Posty: 227
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 22:42
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości