Czy ten golfik to ORI GTI ?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Czy ten golfik to ORI GTI ?

Postprzez Vengazo » 1 sty 2013, o 15:38

Witam,
Jako,że sprzedaje swojego golfa bo po prostu chcę kupić auto z lepszym wyposażeniem bo nie opłaca kupować mi się wszystkiego i wstawiać . Powiedzcie mi koledzy czy to jest ori GTI albo jak to sprawdzić ? Na zdjęciach poniżej jest właśnie ukazany ten golfik. Trochę kilometrów po niego mam dlatego jak tam pojadę to wrócę już nim. Stan autka ponoć bardzo dobry wszystko wymieniane na czas rozrząd,sprzęgło również wymienione,nowy aku. GOLF III GTI BLUE EDITION moc 115 KM pojemność 1984 m3. Progi nie mają dziur, 2 lata temu barankowane i pryśnięte pod kolor.Silnik suchy, uszczelki wymieniane na czas. Sprzęgło i linka nowe firmy SACHS.Po wymianie cewki zapłonowej, kabli firmy BERU, świec, kopułki i palca. - szyberdach i el. szyby domykane z kluczyka,
- 2 komplety kół, letnie i zimówki w dobrym stanie,


Co o tym myślicie ? Cena jest przyzwoita, z rozmowy wynika,że obecny właściciel też całkiem w porządku.

Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Czy ten golfik to ORI GTI ?

 

Postprzez hellaflush » 1 sty 2013, o 15:46

A za ile? Większe foty jakieś daj ale generalnie nie spodziewałbym się cudów. Weź poszukaj zadbanej serii, tutaj widać, że się do niego dorwał jakiś maniak tuningu :lol: Z tego co widać to tapicera, fotele, listwy no i fele na 5 śrub wygląda na ori ale brakuje mu chyba progów gt i szerokiego hokeja :P
Ostatnio edytowano 1 sty 2013, o 15:49 przez hellaflush, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71

Postprzez Stealth » 1 sty 2013, o 15:49

Po tych kiepskich fotach trudno stwierdzić ale na pewno na tylnej klapie golf 3 nie miały takich oznaczeń - właściciel sobie podoklejał. Przedni gril to samo. Lampy tylne :wstyd: Więcej zdjęć wnętrza by się przydało. Gdzieś kiedyś widziałem/czytałem jakie wyposażenie seryjne miały golfy GTI. Te fotele to Recaro? Jak Cię naprawdę ten golf interesuje to musisz mieć/wiedzieć wszystko o tym typie. Jakie oznaczenie silnika, kody lakieru, wyposażenie itd.
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Postprzez Vengazo » 1 sty 2013, o 16:05

Oznaczenia doklejone pan mi powiedział, fotele Recaro GTI ori, przedni grill również zamontowany nowy a o dokładke zderzaka zapomniałem spytać. Wieczorem dostane dokładne zdjęcia samochodu w środku to wyśle wam koledzy i oznaczenia silnika dostane też wieczorem cena to nie całe 3000zł. Dlatego myślę,że warto ale zapewne coś do zrobienia będzie. Co o tym myślicie ?
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Grzesiek2507 » 1 sty 2013, o 16:10

za taka kase napewno bedzie cos do zrobienia...nie ma podlogi albo silnik padaka..na pierwszy rzut oka wyglada na gti, niech Ci wlepe z bagaja pokaze i bedziesz mial 100% pewnosc...po za tym jak wyzej ktos pisal...jakis tjuner sie juz do niego dobieral
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez hellaflush » 1 sty 2013, o 16:13

Zapodasz foty to się oceni bo teraz to naprawdę ciężko :P
Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71

Postprzez Vengazo » 1 sty 2013, o 16:23

Więc tak silnik sprawny i w podłodze 2 dziury wielkości kciuka "ponoć" facet mówił,że w niedziele wyjeżdża dlatego sprzedaje. Z autkiem na wiadomo,że podjadę na stację diagnostyczną żeby ocenili mi silnik zawieszenie itp. Jeżeli bym go kupił to wiadomo,że tylnie lampy na sprzedaż od razu i HB albo HBM bym szukał do wstawienia, tak samo grill ori bym włożył i szeroką dokładkę zderzaka. Na pewno sprawdzę szyber dach czy nie przecieka. Wieczorem dostane fotki to podeślę tak jak mówiłem. A puki co to wiadomo każdy dostaje "Pomógł". Dzięki za pomoc koledzy. :padam:
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Paweu » 1 sty 2013, o 17:09

Vengazo napisał(a):Stan autka ponoć bardzo dobry wszystko wymieniane na czas rozrząd,sprzęgło również wymienione,nowy aku


Skoro taki dobry to czemu taki tani,...

Poza tym jak to w takich przypadkach bywa...
- wymiana rozrządu pewnie za jakieś 5 tyś km
- kończą się klocki o tarczach nie wspominająć
- a sprzęgło bierze przy samej górze...

Vengazo napisał(a):Trochę kilometrów po niego mam dlatego jak tam pojadę to wrócę już nim.


A czemu miałbyś z nim wracać? Obejrzeć zawsze możesz... kupować nie musisz..
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 1 sty 2013, o 17:13

Paweu rozrząd ponoć wymieniany, z wymianą klocków się liczę a co do sprzegła wymienione jest niby. No tak wiadomo jak pojadę tam i okaże się,że auto nie jest sprawne to wracam bez niczego.
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Paweu » 1 sty 2013, o 17:17

jak więcej foto dostaniesz to podeślij... foty komory jeszcze by się przydały...
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 1 sty 2013, o 17:19

Wiem, właśnie czekam na te zdjęcia ;-)
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Grzesiek2507 » 1 sty 2013, o 19:15

Vengazo napisał(a):Więc tak silnik sprawny i w podłodze 2 dziury wielkości kciuka "ponoć" facet mówił,że w niedziele wyjeżdża dlatego sprzedaje. Z autkiem na wiadomo,że podjadę na stację diagnostyczną żeby ocenili mi silnik zawieszenie itp. Jeżeli bym go kupił to wiadomo,że tylnie lampy na sprzedaż od razu i HB albo HBM bym szukał do wstawienia, tak samo grill ori bym włożył i szeroką dokładkę zderzaka. Na pewno sprawdzę szyber dach czy nie przecieka. Wieczorem dostane fotki to podeślę tak jak mówiłem. A puki co to wiadomo każdy dostaje "Pomógł". Dzięki za pomoc koledzy. :padam:


czyli znajac zycie dziury beda iwelkosci piesci :-P kurde nie wiem, jak wy, ale ale ja zuwazylem, że 30-40% aut sprzedawanych na allegro i tablicy jest wynikiem wyjazdu :lol:
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości