Czy ten golfik to ORI GTI ?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez palio » 2 sty 2013, o 20:58

Vengazo napisał(a):AUTKO OBECNIE JEST NA KOŁACH STALOWYCH OPONKI NA NICH SA W STANIE IDEALNYCH PRZOD 2005R tył 2004R.


Te opony kwalifikują się na śmietnik. Opona powyżej 6 lat nie nadaje się do jazdy są zbyt twarde.

I te tylne światła :wstyd: . Jak będziesz jechał oglądać to zwróć uwagę na szyberdach. Szczególnie lewa prowadnica czy cała. Czy równo się zamyka i nic nie przeszkadza w jego zamykaniu otwieraniu. Sprawdź stan szczelności. Czy nic nie cieknie do środka.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez Vengazo » 2 sty 2013, o 21:03

Witam palio45,
Opon stalowych i tak i tak nie biore już powiedziałem to tamtemu panu przez telefon, a co do szyberdachu właśnie wiem,że w golfach lubi sobie przeciekać itp, i dzięki za info co do tej prowadnicy, lampy tylnie lexusy jeżeli autko było by serio sprawne to bym zmienił tak samo przednie. U mnie już tego nie zrobiłem bo po prostu wiedziałem,że chce coś o większej mocy :).
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Paweu » 2 sty 2013, o 21:04

brak grilla gti, pod tylną lampą brak oznaczenia.. no i standard czyli brak progów...

Według mnie to auto po kolizji... No i nie ma nic na wyświetlaczach... czyżby stał z odpiętym aku. ;p
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 2 sty 2013, o 21:11

Paweu zapomniałem napisać sprzedawca mówił,że coś się z licznikiem dzieje raz działa raz nie. właśnie ponoć zero korozji i progi całe. Ale co myślicie ogólnie baza dobra będzie do modów jeżeli na stacji okaże się,że auto sprawne tylko po prostu przód nowy wstawiony ?
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez palio » 2 sty 2013, o 21:15

Baza dość ciekawa. Tylko trzeba dobrze przyjrzeć mu się. Czy zero korozji to się okaże przy oględzinach. Dobrze posprawdzaj spód, drzwi itd. . I ciekawe co kryje się pod sierpami.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 2 sty 2013, o 21:17

Vengazo napisał(a):nawet nie zwróciłem uwagi na to,że nic nie ma na wyświetlaczach haha, może aku padł


No jest kilka możliwości...

Vengazo napisał(a):albo jakoś dziwnie światło padło


Oby tak było. :ok:

Vengazo napisał(a):właśnie ponoć zero korozji i progi całe.


Blacha blachą ..plastiku nie ma. :zdegustowany:

Vengazo napisał(a):jeżeli na stacji okaże się,że auto sprawne


Jeśli dokladnie go przetrzepią to się okaże co to za kwiatek z niego..

Vengazo napisał(a):tylko po prostu przód nowy wstawiony ?


Ty chyba nie wiesz o czym mówisz... Chcesz kupić gti a przodek masz od cl'ki.
Pytaj gościa o takie rzeczy... Co by się zdziwił. Wypytuj o wszystko... a nie bo ty pojedziesz na stację... poprowadzi Cię tam gdzie ma najwięcej kolegów i jeszcze trupa kupisz..
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Vengazo » 2 sty 2013, o 21:19

A sierpy to wiadomo,że sprawdzę no chyba,ze będą na chama przyklejone to wtedy kicha. Ogólnie tego golfa na stacje diagnostyczną wezmę już jak sprawdzę blachę. Napisałem do sprzedawcy wasze wątpilowści panowie i dlaczego nie ma ori części gti i wprost napisałem,żeby się przyznał co do autka żebym nie tracił czasu i pieniędzy na jazdy kawał drogi po golfa. Wszyscy którym nie dawałem POMÓGŁ leci właśnie teraz :) !
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez palio » 2 sty 2013, o 21:19

Dobrze gada polać mu :ok:
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Vengazo » 2 sty 2013, o 21:24

Paweu_mk3 napisał(a):
Vengazo napisał(a):nawet nie zwróciłem uwagi na to,że nic nie ma na wyświetlaczach haha, może aku padł


No jest kilka możliwości...

Vengazo napisał(a):albo jakoś dziwnie światło padło


Oby tak było. :ok:

Vengazo napisał(a):właśnie ponoć zero korozji i progi całe.


Blacha blachą ..plastiku nie ma. :zdegustowany:

Vengazo napisał(a):jeżeli na stacji okaże się,że auto sprawne


Jeśli dokladnie go przetrzepią to się okaże co to za kwiatek z niego..

Vengazo napisał(a):tylko po prostu przód nowy wstawiony ?


Ty chyba nie wiesz o czym mówisz... Chcesz kupić gti a przodek masz od cl'ki.
Pytaj gościa o takie rzeczy... Co by się zdziwił. Wypytuj o wszystko... a nie bo ty pojedziesz na stację... poprowadzi Cię tam gdzie ma najwięcej kolegów i jeszcze trupa kupisz..




Co do licznika edytowałem swój post. Co do takich rzeczy to wiem dzięki wam o co pytać. A co do tego przodu sam osobiście bym te części rzucił do garażu ( i kupir ori ) jeżeli auto okaże się sprawne. Co do stacji diagnostycznej sam osobiście znalazłem na necie umówiłem wizytę już,więc ten numer nie przejdzie i dodatkowo będę ze znajomym co wie co nieco więcej :).Aha szczerzę powiem kompletnie nie ogarniałem czym różni się tak naprawdę z wyglądu GTI od zwykłego Cl , sprawę mi rozjaśniliście panowie za co dzięki wielkie.
Avatar użytkownika
Vengazo
Badacz tematu
 
Posty: 341
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Rocznik: 2009
Silnik: 1.9
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Paweu » 2 sty 2013, o 21:28

Vengazo napisał(a):A sierpy to wiadomo,że sprawdzę no chyba,ze będą na chama przyklejone to wtedy kicha. Ogólnie tego golfa na stacje diagnostyczną wezmę już jak sprawdzę blachę. Napisałem do sprzedawcy wasze wątpilowści panowie i dlaczego nie ma ori części gti i wprost napisałem,żeby się przyznał co do autka żebym nie tracił czasu i pieniędzy na jazdy kawał drogi po golfa. Wszyscy którym nie dawałem POMÓGŁ leci właśnie teraz !


Sierpy sierpami... z pewnością coś pod nimi znajdziesz...

Popatrz tam czy podłużnice są proste.. bo coś mu się działo z przodem nie ma bata że nie.. obejrzyj łączenie budy z kielichami z tyłu... tylny pas od str bagażnika czy nie ma szpachli .. czy wlepa jest w bagażniku.. czy się drzwi dobrze zamykają... czy szyby mają ten sam rok produkcji co auto... no i w papierach czy się wszystko zgadza. o sprzęgle i tego typu pierdołach już się nie będę powtarzał...
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Karol B. » 2 sty 2013, o 21:33

Patrz też czy kontrolki od ABSu i poduch zapalą się i zgasną same :-) Szkoda że klimy nie ma :-/ Ori gti chyba miały gałkę od biegów w skórce ;-)
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez Grzesiek2507 » 2 sty 2013, o 21:34

masz juz golfa wiec wiesz gdzie szukac rudzielca i co sprawdzac...takie moje zdanie...ja w swojej karierze np przy zakupie nastepnego mk3 albo polo 86c2f, wiem juz gdzie czego szukac ;-)
a ze stacja kontroli moze byc tak jak kolega wyzej napisal, w naszych czasach wszystko jest mozliwe
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości