Światła zewnętrzne

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Re: Światła zewnętrzne

Postprzez adams » 19 kwi 2016, o 23:02

Thorsten napisał(a): No i jedyne co dało by się osiągnąć to możliwość pociągnięcia przełącznika do siebie ale to i tak na nic bo zapalą się i przednie i tylne jednocześnie.
No i pozostaje kwestia rozdzielenia tego pociągnięcia do siebie bo w full wersji jak mówiłeś są dwa skoki które odpalają przednie i potem tylne do tego a w tradycyjnym mamy jeden skok.
Przeróbka polegała na wytopieniu w obudowie dwóch punktów (podobnych do tych w które wskakuje wyłącznik w pozycji Halogeny + Przeciwmgielna tył). Czary polegają na tym, że gdy wyciągniesz pokrętło tylko do połowy to zaświecają się same Halogeny. Po to się wytapia te dwa rowki, żeby się pokrętło blokowało w połowie drogi :) Oczywiście na postojówkach tego nie dasz rady włączyć tylko na światłach mijania :(
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Światła zewnętrzne

 

Re: Światła zewnętrzne

Postprzez Fabius » 19 lip 2019, o 20:32

Mam pytanie, może banalne :)
Czemu z przodu w kierunkowskazach w tych plastikowych oprawkach nie działają ledowe żarówki ? z tyłu działają bez problemu..
Avenu Green Dragon
MFA/Tempomat/Grzane stołki i takie tam :mrgreen:
Avatar użytkownika
Fabius
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 21:38
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Rocznik: 1994
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Światła zewnętrzne

Postprzez golfik 94 » 2 sie 2019, o 00:05

Witam nie jestem pewny czy w dobrym dziale pisze ale mam taką sytuacje mianowicie nie świecą mi światła mijania lampa na singlu h4 drogowe są ale mijania niema bezpieczniki są sprawne styki przy manetce czyszczone pomogły na jakieś 2 3 dni i dalej nic stacyjka również była sprawdzona i nic co dalej?

Pozdrawiam
golfik 94
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sie 2019, o 23:47
Rocznik: 1994
Silnik: 1600
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości