Problem z prawą elektryczną szybą

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez killah » 13 sie 2012, o 16:46

Pasztet100 napisał(a):Natomiast z lewą mam tak, że nie chce sie samoczynnie zamknać po naciśnięciu przycisku. Musze go cały czas trzymać wciśniętego żeby sie zamknęła, natomiast przy otwieraniu jest ok (sama zejdzie na sam dół).


też tak mam, tak jest w serii.
killah
 

 

Postprzez pablomed » 13 sie 2012, o 21:16

killah napisał(a):tak jest w serii
nie zawsze
W GTI żony działało tak jak u was, natomiast w moim Vento jedzie w górę szyba kierowcy automatycznie. Działa to tylko na włączonym zapłonie. Nie chciało mi się rozgryzać tematu ale widać na schematach że są pewne różnice: w module kierowcy plus po zapłonie dochodzi do pinu 13 i 7. W pozostałych modułach tylko do 7 - może o to chodzi - może ktoś to wypróbuje u siebie mając rozebrane drzwi
Druga różnica to masa : wszystkie moduły maja ją na pin 1, moduł kierowcy tez na pin 6, ale z kolei szyby tylne ta masę mają poprzez wyłącznik blokady

Sądzę że jedna z tych dwóch różnic stanowi o tym że szyba jedzie w górę automatycznie,.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez killah » 14 sie 2012, o 10:28

czyli generalnie to albo bawić się w dokładanie kabelków albo dla testu kupić wiązkę drzwi od vento:d
killah
 

Postprzez pablomed » 16 sie 2012, o 14:55

chyba nie będzie różnicy pomiędzy Vento a golfem 5D
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości