Problem z prawą elektryczną szybą

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

elektryka lewe dzwi

Postprzez aras27 » 21 lip 2007, o 23:57

Witam jestem nowy i szukam pomocy bo nawalila mi elektryka w moim golfiku 3 zsil.1,6 chodzi o lewe dzwi jak wciskam guzik to tylko buczy a jak mam otwarty szyber to mi go zamyka nimam pojecia co sie stalo zagladalem do srodka ale kostki dochodza kable tez sa wporzadku pomocy bo w te upaly mozna sie ugotowac dziekiiiiii... 8-)
aras27
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 cze 2007, o 23:34
Lokalizacja: Mokotow

elektryka lewe dzwi

 

Znowu problem z szybami

Postprzez beenzet » 25 lip 2007, o 10:52

taki bit ze jak nacisne guzik zeby szyba podniosła sie sama (bez trzymania guzika) to bardzo czesto blokuje sie w tym samym miejscu i czujnik bezpieczenstwa odbija w dół i od nowa musze podnosic powoli przeskoczyc to miejsce w ktorym sie blokuje i dpiero moge ją domknąć,pod tapicerką jest czysto nic nie ociera oco wogole chodzi ??;/
beenzet
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 lip 2007, o 07:25
Lokalizacja: Grudziądz

Niedziala prawa szyba przednia... pomocy!

Postprzez Stasio » 5 wrz 2007, o 16:09

Witam...
niedziala mi prawa przednia szyba elektryczna. gdy nacisne przycisk zeby ja otworzyc nie reaguje wogole tylko przygasa wtedy podswietlenie przycisku do otw/zam. Gdy nasicne zeby sie podniosla slycha ze chce isc do gory ale dlaczego nie chce isc na dol?? moze mi ktos powie cos na ten temat bo ja nie mam pojecia co to moze byc... bezpieczniki sa ok. czy moze to byc wina tego przycisku?? prosze o rady... dzieki z gory pozdro
Stasio
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 wrz 2007, o 15:28
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Bartek » 7 wrz 2007, o 17:35

siemanko.to moze byc i najprawdopodobniej jest wina tego przelacznika.z tego co piszesz wnioskuje, ze robi sie w nim jakies spiecie.wymien ten przelacznik i powinno byc po sprawie.pozdrawiam.
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Stasio » 8 wrz 2007, o 11:08

dzieki
pozdro
Stasio
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 wrz 2007, o 15:28
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Bartek » 8 wrz 2007, o 20:29

siemanko. i jak, rozwiazales problem??
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg

Elektryczne Tylne szyby

Postprzez krazek1 » 9 wrz 2007, o 00:17

Siema Wszystkim
Nie działają mi tylne elektryczne szyby. Tzn.: Działają mi jak je steruje ze środkowej konsoli, a nie działają jak próbuje je zamknąć lub otworzyć z tyłu. Czyli mechanizmy i silniki są sprawne Włącznik zabezpieczający na środkowej konsoli jest włączony. Aha, jeszcze jedno, nie ma podświetlonych tylnych włączników od szyb. Włączniki są na 100% dobre, bo były sprawdzane w przednich prawych drzwiach. Jak ktoś miał podobny problem to proszę o odpowiedź
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Stasio » 9 wrz 2007, o 14:36

siemka
jeszcze niee... ale niebawem to zrobie..
Stasio
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 wrz 2007, o 15:28
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Bartek » 9 wrz 2007, o 19:16

zycze powodzenia.pozdrawiam.
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Bartek » 9 wrz 2007, o 19:46

siemanko.a jak bys wpiol przedni wlacznik do tylu i sprawdzil wtedy czy sidzialaja??aj dzialaja to moze wina kabli??sam juz niewiem.ja bym wymienil wlaczniki.sam mowisz ze nieswieca wiec moze byc w nich jakies spiecie.szkoda zeby cos sie tam popalilo.pozdrawiam.
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez adams » 10 wrz 2007, o 00:04

nie posiadam szyb elektrycznych wiec moze sie myle, ale moim zdaniem to ze swiatelko przygasa jak naciskasz przycisk w dol nie jest spowodowane tym ze przelacznik ma zwarcie tylko raczej tym ze silnik czyms jest zablokowany i nie ma sily krecic sie "w dół" , jesli silnik nie ma sily a dostaje napiecie, powoduje zwarcie wiec Ci przygasa podswietlenie przelacznika. sprawdz ten przelacznik ale jak na moj gust to chocbys kupil nowy w salonie vw za pare stowek to i tak nei zmienisz faktu ze szyba Ci sie nei opusci. niestety moze to byc peknieta linka, nie wiem jak w golfie, ale w ibizie z roku 93 rzecz niewymienialna, trzeba bylo kupic cala prowadnice a to juz wiekszy koszt.... jak sie myle prosze o poprawke mnie. Powodzenia kolego
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez krazek1 » 10 wrz 2007, o 07:44

Włączniki są dobre, bo sprawdzałem je na przednich prawych drzwiach
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości