Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Postprzez Paweu » 10 cze 2013, o 19:11

Achtel napisał(a):Napisałem, że "działać, działają, bo co mogłby sie w nich zepsuć" To już powinieneś skumać ocb... Bo czemu mogłyby nie działaś, skoro to same oprawki.. Prawde napisałem, a Ty powinieneś pomysleć..


Nie no chłopie. Teraz to pojechałeś po bandzie.

Gratki.
Się kolega handelkiem zachłysnął. Tyle w temacie. A ty Pro nie narzekaj... tak masz chociaż niekompletną obudowę+szkła. Zawsze mogło nie być szkła.. lub obudowy. Bo co mogłoby się w nich zepsuć.
Ostatnio edytowano 10 cze 2013, o 19:16 przez Paweu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

 

Postprzez Achtel » 10 cze 2013, o 19:12

Achtel uważasz , że wszystko jest ok z twojej strony


Nie jestem w pełni Ok, ale nie sądze żeby to była tylko moja wina..

linka napisał(a):Achtel napisał/a:

I jeszcze jedno.. Problem z wysłaniem paczki miałem dlatego, ponieważ pisało do mnie duzo osób z forum w sprawie innych części i spisywałem sobie na kartce gdzie co i jak i poprostu źle spisałem i mi sie pomyliło.. Chyba każdy może sie pomylić..


Jak widać masz większe problemy, skoro nie potrafisz odnotować tego, że halogeny już SPRZEDAŁEŚ! i gadasz kolejnej osobie że są na sprzedaż, konta tez nie potrafisz sprawdzić??


Czytaj ze zrozumieniem dziewczynko.. napisałem mu, ze wysłałem niechcący do innej osoby, ale mam jeszcze jedna pare tych halo i mu wysle .. Wiec nie mów, ze sprzedałem te halo i jeszcze raz je wystawiłem..
Avatar użytkownika
Achtel
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 16:27
Lokalizacja: NDM

Postprzez linka » 10 cze 2013, o 19:14

Paweu_mk3 napisał(a):
Achtel napisał(a):Napisałem, że "działać, działają, bo co mogłby sie w nich zepsuć" To już powinieneś skumać ocb... Bo czemu mogłyby nie działaś, skoro to same oprawki.. Prawde napisałem, a Ty powinieneś pomysleć..


Chłopie sam sobie przeczysz, raz piszesz że nie zrbiłeś tego specjalnie a drugim razem że powinien się zorientować o co chodzi. Jaka tu logika??

Sam siebie pogrążasz, ale to dobrze :)
linka
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 31 sie 2012, o 19:40
Lokalizacja: GDA

Postprzez Achtel » 10 cze 2013, o 19:16

linka napisał(a): "tylko trzeba dokupić po prostu wiązkę" Od kiedy to sama wiązka z ramką działa???


Nie napisałem, że TYLKO, ale że trzeba dokupić.. To co innego..

Z reszta nie mam zamiaru sie tłumaczyć nikomu.. Jak chce to może mi wysłac te halo i kase mu oddam, jak nie to nie..
Avatar użytkownika
Achtel
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 16:27
Lokalizacja: NDM

Postprzez chomik » 10 cze 2013, o 19:17

Achtel w takim razie , PRO100 wysyła ci halogeny za pobraniem a ty oddajesz kase + koszty przesłki za pobraniem . ? Według mnie jeżeli jesteś uczciwym userem nie bedzie to problem . Jeżeli idziesz na taki układ. potwierdź to na łamach forum. A Pro100 napisze potwierdzi informacją jak wysle .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez linka » 10 cze 2013, o 19:20

Achtel napisał(a):Czytaj ze zrozumieniem dziewczynko.. napisałem mu, ze wysłałem niechcący do innej osoby, ale mam jeszcze jedna pare tych halo i mu wysle .. Wiec nie mów, ze sprzedałem te halo i jeszcze raz je wystawiłem..


Ty chłopczyku chyba nie kontrujesz tego co robisz. A więc wytłumaczę Ci wszystko jest raz krok po kroku tak żebyś zrozumiał (o ile to w ogóle możliwe)
1. Jeżeli umawiasz się z kim i jesteście ugadani, to dochodzi to transakcji kupna -sprzedaży.
2. Tym samym jeśli ktoś do ciebie dzwoni kolejny raz o te same halogeny to na jakiej podstawie sprzedajesz je kolejnej osobie i wysyłasz do niej?

Chomik, uczciwy to on na pewno nie jest skoro nawet nie potrafi odpisać na pw. Pro100 czekał wystarczająco długo nim tu poruszył sprawę.
Jak widać z niektórymi nie da się inaczej rozmawiać
linka
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 31 sie 2012, o 19:40
Lokalizacja: GDA

Postprzez Achtel » 10 cze 2013, o 19:22

chomik napisał(a):Achtel w takim razie , PRO wysyła ci halogeny za pobraniem a ty oddajesz kase + koszty przesłki za pobraniem . ? Według mnie jeżeli jesteś uczciwym userem nie bedzie to problem . Jeżeli idziesz na taki układ. potwierdź to na łamach forum. A Pro napisze potwierdzi informacja jak wysle .


Wysyła paczke z halogenami za która będe musiał zapłacić 15zł i 15zł za przesyłke, bo 30zł przelał mi na konto. Jak chce to niech wysyła...
Avatar użytkownika
Achtel
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 16:27
Lokalizacja: NDM

Postprzez linka » 10 cze 2013, o 19:26

Achtel napisał(a):Nie napisałem, że TYLKO, ale że trzeba dokupić.. To co innego..


Widać, że czytać też nie potrafisz,
a więc UWAGA CYTUJE: "...tylko trzeba dokupić poprostu wiązkę (przeowdy) ok 30 zł to kosztuje..."
linka
Czytacz
 
Posty: 25
Dołączył(a): 31 sie 2012, o 19:40
Lokalizacja: GDA

Postprzez Achtel » 10 cze 2013, o 19:29

linka napisał(a):Tym samym jeśli ktoś do ciebie dzwoni kolejny raz o te same halogeny to na jakiej podstawie sprzedajesz je kolejnej osobie i wysyłasz do niej?


Jeszcze raz napisze, czytaj ze zrozumieniem dziewczynko...

To też napisze jeszcze raz, bo chyba raczej Ty czegos nie umiesz zrozumieć tak więc napisze to DUŻYMI literami... :]

PISAŁO DO MNIE DUŻO OSÓB O CZĘŚCI, (NIE TYLKO O HALOGENY) jA SPISYWAŁEM SOBIE NA KARTCE GDZIE CO MAM WYSŁAC I POPROSTU XLE SPISAŁEM.. HALOGENY NIECHCĄCY WYSŁAŁEM FACETOWI CO KUPYWAŁ ODE MNIE PALEN CLIMATRONIC, BO MYSLAŁEM, ZE TO ADRES PRO100, BO PORPSTU ŹLE SPISAŁEM ADRESY JESZCZE RAZ POWIEM... A POMYLIĆ SIE MOŻE KAŻDY... Teraz rozumiesz dziewczyko linka, ?? :]
Avatar użytkownika
Achtel
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 16:27
Lokalizacja: NDM

Postprzez BartheZz_3 » 10 cze 2013, o 19:29

Achtel napisał(a):Wysyła paczke z halogenami za która będe musiał zapłacić 15zł i 15zł za przesyłke, bo 30zł przelał mi na konto. Jak chce to niech wysyła...

Tylko ze wysylajac za kolejne 15 bedzie 45PLN do tylu ;) a nie 30 ;) nie ma tak lekko ;)
Ja pitole temat rodem "Gronkiewicz-Waltz nie chce dac 5PLN za przejście" :lol:
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Pro100 » 10 cze 2013, o 19:32

Dziewczynkę to ty sobie poszukaj w burdelu. Czekam na adres do wysyłki halogenów, a tymi 30pln możesz sobie podetrzeć cztery litery.
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Achtel » 10 cze 2013, o 19:33

BartheZz_3 napisał(a):Tylko ze wysylajac za kolejne 15 bedzie 45PLN do tylu a nie 30


A czemu ja mam tylko za błedy pokutować? Dam 15zł za paczke i 15 za przesyłke, ile dostałem tyle oddam.. A jak chce inaczej to moge na konto, już sie pofatyguje na tą poczte przejść, a on później wyśle paczke jak dostanie kase..
Avatar użytkownika
Achtel
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 lis 2012, o 16:27
Lokalizacja: NDM

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość