Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Nowy temat-opinie o osobach handlujących na forum

Postprzez Golf Maniak » 11 maja 2013, o 14:29

Jako że przeprowadziłem w ostatnim czasie kilka zakupów z użytkownikami tego forum przy okazji chciałbym im podziękować :) jednocześnie zauważyłem coraz większą ilość oszust itd proponuję by założyć jeden temar poświeconymi komentarzom na ten osób handlujących na forum.Komentarz ograniczałby się do dodania + jeśli wszystko było w porządku - jeśli były jakieś problemy.Wiem temat zapewne będzie trzabyło aktualizować co pewien czas robiąc ale myślę że rozwiążało by to wiele problemów i zakładania nowych (zbędnych?) tematów.Proszę o wyrażenie swoich opini sugesti pozdrawiam.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Nowy temat-opinie o osobach handlujących na forum

 

Postprzez prezesik » 11 maja 2013, o 15:45

Wg mnie pomysł beznadziejny. Forum to nie allegro.

User okrzyknięty oszustem na forum zmieni nick na inny i dalej będzie czynił swój proceder... Wystarczy spojrzeć ilu jest userów na giełdzie z "zerową" ilością postów, co nie oznacza, że wszyscy są oszustami itp. {bez obrazu dla uczciwych}.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Pro100 » 19 maja 2013, o 03:35

prezesik25 napisał(a):Wg mnie pomysł beznadziejny. Forum to nie allegro.

User okrzyknięty oszustem na forum zmieni nick na inny i dalej będzie czynił swój proceder... Wystarczy spojrzeć ilu jest userów na giełdzie z "zerową" ilością postów, co nie oznacza, że wszyscy są oszustami itp. {bez obrazu dla uczciwych}.


Niestety przykra prawda... Od siebie moge dodac zeby kupowac od "bardziej znanych" ludzi z forum ewentualnie dzialajacych na innych portalach, no i oczywiscie jesli towar jest dosc kosztowny prosic o wystawienie aukcji na allegro czy nawet tablicy zrobic screena i juz w razie czego mamy jakies "dokumnty" w razie potrzeby :/
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Sprzedaż części na forum !

Postprzez manus2008 » 30 maja 2013, o 12:27

witam

mam taka sugestie dotyczaca sprzedawania częsci na forum

Zajmuje się sprzedażą części na naszym i innych forach ale mniejsza z tym

Niemam 1000 postów nabite ale chodzi o to że jest pełno osób co sie loguje na forum żeby ino
sprzedawać części 0 postów maja profil nie wypełniony itp

może szło by coś takiego zrobić jak na innych forach

trzeba mieć ileś postów itp wypełnić profil normalnie z sensem

Podstawa przywitać sie !!

A patrząc na Dział sprzedam części to 3/4 sprzedających ma 0 postów profil nie wypełniony i jak potem im zaufać??
manus2008
Badacz tematu
 
Posty: 400
Dołączył(a): 9 lut 2011, o 21:46
Lokalizacja: SPI :D

Postprzez trollu » 30 maja 2013, o 12:31

temat był już poruszany ale zobaczymy co PJ napisze.
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez chomik » 30 maja 2013, o 15:11

na zonie trzeba miec juz nie pamietam ale min20-50 postów nabitych, i gieła dzieki temu jest forumowa a nie allegro ///
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez manus2008 » 30 maja 2013, o 19:19

no właśnie o to mi chodzi ;)
manus2008
Badacz tematu
 
Posty: 400
Dołączył(a): 9 lut 2011, o 21:46
Lokalizacja: SPI :D

Postprzez PiJey88 » 30 maja 2013, o 19:23

temat już pare razy poruszany, jeśli ktoś ma 0 postów to nikt nie każde ci od niego kupować, jest pełno userów logujących się żeby coś tylko sprzedać, ale dzięki temu trafiają się jakieś okazje, np posiadacz np IBIZY sprzedaje fajne felgi, u nas nic nie pisze bo jest na forum ibizy (logiczne), ale pojawi się ogłoszenie i być może ktoś się zainteresuje, nie chce tutaj ograniczać pisania bo sam kupiłem wiele rzeczy od ludzi z 0 postami którzy udzielają się na innych forach
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez golficki » 31 maja 2013, o 10:42

ehh trzeba uwazac na oszustów
a dokladka szura
golficki
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 maja 2013, o 10:36
Lokalizacja: Czarków

Postprzez KAMNILEK » 6 cze 2013, o 08:30

PiJey88 podzielam to zdanie. Też handluje na naszym forum, mam golfa którym jeżdżę i modyfikuje i kilka szt na graty. Czytam sporo i jeśli mogę staram się pomóc innym. Wiele osób wybiera opcję za pobraniem. Mimo że droższa to bardziej pewna niż przelew na konto. Wypowiem się jeszcze w kwestii ograniczenia w postaci ileśtam postów żeby ogłoszenie dać. Miałem hOpla Vectrę b ( ble) na graty anglik. Zalogowałem się na forum Zwolenników tej zacnej marki :) i tam było ograniczenie typu jak manus2008 proponuje. A mianowicie : minimum 100 postów i rok zarejestrowanym na forum. Części chciałem sprzedać w naprawdę w dobrych cenach a mimo to nic z tego bo jak masz napisać 100 sensownych postów z poradami dla innych jak defakto jesteś często laikiem, i nie posiadasz dużej wiedzy. Takie ograniczenie odstraszy sporą część nowicjuszy. Pozdrawiam dział handelek :lol:
KAMNILEK
Czytacz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 10 mar 2011, o 18:40
Lokalizacja: NIDZICA

Achtel

Postprzez Pro100 » 10 cze 2013, o 17:58

Witam.

Chciałbym się pochwalić nowym nabytkiem od "kolegi z forum" - Achtel

Jak pisał w ogłoszeniu miał na sprzedaż halogeny za okazyjną cenę więc się skusiłem po rozmowach na pw w których pytałem o stan ww halogenów powiedział że wszystko z nimi okej bo co miało by być nie tak - że miał je montować do siebie ale nie ma wiązki. Oczywiście powiadomił mnie, że są to halogeny bez wiązki.

Przedstawię teraz kilka zdjęć zakupionych od "kolegi z forum" halogenów.

Obrazek Obrazek Obrazek

Kilka dni po zakupie, zrobieniu przelewu i pytaniach o wysyłkę okazało się że wysłał je komuś innemu!! Ale powiadomił mnie, że ma jeszcze jeden komplet w równie dobrym stanie "że tak właściwie to na tym straci ale chce być uczciwy"

Po otrzymaniu paczki od razu pisałem wiadomości ale kolega twierdzi że to moja wina, że za taką cenę są takie halogeny... Fakt cena była niska dlatego je wziąłem ale na pw się pytałem czy wszystko okey! Poprosiłem o adres do zwrotu wysyłki jednak do dziś nie dostałem odpowiedzi dlatego piszę tego posta.

Szczerze nie polecam.
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez chomik » 10 cze 2013, o 18:05

jedno mi sie cisnie na myśl .... jacy ludzie ... takie forum :wstyd: :wstyd:

Achtel :
147, tematów: 6

i takie wałki ....

Albo coś z tym zrobimy ( jako administracja ) albo takich sytuacji bedzie zapewne wiecej ...
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości