Ostrzeżenia przed nieuczciwymi użytkownikami !!!

Tutaj możesz wyrazić swoje opinie i sugestie na temat działania forum.

Moderator: Moderator

Ślepy

Postprzez IntruZZ » 19 cze 2013, o 19:32

Chciał bym napisać o transakcji z użytkownikiem Ślepy . Zakupiłem u niego silniczek krokowy , facet wydawał się bardzo w porządku , fajnie się z nim gadało , nie kupiłem drogo . Paczka przyszła za pobraniem wszystko fajnie , ładnie zapakowane. Po otwarciu pierwsze co się rzuciło w oczy to to , że silniczek był klejony.... przez cały plastik. Oczywiście od razu zadzwoniłem jednak on się upierał , że jest sprawny. Po zamontowaniu go w samochodzie , zapłonu oraz lambdy , samochód chodził idealnie , mechanik pojechał nim na test a auto spadało z obrotów.... podłączył pod komputer oczywiście wywaliło Krokowca... Przez chwilę myśleliśmy , że coś innego się stało ale gdy przywieźliśmy ze stacji demontażu pożyczony egzemplarz auto odżyło , chodzi równo prawidłowo nie ma skoków spadków nic.
Piszę , żebyście uważali na niego. Ja nie mam do niego pretensji , mógł nie wiedzieć , że jest uszkodzony , dałem 50 zł to nie dużo ale jednak coś... on zamiast zaproponować nawet zwrot połowy poniesionych kosztów po prostu się nie odzywa ;)

Nie polecam.
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

Ślepy

 

wyłudził kasę i paczki nie wysłał....

Postprzez Hansss » 21 cze 2013, o 17:48

koleś i nicku nolan22 sprzedawał połtora miesiącu lampy tył Hella Black Magic i dał linka na tablicy, dogadałem się z nim przelałem kaskę i ani paczki ani kaski dzwoniłem i się dopytywałem co z paczką i non stop że wysłane że wysłane i nawet nie podał mi nr nadania, mineło już półtora miesiąca i nic cisza, kasy też nie oddał a w sumie z wysyłką 320zł... niestety mimo proszenia o zwrot kasy sprawa ląduje a w sumie już wylądowała na Policji !

UWAŻAJCIE NA NIEGO BO NACIĄGA NA KASE I PACZEK NIE WYSYŁA OSZUST !!!!!!!!!!!!!!!


a w jego temacie fotka z czerwca lampy są nadal na aucie widać że oszust i nawet nie wysłał !!!!

viewtopic.php?f=98&t=86866

http://www.golf3.pl/topics2/vw-golf-mk3 ... htm#489979
pozdraVWiam Hansss ( ŻAQ )

Firma AUTO-ŻAKERO
oferuje praktycznie wszystkie części do MK3 głównie GTI, ale i zwykłe Golfiki też, używane i nowe

Mój kom: 502-312-363 dzwonić w sprawie części

Moja maszyna:
P.S. Nowy Project zaczęty 2012 :)
http://www.golf3.pl/topics2/golf-mk3-gt ... .htm#27676
Avatar użytkownika
Hansss
Badacz tematu
 
Posty: 174
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: on tu ??

Postprzez Hansss » 21 cze 2013, o 17:50

koleś o nicku nolan22
sprzedawał połtora miesiącu lampy tył Hella Black Magic i dał linka na tablicy, dogadałem się z nim przelałem kaskę i ani paczki ani kaski dzwoniłem i się dopytywałem co z paczką i non stop że wysłane że wysłane i nawet nie podał mi nr nadania, mineło już półtora miesiąca i nic cisza, kasy też nie oddał a w sumie z wysyłką 320zł... niestety mimo proszenia o zwrot kasy sprawa ląduje a w sumie już wylądowała na Policji !

UWAŻAJCIE NA NIEGO BO NACIĄGA NA KASE I PACZEK NIE WYSYŁA OSZUST !!!!!!!!!!!!!


a w jego temacie fotka z czerwca lampy są nadal na aucie widać że oszust i nawet nie wysłał !!

http://www.golf3.pl/topics2/vw-golf-mk3 ... htm#489979
pozdraVWiam Hansss ( ŻAQ )

Firma AUTO-ŻAKERO
oferuje praktycznie wszystkie części do MK3 głównie GTI, ale i zwykłe Golfiki też, używane i nowe

Mój kom: 502-312-363 dzwonić w sprawie części

Moja maszyna:
P.S. Nowy Project zaczęty 2012 :)
http://www.golf3.pl/topics2/golf-mk3-gt ... .htm#27676
Avatar użytkownika
Hansss
Badacz tematu
 
Posty: 174
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 19:00
Lokalizacja: on tu ??

Postprzez Pro100 » 21 cze 2013, o 20:52

No i bardzo dobrze Hansss "fajnie" że kwota przekroczyła 250zł, w tym momencie będzie odpowiadał już za przestępstwo.

Ja również miałem taką sytuację, wszystko przerobiłem i zachęcam ludzi do takiego rozwiązywania spraw z takimi cwaniakami. Finał sprawy był taki, że oddał całą kasę i dostał 600zł grzywny :)

Co do samego nolana sprawa na pewno zostanie poruszona i nie pozwolę żeby tym razem była zbagatelizowana.
Avatar użytkownika
Pro100
VIP
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 16:38
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Rocznik: 93
Silnik: R32
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Grzesiek2507 » 21 cze 2013, o 21:43

heh teraz ma calego golfa gti na czesci...ciekawe czy tez naciaga
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Grzesiek2507 » 21 cze 2013, o 21:50

z tego co widze herr Nolan opuscil juz nasze forum...temat zniknal. No coz, niech ktos ostrzegnie ludzi na vwgolf i jego forum regionalnym bo tam tez sie oglasza. A no i na vento forum tak samo.
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Ostrzeżenie - boniek22

Postprzez mariusz48 » 26 cze 2013, o 17:44

Treść ogłoszenie tego użytkownika
Obrazek



Widnieje jeszcze jego temat w dziale sprzedam
http://www.golf3.pl/topics35/ori-hokeje ... t59768.htm

Sprawa jest tego typu :

Wysłałem do niego wiadomość że biorę szeroki hokej za 90 zł z wysyłką i podałem mu swój adres.
Odpisał : Ok jutro leci do ciebie pozdrawiam
Co zastałem w paczce pobraniowej ??? wąski hokej RETOV ;/ myślałem że mnie coś strzeli.
Nie wiem co robić gościu nie odpisuje i nie mam do niego żadnego kontaktu, i chyba muszę się pogodzić z wtopionymi pieniędzmi ;/

Także jeszcze raz ostrzegam przed użytkownikiem boniek22
Avatar użytkownika
mariusz48
Czytacz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 16:02
Lokalizacja: B-ce

Postprzez hanawald » 26 cze 2013, o 21:24

mojim zdaniem powinien gość ponieśc kare.jak nie odróżnia szerokiego od woskiego.i wprowadza w błąd.chyba że sie niezna .a pisałes mu na pw.że sie pomylił :dobani:
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez mariusz48 » 26 cze 2013, o 21:29

No pisałem pisałem co odwalil i pytam czy zamierza to jakoś wyjaśnić.
Ale nie odpisuje ;/ a z kartki na paczce nie odczytam danych ;/ nie rozumiem takich ludzi
Avatar użytkownika
mariusz48
Czytacz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 16:02
Lokalizacja: B-ce

Postprzez prezesik » 26 cze 2013, o 22:37

Zamawiać "za pobraniem", otwierać paczkę przy kurierze.
A jak gościu nie chce wysłać opcją "za pobraniem", bo mu się nie chce więcej druczków wypisywać to niech spada na drzewo.
Z opcją przelewu na kasy konto kupować TYLKO u uczciwych i znanych sprzedających lub poprosić o wystawienie aukcji na allegro.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez mariusz48 » 27 cze 2013, o 14:27

To była paczka pobraniowa ale nie kurierem tylko pocztą.

To chyba jesteś pierwszą i mam nadzieję że ostatnią ofiarą tego użytkownika.
Avatar użytkownika
mariusz48
Czytacz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 16:02
Lokalizacja: B-ce

Postprzez bartek87 » 28 cze 2013, o 16:10

Bo przez tablice się tak nie kupuje kolego więc masz nauczkę. Żądasz wysyłki za pobraniem i otworzenia przy kurierze/listonoszu i po kłopocie, inaczej duże prawdopodobieństwo że oszust.
bartek87
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 20:52
Lokalizacja: TL

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Sugestie i uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość