Przyciemnianie Szyb

Wszystko na temat tuningu optycznego naszych aut.

Moderator: Moderator

Postprzez PiJey88 » 11 mar 2008, o 10:03

CezarC-4 napisał(a):słyszałem, że jeśli jest przyciemniona, to trzeba odpiąć przewód od ogrzewania tylnej szyby

tez się nad tym zastanawiałem

Ktoś wie jak z tym jest? bo przy włączonym ogrzewaniu ta folia moze się skurczyc i pomarszczyć
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

 

Postprzez pawel_ns » 11 mar 2008, o 10:07

ja mam tylnia szybe przyciemniona i chodzi mi ogrzewanie szyby, ale nie wiem czy odpinali to przy zakladaniu folii
MOJE BYŁE MK3
AHF+ ..::TDI POWER::..
Avatar użytkownika
pawel_ns
Members
 
Posty: 1020
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 12:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez DaMek » 11 mar 2008, o 15:57

PiJey88 napisał(a):
CezarC-4 napisał(a):słyszałem, że jeśli jest przyciemniona, to trzeba odpiąć przewód od ogrzewania tylnej szyby

tez się nad tym zastanawiałem

Ktoś wie jak z tym jest? bo przy włączonym ogrzewaniu ta folia moze się skurczyc i pomarszczyć



U mnie nic sie nie kurczy wszystko w najlepszym porządku, mysle że tylnia szyba nie nagrzewa się aż w takim stopniu żeby folia sie skurczyła.
::s:c:h:w:a:r:z::mk:I:I:I::
Avatar użytkownika
DaMek
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 19 wrz 2007, o 13:19
Lokalizacja: Wybrzeże

Postprzez K@mil » 11 mar 2008, o 17:30

Ja mam przyciemnione szybki i wszystko mam podlanczone (nie robilem tego sam) :mrgreen:
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Mestre » 11 mar 2008, o 19:10

Witaj ja osobiscie znam kilku kolesi co maja oklajane szyby zwykła folia za 25zł i nic im sie nie kurczy na tylniej szybie ja okleiłem tylko boki i jest ok tylko wybrałem droższą (56 pln ) folie jest ona grubsza i sie lepiej klei trzeba tylko pamietac dużo spryskiwać wodą i nie robic tego na wietrze bo kaplica i dobrze szyby odtłuścić niektórzy do wody dodają trochę płynu do naczyń ale powiem szczerze nie próbowałem a z tylnią szybą jest zabawy i jak złe przykleisz a potem po wyschnieciu odkleisz to razem ze stykami ogrzewania szyby i wtedy tez lipa lepiej poświęcić od 200-250pln i po kłopocie a atestu zadnego nie trzeba to pic na wodę jeśli chodzi o boki z tył brat mój oklejał w Gliwicach u kolesia i rewelacja 250pln 5godzin w Krakowie tez 250pln chyba że masz duzo w sobie cierpliwosci i dokładnosci to spróbuj tylko pamietaj duzo wody bo się poskleja woda na szybe i na folie i jak ją gładzisz to tez niech ci ktos pryska woda bo ja zedrzesz


pozdrawiam :-D
Avatar użytkownika
Mestre
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 mar 2008, o 11:23
Lokalizacja: polska południowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Stylizacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości