W tym temacie się witamy!

Tutaj się witamy.

Moderator: Moderator

Postprzez sebaa » 7 maja 2007, o 08:06

Witam. Progi, można powiedzieć, że ten typ tak ma.
sebaa
Administrator
 
Posty: 98
Dołączył(a): 11 sty 2007, o 15:52

 

Postprzez tomasz » 7 maja 2007, o 18:28

cześć! Właściwie to mam mały dylemat, bo kupiłem lampy białe z golfa IV do mojego autka golfa III. Powiedziano mi ze będą pasować a jednak nie mogę ich założyć. Jeżeli ktoś wie dlaczego to czekam na wiadomość.
tomasz
 

czesc

Postprzez kachula24 » 7 maja 2007, o 18:53

witam, jestem posiadaczka golfika III, rocznik '92, benzyna 1,8. poza tym nie wiem co ma. wiem tyko, ze zgubilam kluczyki i nie mam czym jezdzic :cry: Pozdrowionka
kachula24
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 18:44
Lokalizacja: lubuskie

Postprzez sebaa » 8 maja 2007, o 09:57

Hej. :)
sebaa
Administrator
 
Posty: 98
Dołączył(a): 11 sty 2007, o 15:52

Witam wszystkich Golfiarzy:)

Postprzez vibes » 8 maja 2007, o 15:57

Witam wszystkich właścicieli jak i fanów mk III:) Posiadam mk III GTI 2E, czarny, felga 16" od mk IV, lampy tył hella carbon:) i takie tam, najwiecej jechałem 220km/h:) Załączam foteczki. Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
vibes
Czytacz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 11:14
Lokalizacja: ZCH

Witam wszystkich

Postprzez grzessz1 » 9 maja 2007, o 11:01

Mam na imię Grzesiek,pochodze z Aleksandrowa Łódzkiego.Jestem szcześliwym posiadaczem Golfa z 93 roku z silnikiem 1.9D.Myśle,że dzieki Wam dowiem sie co nieco na temat tego POTWORA :mrgreen:
grzessz1
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 13:49
Lokalizacja: łódź

Witam !!!

Postprzez Piotruch » 9 maja 2007, o 15:20

Witam ! Mieszkam w Gdańsku i posiadam Golfa 3 1,6i .Wlasnie poszla mi w nim skrzynia i mam problem :-( !! Pozdrawiam
Piotruch
 

Jestem tu poraz pierwszy

Postprzez kwasek_21 » 13 maja 2007, o 02:53

:-) Witam wszystkich miłośników VW Golfa 3 , jestem od niedawna posiadaczem takiego autka które pochodzi z 96r i ma silniczek 2.0 i jestem z niego bardzo zadowolony:)
ponieważ pomyka bardzo fajnie no i klei się drogi bardzo dobrze. Jesli was interesuje to oprócz silnika oczywiscie posiada jeszcze dwie poduszki , el.szyber i lusterka i co mnie bardzo zdziwiło pirotechniczne napinacze pasów. Wersja z mocnym silnikiem lecz nie jest to GTI bo brakuje mu napisu , abs-u i szyb w elektryce. A to wszystko dlatego bo jezdził wtajnej policji w Leipzig w niemczech. Naprawde nie pozorny samochodzik lecz jak sie mu wcisnie gazik to się zbiera:)Na marginesie zamknąłem nim licznik 220 na benzynce poleciał.Naprawde fanne furki te golfiki a kupiłem dlatego ponieważ pare miesięcy temu przejechałem się kumpla golfem i jezdziło sie swietnie.Pozdrawiam was i wasze bryczki
kwasek_21
 

fabryczny szyber dach golf3 gdzie znależdż tanie części

Postprzez gość » 13 maja 2007, o 11:34

szyber dach golf 3 zamknąłem na siłę i popękały mechanizmy do podnoszenia gdzie znleżć jakieś części do tego potrzebuję informacji z góry wszystkim dziękuję gość
gość
 

Postprzez vibes » 17 maja 2007, o 00:55

prosze pisac takie posty w dziale technicznym.. poszukaj na aukcjach 8-) pozdr.
--==///Memento Mori///==--
Avatar użytkownika
vibes
Czytacz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 11:14
Lokalizacja: ZCH

To ja w koncu jestem

Postprzez JohnMcKenzie » 17 maja 2007, o 11:14

Witam, zostałem obdarowany Golfem 3 1,9d hatchback, w kolorze białym(bez rudych przebarwień). Rocznik 1993. wyposażenie CL. Nie jest to rewelacja ale na głowę nie pada i jest całkiem wyrywny jak na te 64KM. Pozdrawiam i chetnie skorzystam z czyjejkolwiek pomocy-jesli bede w stanie to tez wspomoge :).
Pozdrawiam forumowiczow.
Jest dobrze... ale zawsze moze byc lepiej...
JohnMcKenzie
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 11:09
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez kici » 19 maja 2007, o 17:30

WITAM :mrgreen:od lutego tego roku pisiadam GOLFA 1,8 90km w wersji CL prawie golasa :oops: niestety (nie ma nic prócz wspomagania)ale nie o to chodzi WAZNE ŻE GOLFIK "bryka" jak szalony :evil: posiada 15" aluski firmy MOMO które własnoręcznie "SPOLEROWAŁEM"(bawiłem sie ok 2tygodni) i w połączeniu z oponkami 195/45 i sportową zawiechą daje pioronujący fefkt.Ciesze sie ze jest więcej takich "maniaków"marki VW ,którzy chętnie pomagają mniej obytym z marką i modelem GOLF3 POZDRAWIAM :-)
kici
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 maja 2007, o 10:53
Lokalizacja: GUBIN

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Newbie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości