W tym temacie się witamy!

Tutaj się witamy.

Moderator: Moderator

Postprzez kici » 19 maja 2007, o 18:03

jest to mój drugi GOLF3 a w sumie czwarty VW :-D miałem polo2 z silnikiem 1,3(gaznik)coupe, potem 1,3 wielopunkt polo po liftingu z 93roku takie "śmieszne" kombi potem dostełem od wuja"bo wyjechał za granice Golfa 1,4 z 95r ale jak wrócił musiałem mu oddac :-( tak zaczeła sie moja miłośc do GOLFA i w lutym kupiłem sobie własną"trójke"ale już 1,8 :evil: z XII 92 roku
kici
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 maja 2007, o 10:53
Lokalizacja: GUBIN

 

Postprzez Doberman » 23 maja 2007, o 07:44

Witam. Moim autkiem jest golf MK 3 . Jednostka napedową to dwu litrowy silniczek o mocy 115 koni. Witam Wszystkich forumowiczów.
Doberman
 

Witam

Postprzez hopac » 23 maja 2007, o 08:55

Witam wszystkich Klubowiczów, posiadam Golfa 3 z silnikiem 1,4 - benzyna; 4/5 drzwiowy; mam go od niedawana i jak na razie jestem zadowolony :-) Fajnie, że powstają fora tego typu, można w ten sposób znaleźć wiele informacji, jeśli będę potrafił to również pomogę. Pozdrawiam.
hopac
 

Witam serdecznie

Postprzez Łukasz » 24 maja 2007, o 09:20

Cześć wszystkim mam na imię Łukasz i jestem z okolic Żywca.Posiadam srebrnego golfa 3
1,9 td ze sporym przebiegiem ale jest w dobrym stanie i jestem zadowolony.Golfa posiadam od dwuch lat i sporo już przy nim "dłubałem" więc jeśli bedą jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich. ;)
Łukasz
 

siema

Postprzez krazek1 » 25 maja 2007, o 10:31

Witam wszystkich fanów mk3
Mam Golfa mk3 1,9TDI 90km 1z
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez vibes » 26 maja 2007, o 05:00

napisu może brakować, albo masz gti albo GL, ale prędzej gti bo gl to wersja na rynek amerykański, malo spotykana w polsce. oba te golfy to praktycznie to samo, te same silniki i karoseria, może poprostu ktoś przy nim coś pozamieniał 8-)
--==///Memento Mori///==--
Avatar użytkownika
vibes
Czytacz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 11:14
Lokalizacja: ZCH

Postprzez Tomek » 26 maja 2007, o 12:20

Witam wszystkich. Czy ktos wie czy przy wymianie klocków chamulcowych w golfie 3 trzeba odpowietrzać chamulce :?:
Tomek
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 12 maja 2007, o 10:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez gt » 26 maja 2007, o 15:13

nie nie musisz ,ale profilaktycznie ja zrobiłbym to
gt
 

DZIEŃ DOBRY

Postprzez PrZeMoo » 26 maja 2007, o 15:50

Witam wszystkich sczesliwych (i tych mniej :P) posiadaczy VW Golfa. Takze jestem posiadaczem tego niemieckiego autka od stycznia 07 :). Jestem tutaj nowy ale chetnie bede sie staral wam pomagac na tyle ile bede mogl , a troszke rzeczy juz wymienilem w moim VW, i to nie tylko takich ktore juz tego wymagaly :). Mam nadzieje ze moja pomoc dla was bedzie ze wzjemnoscia :P :) . Jeszcze raz wszystkich witam !!
PrZeMoo
 

Witam !!!!!!!!!

Postprzez Golf WRC » 26 maja 2007, o 22:58

Witam wszystkich! Jestem tu nowy i od tygodnia jestem właścicielem Golfa 3 z silnikiem 1.9 TDI. Jest to mój pierwszy diesel i jeśli ma ktoś jakieś sugestie jak nie zakatowac tego silnika to proszę o info. I mam pytanko jaki najlepiej olej lać do takiego silnika (mineralny czy syntetyk) bo kartka jakim jest zalany jest nieczytelna. Pozdrowionka dla wszystkich!
Avatar użytkownika
Golf WRC
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 22:45
Lokalizacja: Tychy

Witam !!!!!!!!!

Postprzez Golf WRC » 26 maja 2007, o 22:59

Witam wszystkich! Jestem tu nowy i od tygodnia jestem właścicielem Golfa 3 z silnikiem 1.9 TDI. Jest to mój pierwszy diesel i jeśli ma ktoś jakieś sugestie jak nie zakatowac tego silnika to proszę o info. I mam pytanko jaki najlepiej olej lać do takiego silnika (mineralny czy syntetyk) bo kartka jakim jest zalany jest nieczytelna. Pozdrowionka dla wszystkich!
Avatar użytkownika
Golf WRC
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 22:45
Lokalizacja: Tychy

Re: Witam !!!!!!!!!

Postprzez krazek1 » 26 maja 2007, o 23:05

Golf WRC napisał(a): I mam pytanko jaki najlepiej olej lać do takiego silnika (mineralny czy syntetyk) bo kartka jakim jest zalany jest nieczytelna. Pozdrowionka dla wszystkich!

Jak nie wiesz co jest zalane to lej 10W40 to jest złoty środek. AHA .... lej olej dobrej firmy, nie lej LOTOSa lub innych wynalazków tzw wyprodukowanych dla BIEDRONKA
Pozdro
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Newbie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość