W tym temacie się witamy!

Tutaj się witamy.

Moderator: Moderator

POWITAć :D

Postprzez rafal 78' » 8 paź 2007, o 22:20

Witam. Posiadam golfa 3 93r 1.9 D 5cio drzwiowy w podstawowej wersji ,zielony metalik na stalowych 14' felgach .Po prostu golfik rodzinny. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KLUBOWICZOW RAFAL 78 ;-) [/center]
rafal 78'
 

POWITAć :D

 

Witam wszystkich!!!

Postprzez vwgolfiii » 9 paź 2007, o 14:14

Witam wszystkich!!!
Stałem sie dzis posiadaczem Golfa III 1.8 z 97 roku i od razu postanowiłem sie przywitac w klubie.
A mieszkam w Katowicach.
Avatar użytkownika
vwgolfiii
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9 paź 2007, o 14:08
Lokalizacja: KatoVWice

Postprzez Marcino » 9 paź 2007, o 14:18

Witamy!!! po pierwsze to gratuluje zakupu :D ja równiez posiadam golfika z silnikiem 1.8 ;) i jestem z okolic Katowic :D
Avatar użytkownika
Marcino
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 2 maja 2007, o 09:18
Lokalizacja: Orzesze

Ello:D Witam wszsytkich:)

Postprzez marcinvirus » 9 paź 2007, o 16:44

hej hej jestem nowym klubowiczem ehhe mieszkam w Zmaosciu posiadam Golfika 3 1.9 td
zarejsetrowalem sie poniewaz licze ze na tym o to forum mozna dostac abrdzo dobre info i wogole..
pzodrawiam serdecznie
marcinvirus ;)
marcinvirus
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 paź 2007, o 16:23
Lokalizacja: Zamość

Postprzez vwgolfiii » 9 paź 2007, o 18:00

Dzieki dzieki
autko jest w nawet niezlym stanie od pierwszego wlasciciela i z malym jak na wiek przebiegiem (120000), wiec mam nadzieje jest to dobry zakup
Avatar użytkownika
vwgolfiii
Czytacz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9 paź 2007, o 14:08
Lokalizacja: KatoVWice

Witam wszystkich forumowiczów!

Postprzez Pitt_85 » 9 paź 2007, o 18:36

Witam wszystkich :)
jest to trochę spóźnione powitanie gdyż jestem obecny na forum już od jakiegoś czasu i przez ten okres dość dokładnie je przeczytałem - jestem pod wrażeniem fachowości oraz doświadczenia userów, miło mi być w Waszym gronie.

A teraz kilka słów o mnie:
Jestem z Warszawy, moja przygoda z golfami zaczęła się od stareńkiego i zajeżdżonego firmowego mkII w dieslu- jednak ten samochód miał w sobie to "coś" i gdy przyszła pora na zakup własnego auta wybór padł na golfa mkIII tyle, że w benzynie. Jestem szczęśliwym posiadaczem czarnego, trzydrzwiowego golfika od czerwca zeszłego roku. Nie poddałem go żadnemu tunigowi - fabrycznie przyciemnione tylne szyby w kolorze zielonym, podwójny wydech, alufelgi, śliwkowa skóra w środku i klima mi do szczęścia wystarczają. Zrobiłem na nim ponad 25000km i jest bez zarzutu - także moim następnym samochodem najpewniej też będzie Golf, ale (niestety) wersja kombi...
Pitt_85
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 14 cze 2007, o 00:38
Lokalizacja: Warszawa

WITAM FORUMOWICZOW

Postprzez kokosik_20 » 11 paź 2007, o 19:06

JOL JESTEM WOJTEK MAM SREBRNEGO GOLFA III 1,6 BENZYNKE,TROCHE PRACY BEDZIE PRZY NIM MAM GO JUZ Z DOBRE 5 LAT I NIE NARZEKA ANI TROCHW NA NIEGO CHOCIARZ ZACZYNA MI JUZ POMALUTKU SZWANKOWAC,MAM NADZIEJE ZE POMOZECIE MI W ROZWIAZYWANIU PROBLEMOW
Avatar użytkownika
kokosik_20
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 11 paź 2007, o 18:40
Lokalizacja: Drawsko Pom

Witam serdecznie !!

Postprzez gho5t » 11 paź 2007, o 21:22

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Mam na imie Krzysiek mieszkam obecnie w Bogatyni koło Zgorzelca. Od wczoraj jestem posiadaczem golfinki III 1992 r. 1.8 benzyna.
Kawał czasu chorowałem na to autko... ten i żaden inny i w koncu jest :) stoi pod domem :)
Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie :)

Pozdrawiam
gho5t
Avatar użytkownika
gho5t
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 paź 2007, o 14:53
Lokalizacja: Bogatynia/Mrągowo

Postprzez krazek1 » 12 paź 2007, o 07:06

siema. Jak możesz, to nie pisz postów DUŻYMI LITERAMI
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Witajcie...

Postprzez seta_lp » 12 paź 2007, o 11:49

Witajcie mam na imie Lukasz, wiek 26 lat i jestem obecnie z Lublina... Swojego a raczej wspolnego bo z zona Golfika kpilismy w maju tego roku. Jest to poczciwe 1.6 5d z 1993 roku... Wylatane mial 171000km wiec dosc malo... Jest to wersja Europe ze wspomaganiem, dodatkowo elektryczny szyber który oczywiscie nie wiedziec czemu nie dziala... elektryczne swiatla i imobilajzer... Narazie lata na orginalnych felgach VW ale moze na wiosne stanie na ziemi na czyms fajnym... Zmian zabardzo nie przewiduje jestem raczej za oryginalnoscia auta i jego wpelni sprawnoscia ale zobaczymy...
seta_lp
 

cześć

Postprzez tomek-lato » 12 paź 2007, o 16:53

witam jestem nowy na waszym forum, mam golfika1.6 pink floyd czerwony POZDRAWIAM
tomek-lato
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 16:33
Lokalizacja: pszczyna

Witam wszystkich serdecznie :) ...

Postprzez Thomas3 » 12 paź 2007, o 23:09

Czesc

Mam na imie Pawel :), jestem z Wałbrzycha to jest jakies 70 km od Wrocławia, mam 20 lat i kocham silniki diesla a zwlasza GOLFIKI :D to jest moja druga milosc zaraz po kobiecie ;p hehe... obecnie mam Golfa III TDI mam przy nim troche pracy ale mysle ze bedziecie mi doradzac. Mam nadzieje zebede mogl wam jakos pomoc w nie ktorych problemach bo jak wiadomo nikt z nas nie jest alfa i omega :), jesl iktos mialby jakies pytania to chetnie odpowiem

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Thomas3
Czytacz
 
Posty: 67
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 15:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Newbie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości