Zestaw głośników na przód

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez Pascal » 27 sie 2009, o 16:19

Herbiasty napisał(a):o zgrozo... co to za firma??
robilem wygluszenie juz w kilku mkIII i te "fabryczne miejsca" to porazka.. zawsze je wycinam.. bo to jest badziewny plastik ktory przy lepszych glosnikach dobrze zasilonych tak wibruje ze reki na boczku nie mozna polozyc...


Popieram całkowicie boczek tak ci sie z czasem wyrobi ze nawet jak nie bedziesz słuchał radia to posłuchasz sobie drgań tapicerki.

Jeżeli narazie same głośniki to proponuje ci Helixa Dark Blue 62.1 mam już je ponad pół i jestem bardzo zadowolony.W późniejszym czasie rozbudujesz sobie car audio bardziej.Teraz kup głośniki ,dystanse i mate wygłuszająca.

GranuL napisał(a):PANOWIE moje pytanie kurde właśnie bo jak się wyjmowało tą GAMME radio jakieś szpilki się wsadzało prawda w te dziurki i ciągnęło nie pamietam właśnie kurde juz.


Tak to są kawałki takiej blaszki po obu stronach które przytrzymują radio i utrzymują je by nie latało.Jak kupisz nowe radio to bedziesz je miał w zestawie ;-)
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

 

Postprzez GranuL » 27 sie 2009, o 23:09

a to git nie no ja te bolce miałem ogółem już wymieniałem kilka radii ;) ostatnio w 190tce ;D aż pogiąłem kluczyki do wyjmowania radia właśnie cieszę się że przyjdą nowe ;) tylko właśnie wiedziałem że w VW te dziurki do czegoś służyły już wiem dzięki wam ;). Co do głośników to nie znam marki "HELIX" i wole pod radiem Pionka mieć głośniki pionka zawsze to już jest więcej jak radio i głośniki są jednej firmy ;) ale dziękuję za radę a teraz tylko problem mi został wygłuszenia i zainstalowania MDF ale to może w przyszłym miesiącu. ;D Na razie mojej kobiecie musi to wystarczyć ;)
Avatar użytkownika
GranuL
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 7 lis 2007, o 00:53
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Pascal » 28 sie 2009, o 04:21

GranuL napisał(a):Co do głośników to nie znam marki "HELIX" i wole pod radiem Pionka mieć głośniki pionka zawsze to już jest więcej jak radio i głośniki są jednej firmy ;)


Kolego ja mam radio pionka (DEH-5000UB) i uwierz mi helixy grają wypaśnie :super: tez nie znałem tej firmy ale skusiłem się i je kupiłem...syki dają niesamowicie.Do radia nie podłanczałem nigdy głośnikow Pionieera także nie wiem jak by to grało...Zrobisz jak chcesz to tylko moja porada ;-) Zobacz u mnie w profilu radyjko i Helixy ;-)
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez gomez1982 » 28 sie 2009, o 11:30

Mam u siebie głośniki Pioniera i powiem Ci tak te głośniki nie graja wydają jakieś odgłosy muzyko podobne.Szczerze bierz te Helixy bo dużo wiary mówi że grają dobrze jak za tą cenę a opinia ludu jest najważniejsza.

A Twoja opinia że jak masz radio Pionier to i głośniki takie musza teżbyć to to jedna firma jest niezbyt trafna.

Szczerze radze posłuchaj się nas a swoje zdanie o głośnikach tej firmy Ci powiedziałem bo sam je niestety posiadam.Do czasu jak wpadnie kasa i zagoszczą Helixy.
Moja Śliweczka
Gwint str. 10
Obrazek
Avatar użytkownika
gomez1982
Gaduła
 
Posty: 709
Dołączył(a): 13 mar 2009, o 00:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Herbiasty » 28 sie 2009, o 11:31

tak jak kolega Pascal proponuje Helixy dark blue 62.1 to jedne z nielicznych glosnikow ktore jakos zagraja juz pod samym radiem :)
40mm nad ziemia, vento black front, 9Jet15, LC3P perła => http://www.golf3.pl/topics2/herbis-rozd ... t20552.htm
Obrazek
Avatar użytkownika
Herbiasty
Czytacz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 26 sie 2009, o 11:15
Lokalizacja: P-śl

Postprzez Pascal » 28 sie 2009, o 13:22

tak jak kolega Pascal proponuje Helixy dark blue 62.1 to jedne z nielicznych glosnikow ktore jakos zagraja juz pod samym radiem :)


Otóż to i są w przystępnej cenie ;-)
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez GranuL » 28 sie 2009, o 17:17

Jestem wielkim fanem
Pioneera ale ale zaczynam bawić się w troszkę bardzo zaawansowany sprzęt ;) no i niby najlepszy ;) zobaczymy wyjdzie w praniu
Avatar użytkownika
GranuL
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 7 lis 2007, o 00:53
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Pascal » 28 sie 2009, o 17:26

GranuL napisał(a):no i niby najlepszy


Nie zawsze kolego radyjko było już w naprawie...na głupią kostkę czekałem 4 tygodnie bo musiała przyjsć z Holandii..
Avatar użytkownika
Pascal
Members
 
Posty: 1054
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 00:31
Lokalizacja: TJE

Postprzez GranuL » 28 sie 2009, o 20:04

Z tego co czytałem na forum o Car Audio tutaj o mocy itp... ze nie warto i tak 4x50W miec a kumple mówią ze w w alpinie 4x45 to lepiej niż 4x50 gdzie indziej ;) więc nie wiem sam już. ;) Jutro albo w poniedziałek będę montował pionka kumplowi w Mk3 zobaczymy jak tam to da rade na seryjnych cho wiem że raczej źle nie będzie bo sam miałem pionka w A4 ;)

Nie to żebym kogoś obrażał. Ja też bym wolał pionka wstawić bo wiem jaka jest jakość tego radia nigdy się na nim nie zawiodłem ale no każdy mi mówi Alpine to Alpine nie ważne jaki ;D i chyba spróbuje.
Avatar użytkownika
GranuL
Gaduła
 
Posty: 464
Dołączył(a): 7 lis 2007, o 00:53
Lokalizacja: Elbląg

Rozmiar głosnika? tym razem w dzwiach ?

Postprzez Bastoss » 23 lis 2010, o 21:02

[ Dodano: 2010-11-23, 20:01 ]
Panowie pilnie potrzebuje wiedzieć rozmiar głosnika w serii w dzwiach jaki wejdzie:)!!???
Avatar użytkownika
Bastoss
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 13 sie 2010, o 23:02
Lokalizacja: Gubin

Postprzez Basior1997 » 23 lis 2010, o 21:14

16cm
Jak sie bawic to sie bawic 1.8 wyj..... VR6 wstawic :)
Avatar użytkownika
Basior1997
Members
 
Posty: 591
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 19:56
Lokalizacja: DGR/PL

Postprzez Rafit » 23 lis 2010, o 21:50

Basior1997, 165mm!
Avatar użytkownika
Rafit
Badacz tematu
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 20:33
Lokalizacja: GDA

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości