Jakie głośniki

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez maddict » 20 cze 2011, o 10:29

http://www.max24.pl/infinity-ref-6520cs,p1935947.html

w ogole to nie podales ile chcesz przeznaczyc na ten cel
Avatar użytkownika
maddict
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 17:02
Lokalizacja: slask

 

Postprzez PiJey88 » 20 cze 2011, o 17:41

słyszałem boschamny, magnaty i inne wynalazki, wszystkie grają jednakowo czyli NORMALNIE, bez szału, jak seria tylko głośniej, dla przeciętnego słuchacza wystarczą, audio maniak się nie zachwyci, warto dać 200-300 zł za coś markowego, np Hertze lub Helixy
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Skaktus » 20 cze 2011, o 17:51

PiJey88 lub ktokolwiek inny - słyszał ktoś z was GMS 960XT ?
Mirafioli
Skaktus
Badacz tematu
 
Posty: 247
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 22:00
Lokalizacja: Nysa

Postprzez PiJey88 » 20 cze 2011, o 17:57

Skaktus, tych konkretnie nie, ale podejrzewam że szału nie robi porównując do Hertzów DSK które są budżetowym zestawem hertza. boschaman to typowa firma która robiona jest w chinach, marka nie cieszy się renomą i nigdy nie zachwycała, jakość wykonania niestety też nie należy do wyjątkowych, opinie można poczytać na forach car-audio
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez maxx » 21 cze 2011, o 14:38

Witam nie chce zakladać nowego tematu a więc napisze tu, posiadam system dsp nokia i chcialbym kupic głośniki do tego systemu (drzwi wygłuszone + dystanse juz są) , jakie polecacie ?
Avatar użytkownika
maxx
Badacz tematu
 
Posty: 251
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 22:05
Lokalizacja: Ośw

Postprzez maddict » 21 cze 2011, o 15:54

Skaktus bierz te GMS , moim zdaniem o wiele lepiej zagraja pod samym radiem niz Hertz
co nieco slyszlem o tych glosnikach i je sobie chwala
Avatar użytkownika
maddict
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 17:02
Lokalizacja: slask

Postprzez fejsik » 5 lip 2011, o 20:34

Witam. Nie chce zakładać nowego tematu. Również chciałbym zmienić głośniki w aucie narazie na podszybiu. Mam tam oryginalne głośniki, które charczą jak dam głos na 20 a o basach to już wogóle mogę zapomnieć. Widzę na allegro takie głośniki http://allegro.pl/gms-643-na-wcisk-merc ... 53060.html myślicie, że będą lepsze niż te oryginalne ?
Dodam, że radio mam JVC 4x50w
fejsik
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 26 paź 2008, o 11:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez slavwek.ie » 6 lip 2011, o 13:59

fejsik, kupując te głośniki dalej o basie będziesz mógł pomarzyć.
Skup się na głośnikach w drzwiach, zamontuj dystans, wygłusz, będzie bas. Z podszybia nigdy..
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez bryan92 » 6 lip 2011, o 21:07

Witam

Jestem tutaj nowy, więc proszę o wyrozumiałość ;-) Obecnie też jestem na wymianie mojego seryjnego audio, łącznie z radiem. Radio już wybrałem, teraz zostają tylko głośniki, i tutaj jest problem :kwasny: W samochodzie zależy mi na czystym rasowym brzmieniu zarówno wysokich jak i niskich tonów, z tym ze nie chce żadnych tub w bagażniki ( już ma butla LPG w zupełności wystarczy). Czytałem opinie o różnych markach głośników i nie ukrywam ze moimi faworytami są głośniki HERTZ (2 drożne). Teraz nie będę nikomu polecał gdyż sam muszę się przekonać na własnej skórze czy rzeczywiście są aż tak świetne. Nisko położone pasmo, wysoka skuteczność, przynajmniej katalogowo bija konkurencje w podobnych przedziałach cenowych (tj.200-300zł)

Wracając do wcześniejszego postu, głośnik w linku to głośnik wysokotonowy, więc bass-u raczej nie będzie :)
Avatar użytkownika
bryan92
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 6 lip 2011, o 20:22
Lokalizacja: KGR

Postprzez paxstor » 6 lip 2011, o 23:44

Ja mam 2 głośniczki peiying alien w półce i reszta standard i powiem ze mi wystarczy zajebisty bass mój kumpel ma w golfie tak samo jak ja tylko głośniki firmy helix i gra identycznie
Avatar użytkownika
paxstor
Members
 
Posty: 752
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 21:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez slavwek.ie » 7 lip 2011, o 15:54

fejsik napisał(a):głośnik w linku to głośnik wysokotonowy, więc bass-u raczej nie będzie
Głośnik w linku, to współosiowiec, gra niskimi, średnimi i wysokimi tonami.

Jesli zależy ci na czystym i wyraźnym brzmieniu, to nie kombinuj nic z współosiowymi, tylko i wyłącznie zestawy odseparowane.
Zapoznaj się najpierw z zasadami dobrego Car Audio, zaoszczędzisz sporo pieniędzy nie błądząc w zakupach.
Co do marki Hertz, nie wspomniałeś o jakim konkretnie modelu mówisz, ale nie wszystkie modele wypadają aż tak świetnie, jak mówią katalogi. Papierowe dane nie odzwierciedlą ci profilu brzmienia głośników, jesli masz możliwość to odsłuchaj przed zakupem.
Uzyskanie właściwego brzmienia to nie tylko głośniki, ważne jest też czym to zasilisz.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez bryan92 » 7 lip 2011, o 19:44

Głośniki będą musiałby współpracować z radiem PIONEER DEH-3300UB, a co do głośników to interesował mnie model HERTZ DCX 165 co o tym sądzicie ? Jakie w takim razie zestawy odseparowane polecacie ? Jak już wcześniej napisałem liczy się czysty i wyraźny dźwięk z lekkim bassem, który nie będzie powodował sytuacji w których będę musiał przełykać ślinę (powód uczucie zatkanych uszu) ;-)

A co do odsłuchania przed zakupem... myślę ze będzie tylko taka możliwość w sklepie, a nie w samochodzie w którym będą zamontowane, więc chyba akustyka będzie trochę inna, nie sądzisz ? :roll:
Avatar użytkownika
bryan92
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 6 lip 2011, o 20:22
Lokalizacja: KGR

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron