Jaki subwoofer polecacie do max 400 zł ?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Jaki subwoofer polecacie do max 400 zł ?

Postprzez microsd » 20 sty 2014, o 20:25

Witam mam pytanie jaki subwoofer polecacie do wzmacniacza o mocy 2x250wat rms z czego już jakieś 200 wat jest zabrane przez głośniki najlepiej tak do 400 zł . Mam nadzieję że coś pomożecie wybrać. Muzyki jakiej słucham to: disco polo, electro house, dance, no i czasami rapi hip hop, ale bardziej te trzy pierwsze rodzaje . Z góry dzięki :)
microsd
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Jaki subwoofer polecacie do max 400 zł ?

 

Postprzez slavwek.ie » 21 sty 2014, o 09:33

Jaki w końcu masz wzmacniacz 2 czy 4kanałowy? Co to za potwór?
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez microsd » 21 sty 2014, o 11:37

4 kanalowy crunch gpx 1000.4
microsd
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bogib184 » 21 sty 2014, o 16:59

Szalu nie ma, nie wyliczaj ile jest zabrane mocy, bo to bzdura. Excursion SX 12“ w zamknietej, ale i tak ten piec nie wyciagnie maxa z niego, ale to ciekawy sub.
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez microsd » 21 sty 2014, o 18:16

bogib184, a moglbys podac dokladny model subwoofera excursion sx12 bo jak tak wpisuje w allegro albo google to pokazuje mi tylko sam glosnik bez obudowy, a polecacie cos w stylu powerbass hertz rocford lub tez inne ? Mowisz ze tej mocy 200 wat rms nie wykorzystam, czytalem opinie przed kupnem i ludzie ktorzy kupili ten wzmacnacz sa bardzo zadowoleni i podlaczyli sprzet subwoofer o mocy 250 rms i pare glosnikow o mocy 2x60 wat rms i mowili ze ladnie pracuje i nie przegrzewa sie
microsd
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez assesino » 23 sty 2014, o 19:55

ludzie ktorzy kupili ten wzmacnacz sa bardzo zadowoleni i podlaczyli sprzet subwoofer o mocy 250 rms i pare glosnikow o mocy 2x60 wat rms i mowili ze ladnie pracuje i nie przegrzewa sie

A ty jak mówisz da radę?Tez go kupiłeś, ktoś ci go polecił, ktoś kto dobrze ogarnia CA?
Sub grać będzie i pod końcówką z radia- ale jakie to granie będzie.
bogib184 napisał(a):ale i tak ten piec nie wyciagnie maxa z niego

Jak Boguś tak pisze to tak jest.
Alpine CDA 9835R...Hifonics Falcon...RAINBOW SLC 265.25 KICK NG...Alpine 3544...Audio System HX08SQ BR
Avatar użytkownika
assesino
Badacz tematu
 
Posty: 232
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 12:39
Lokalizacja: Chełm

Postprzez microsd » 23 sty 2014, o 20:26

No na moje da radę, w końcu w mostku ma 250 rms a na glosniki 2x60 rms jak na cene tego wzmacniacza 450 zł to powinno byc wszystko ok a ze na allegro jest ten wzmacniacz jako okazja przeceniona do 300 zł no to kupiłem a z internetu wyczytałem ze te dane co producent podaje ta są prawdziwe,Ok rozumiem wzmacniacz np. peying lub tym podobne no to mogą być trochę przekłamane dane, ale nie wzmacniacz za 450 zł. Ja jestem tego zdania że, kupując wzmacniacze za te 1000 zł lub jeszcze lepiej to tylko się płaci za markę najwięcej, no sam fakt jakość wykonania jest rewelacja, ale można te same dane uzyskać kupując o wiele tańszy wzmacniacz, a będzie tak samo grał jak ten za 1000 zł. Takie jest moje zdanie
Przed kupnem tego wzmacniacza zadałem pytanie parom allegrowiczom ze sklepu, czy da radę ogarnąć to wszystko, to od wszystkich przeczytałem odpowiedz że ze spokojem da radę uciągnąć zestaw głośnikowy z subwooferem, a z tego co jeszcze piszą że ten wzmacniacz jest bratnią marką HIFONICS, a wiadomo marka HIFONICS nie jest byle jakimś tam sprzętem a kosztuje dużo dużo więcej niż ten crunch
microsd
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bogib184 » 23 sty 2014, o 21:09

Nie chce Cie nazywac dobitnie, wiec ujme to delikatnie, ze jestes naiwny, co sie spodziewales, ze sprzedajacy strzeli sobie w kolano i obrzuci lajnem to, co sprzedaje? Nie badz dzieckiem... Myslisz, ze Crunch wyprzedza peiyinga? Z testow wynikalo, ze moce sa naciagane mocno, a takie mono peiyinga osiaga dane producenta, zdziwiony? Te crunche, to warte... nie pisz bzdur, ze na tym sprzecie osiagniesz jakpsc, bedzie lomot, przyjedz, porownamy z moimi urzywkami Precision Power DCX 1000.4 oraz Phase Evo Opus 150.4, ktore w uzywce stoja ponozej tysiaca, nawet gluchy wylapie roznice. Przeceniasz go i tyle, 200 wat subika, to moze wysterujesz, nic poza tym. Zalozylez w pyte tematow, tylko po co? Wiesz wszystko, to kupuj po swojemu, kilka tematow, ja rozumie, zeby nie bylo nic na Forum, ale w podwieszonych jest sporo wiedzy do zaczerpniecia, o tematach nie wspomne. Mysle, ze przezyjesz szok, jak ktos wypompuje Twoj sprzet jakims Pizdzingiem czy Kruger Matz, bo tam przy..nie jest, a z tego pieca nie ma ani yebniecia, ani jakosci. To tak na dobry poczatek Twojej przygody z graniem :D
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez microsd » 23 sty 2014, o 21:37

bogib184, No dobra ok ale porównując twój sprzęt to ok może grać zajebiście że wszystkim kopara opada, może kupiłeś używane rzeczy lub też nowe, nie wiem nawet, to patrz ile kasy na to wszystko poszło, to tak jakby przedrożenie samochodu,ok to czemu np. allegrowicze polecają zestaw crunch z Jbl gt5-12 lub innymi subwooferami a szczególnie z rocfordami, wiem ze jbl to buczadło ale on ma moc 275rms a wzmacniacz 250rms to chyba musi cos być na rzeczy, też się pytałem na forum jaki wzmacniacz polecacie do 300 zł mogłby byc tez uzywany a jak najbardziej nowy, i co nikt nawet konkretnego marki i modelu nie napisal , i tak samo tez pytam jaki subwoofer polecacie do 400 zł i moc moze byc w granicy 100-250 wat rms i co też konkretnie nie slysze propozycji
microsd
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bogib184 » 23 sty 2014, o 21:47

A podwieszone tematy o glosnikach na przod, wzmacniaczach, subach cztales? Malo tam jest modeli wymienionych? Tylko zeby Ci sie chcialo, a nie na gotowca liczysz? Troche inicjatywy...
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez assesino » 23 sty 2014, o 21:50

Bo jak ktoś jest tak miły i wyprodukuje odpowiedź że JL, RF, DLS, Helix, Hertz, napisze się jak głupi, a taki delikwent za chwilę odpiszę że za drogi,że używany,że o tym producencie nie slyszał, bo na innych forach polecają JBLe, magnaty i balupunkty.
To po co się produkować jak "Kowalski" zrobi i tak po swojemu.
Alpine CDA 9835R...Hifonics Falcon...RAINBOW SLC 265.25 KICK NG...Alpine 3544...Audio System HX08SQ BR
Avatar użytkownika
assesino
Badacz tematu
 
Posty: 232
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 12:39
Lokalizacja: Chełm

Postprzez microsd » 23 sty 2014, o 22:49

assesino, No dobra ale jakbys zauwazyl to wymienilem te marki rf hertz powerbass lub tez inne i nikt nie polecil jakiegos konkretnego modelu a napisalem cene do max 400 to czemu mowisz ze zaraz bede mowil ze za drogo lub cos w tym stylu jak masz jakies propozycje to dawaj smialo to juz bedzie odemnie zalezalo czy kwota mi sie spodoba czy nie no bo wiadomo czasami lepiej dolozyc i kupic cos lepszego
microsd
Czytacz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron