Czy subwoofer spali radio

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez swatu » 12 paź 2009, o 08:31

slavwek.ie napisał(a):ale jeśli budujemy coś co ma ręce i nogi, to wypadało by to zrobić po bożemu.
z tym sie zgodze bo jesli kolega Tomus ma zamiar wlasnie zrobic taki sytem nie ch korzysta ze wszelkich nowinek .
Ja tka mase zamocowalem ,bo i tak w najblizszym czasie bede zmieniał wzmacniacz wiec ,jest on tak prowizorycznie podpiety :)
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez slavwek.ie » 12 paź 2009, o 15:30

swatu napisał(a):nie ch korzysta ze wszelkich nowinek .
Wiesz, konektory to nie nowinka techniczna, istnieją na rynku odkąd pojawiły się wzmacniacze samochodowe...
Mówię tylko o poprawności wykonania instalacji, bo z pewnością odwdzięczy sie ona bezawaryjnością działania, zapewni bezpieczeństwo użytkowania wzmacniacza, pozwoli w pełni wykorzystać właściwości sprzętu.
Wiele razy spotykałem się z zagadnieniem "wszystko grało, aż pewnego dnia - cisza w głośnikach" i w 90% przypadków objawem "ciszy" była właśnie źle podpięta masa, zazieleniałe styki na wzmacniaczu.

Konektor oczkowy kosztuje 2,5 - 3zł, czyli tyle, co marny browar.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez Tomuś » 16 paź 2009, o 22:00

No no oczywiście chce to zrobić tak aby nie było później z tym problemu na razie trochę się to odwlecze bo brakuje czasu ale już nie długo zaczne działać :-) Dzięki za odp.

[ Dodano: 2009-11-08, 15:51 ]
Udało się, w piątek wszystko połączyłem i śmiga wreszcie tak jak trzeba. Dzięki wszystkim za pomoc.Pozdro
Avatar użytkownika
Tomuś
Badacz tematu
 
Posty: 207
Dołączył(a): 31 sie 2008, o 16:38
Lokalizacja: Jastrzębia

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości