Zamki, wkładki zamków i inne

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez kger » 28 sie 2008, o 22:53

Sprawdź na Małkowskiego u fachowca od kluczy samochodowych(przy Bogusława). Prawdopodobnie otworzy Ci auto i dorobi klucze - byłoby bez demolki. ;-)
Avatar użytkownika
kger
Czytacz
 
Posty: 101
Dołączył(a): 26 sie 2008, o 09:56
Lokalizacja: Warzymice

 

Postprzez gsx-r » 29 sie 2008, o 15:31

hahah sam sie włamałem do mojej bestj a kluczyki dziewczyny znalazły więc wszystko skończyło sie oki :lol:
gsx-r
Czytacz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 22:49
Lokalizacja: SZCZECIN

Drzwi sie nieotwierają od zewnątrz:(

Postprzez RangerDN » 3 wrz 2008, o 22:00

Witam
Od pewnego czasu drzwi od strony pasażera czasami sie niechcialy otworzyc od zewnatrz... ale od wewnatrz bez problemu... jezdzilem tak troche casu i teraz praktycznie wogole klamka zewnetrzna nie chce ich otwierac... Spotkal sie ktos z podobnym problemem?
Wie moze ktos co z tym zrobic?
Pozdrawiam
RangerDN
Czytacz
 
Posty: 125
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 13:20
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez pablomed » 3 wrz 2008, o 22:42

ściąg klamkę i zobaczysz co się stało. Klamka ma dźwigienkę która naciska na element zamka w środku, w dół. Być może zakres tego ruchu jest zbyt mały, trzeba obejrzeć . Opisy ścigania klamki sa na forum
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez RangerDN » 4 wrz 2008, o 00:01

Tu chyba chodzi o tą blaszke co wchodzi do klamki... Jutro rano sie za to biore... Tylko chcialbym to zrobic tak aby tapicerki z drzwi niesciagac... ale zobacze dopiero czy tak sie da...
Pozdrawiam
RangerDN
Czytacz
 
Posty: 125
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 13:20
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez kger » 4 wrz 2008, o 00:14

Da się ;-)
Sprzedany, teraz już golf 6. Pzdr.
Avatar użytkownika
kger
Czytacz
 
Posty: 101
Dołączył(a): 26 sie 2008, o 09:56
Lokalizacja: Warzymice

Zamek pod airbag do schowka

Postprzez kolibera » 20 wrz 2008, o 13:26

Może ktoś z Was bedzie wiedział jak pomóc.
Otóż moja cierpliwość dobiegła końca. Mam urwaną klamke do schowka , niebyło by problemu gdyby ona mi poprostu gdzieś nie zgineła.
I teraz mam pytanie czy jest taka możliwość ze jak dokupie klamke można dorobić wkład żeby pozostać przy swoim kluczyku? Ile takie coś kosztuje?
Gdyby jakimś cudem znalazła sie stara klamka to wystarczylo by tylko przełożyć wkład i po bólu a tak to chyba bedzie bardziej skomplikowane.
Czxy ktoś sie już z podobną sytuacją spotkał?
Avatar użytkownika
kolibera
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 02:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez młody88 » 20 wrz 2008, o 15:15

jakiś ślusarz bez problemowo Ci pomoże. Wystarczy odpowiednio dopasować nową wkładkę do starego kluczyka :-)
młody88
Badacz tematu
 
Posty: 396
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 12:23
Lokalizacja: Radom

klamki czyli powtórka z rozrywki ;p

Postprzez Mati89 » 23 wrz 2008, o 12:32

witam wszystkich, mam pytanie dotyczące klamek wewnętrznych. Zakupiłem ostatnio trochę błyskotek do wnętrza, żeby je nieco ożywić..... rygielki, kratki nawiewu, klamki wnętrza, pokrętła od nawiewu, chrom. gałkę zmiany biegów no i chromowaną ramkę do gałki. Ze wszystkim dało radę tylko nadal nie poradziłem sobie z klamkami. Znalazłem kilka postów, ale w 2 pisze, że muszę zdemontować cały boczek w innych pisze, że jest to banał na kilka sekund, nie dla mnie jak widać. A więc odkręciłem pokrętła do lusterek, zdjąłem plastiki otaczające klamkę..... no i teraz zaczyna się problem.... na instrukcji pisze, że wystarczy wypchnąć klamkę w kierunku jazdy odczepić ten haczyk zaczepiony od tyłu założyć nową klamkę i po robocie....wszystko fajnie ale ja klamki nie mogę wyjąć, próbowałem, oczywiście w granicach rozsądku w każdą stronę itp, ale jakoś klamka mnie pokonała. Mój golf to 1.4b rocznik 95 wersja 3 d. Jeśli ktoś zna problem to proszę o pomoc. A i jeszcze jedno, mam pytanie dotyczące chromowanej ramki do gałki zmiany biegów, jeśli ktoś ma ów ramkę poprawnie zamontowaną to proszę o fotę jak to wygląda, bo ja próbowałem na sucho (czyli bez przykręcania) kilka wersji i też nie wiem jak to do końca zrobić. Dzięki za wytrwałość i doczytanie do końca....ufff ;] koniec, a dla czepialskich sorry za brak przecinków, ale liczy się treść ;p
Mati89
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 12:07
Lokalizacja: Lublin

Postprzez łaksiak » 23 wrz 2008, o 16:32

ale elaborat :-P
Mati89 napisał(a):mam pytanie dotyczące chromowanej ramki do gałki zmiany biegów, jeśli ktoś ma ów ramkę poprawnie zamontowaną to proszę o fotę jak to wygląda

u mnie to wygląda tak
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
łaksiak
Ekspert
 
Posty: 1243
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 09:19
Lokalizacja: Stettin [ZS]

Postprzez Mati89 » 23 wrz 2008, o 16:47

hehe ładnie się prezentuje ;p, zaraz chyba przejdę się do garażu thx ;)
Mati89
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 wrz 2008, o 12:07
Lokalizacja: Lublin

Postprzez barto » 11 paź 2008, o 11:15

Ja miałem podobny problem. Dałem nową akładkę i nie pasował mój kluczyk. Wiec dosyć mocno przekręciłem swój kluczyk i coś trzasnęło :P Teraz mój kluczyk pasuje :lol: i pewnie każdy inny też :lol:

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
barto
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 cze 2008, o 11:04
Lokalizacja: Zgorzelec

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości