Grill

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez shikamaru 08' » 17 mar 2009, o 13:24

A jak nie masz kasy i nie chce Ci sie z tym bawić albo nie masz uzdolnień lakierniczych to najlepiej jak ściągniesz grill a tą metalową listwe wyklepiesz od środka, jak zrobisz to delikatnie to nie bedzie tak widać
Avatar użytkownika
shikamaru 08'
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 13 lis 2008, o 22:44
Lokalizacja: Głogów

 

Postprzez Leito » 17 mar 2009, o 15:49

Leito
Members
 
Posty: 1528
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 19:40
Lokalizacja: Janówko k. Brodnicy
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Stefański » 17 mar 2009, o 19:44

To tylko mała wgniotka a więc zdemontuj grill i może uda się to wypchać. miałem kiedyś troche większe na błotniku, palcami to wycisnełem i blacha wróciła na swoje miejsce z tym że wgniecenie miało większą powierzchnie. jak nie uda ci się wypchnąć tego palcami to pościel na jakiejś desce szmate żeby nie porysować sobie atrapy a od środka przyłóż jakiegoś drewnianego klocka i spróbuj to wyklepać. Grunt to zrobić to delikatnie ale zdecydowanie a może obejdzie się bez lakiernika. Życze powodzenia
Avatar użytkownika
Stefański
Czytacz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 19:47
Lokalizacja: Nysa

Postprzez LeszekGT » 17 mar 2009, o 20:56

sebinho napisał(a): koszt około 250 zł


Drogo tam u was :zdziwko:
Avatar użytkownika
LeszekGT
VIP
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 11 lut 2009, o 17:59
Lokalizacja: WZ

Postprzez Karol B. » 17 mar 2009, o 21:06

Spoko chlopaki :-) Juz daaaaawno sobie z tym grilem "jakos" poradzilem... Wziąlem go w szmatke i na drewienku lekko pukalem to miejsce od srodka. Odeszlo, ALE nie tak jak to bylo przedtem, czyli w oryginale, troszke sie odroznia, ale lepsze to niz te wgniecenie. Niby male bylo, lecz ostro wkurzalo jak sie z przodu patrzylo :kwasny: Juz jest lepiej :-P
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Grill atrapa

Postprzez e2 » 25 mar 2009, o 10:44

Witam,
posiadam grilla firmy JOM z metalową listwą, który niestety nie był dobrze spasowany co do samochodu dzięki czemu połamały się boczne zaczepy. Nie wiem czy to tylko u mnie tak było czy ktoś jeszcze miał takie problemy. Jednak chcę mieć wszystko ładnie zrobione więc pojawia się pytanie? Jaki kupić grill (bez znaczka) aby pasował. Jest jeden na aukcji: http://www.allegro.pl/item588130145_gol ... aczka.html lecz nie chcę wydać 90zł na coś co mi znów się dobrze nie spasuje. Pomóżcie jakoś biednemu forumowiczowi. Jaki grill dobrać (przeżyję znaczk, ale interesują mnie tylko czarne, aby wszystko stanowiło spójną całość. Najchętniej z możliwością przełożenia listwy z grilla JOm, którą wylakierował w kolor auta. Chociaż to pewnie już za duże wymagania.
Moje mk3
“go to work, send your kids to school
follow fashion, act normal
walk on the pavements, watch T.V.
save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free”
Avatar użytkownika
e2
Members
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 18 lis 2008, o 12:04
Lokalizacja: Gotenhafen
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Siwy21GNO » 25 mar 2009, o 14:25

Widze,że kolega ma podobny problem. Ja wlasnie zamierzam kupić grilla bez znaczka i nie wiem który, na allegro jest wiele ofert min. JOM z metalową listwa za 99zl ( i tego sie zastanawiam czy nie kupic), ale sam nie wiem, który bedzie dobrze dopasowany bo wiadomo jak to zamienniki.... Mozesz mi cos doradzić w tej kwestii??
Cabrio 1.9 TDi limited AVANTGARDE edition COLOUR CONCEPT mit klimaanlage ... :-)
Avatar użytkownika
Siwy21GNO
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 00:42
Lokalizacja: PGN

Postprzez e2 » 25 mar 2009, o 14:30

tak jak napisałem - mi jom z listwą nie przypasował w ogóle, nie dało się go wepchnąć w zaczepy i w efekcie ułamałem oba... prawdopodobnie zmienię na ori grill ze znaczkiem albo poszukam ori GTi/VR6 bez znaczka. Ale to już koszta większe ;).
Moje mk3
“go to work, send your kids to school
follow fashion, act normal
walk on the pavements, watch T.V.
save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free”
Avatar użytkownika
e2
Members
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 18 lis 2008, o 12:04
Lokalizacja: Gotenhafen
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Siwy21GNO » 25 mar 2009, o 14:39

a wydawaloby sie,ze niby JOM to taki dobry i wogole... na dodatek ta listwa metalowa hmm... dziwne ze nie pasuje. A z przodu nie miales kiedys jakiegos dzwonka? Ja myslalem wlasnie nad tym z metalowa listwa ale jak mowisz ze takie cos jest... a co sadziesz o tych miekkich???
Cabrio 1.9 TDi limited AVANTGARDE edition COLOUR CONCEPT mit klimaanlage ... :-)
Avatar użytkownika
Siwy21GNO
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 00:42
Lokalizacja: PGN

Postprzez e2 » 25 mar 2009, o 14:44

przód może i jest po dzwonie, ale sprawdzałem zaczepy i mocowania z takim nie po dzwonie i wszystko jest tak samo. Po prostu mogłem trafić na gorszą sztukę albo już sam nie wiem co z tym ;/.
Moje mk3
“go to work, send your kids to school
follow fashion, act normal
walk on the pavements, watch T.V.
save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free”
Avatar użytkownika
e2
Members
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 18 lis 2008, o 12:04
Lokalizacja: Gotenhafen
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Siwy21GNO » 25 mar 2009, o 14:50

ciekawe... trzeba sie dowiedziec od innych użytkowników forum co mają takiego GRILLa JOMa jakie mają doświadczenia...
Cabrio 1.9 TDi limited AVANTGARDE edition COLOUR CONCEPT mit klimaanlage ... :-)
Avatar użytkownika
Siwy21GNO
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 00:42
Lokalizacja: PGN

Postprzez e2 » 25 mar 2009, o 15:29

dobra, udało mi się znaleźć blisko mnie w czarnym metallicu ori za 80zł :) czyli wraca na przód znaczek VW :)
Moje mk3
“go to work, send your kids to school
follow fashion, act normal
walk on the pavements, watch T.V.
save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free”
Avatar użytkownika
e2
Members
 
Posty: 1545
Dołączył(a): 18 lis 2008, o 12:04
Lokalizacja: Gotenhafen
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości