Zawód kierowca

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez Szyszka1981 » 23 lut 2013, o 02:19

tak jak piszecie ten zawód trzeba po prostu lubieć ;-) ja juz śmigam 6lat w jednej firmie jezdzimy pod volkswagenem i co drugi dzien w domu i każdy weekend :-D kasa też dobra zawsze 4 z przodu jest a niekiedy jak dobry miesiąc to i 5 ;-)
Avatar użytkownika
Szyszka1981
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 9 lip 2008, o 12:40
Lokalizacja: OGL

 

Postprzez brzesiu » 23 lut 2013, o 12:50

Na autocysternach czasem da rade wyrwać fajna fuszke. 4 z przodu i kursy 2-3 dniowe.
Kumpel tak na Czechy Słowacje lata z Redbulem ;)

Na autotransporterach tez w miare płacą i da rade wychaczyć trase że z dwa razy w tygodniu jesteś w domciu ;)
Jazdy na patelniach nie polecam hyba ze na pierwsza robote żeby się wprawić. Kasa marna i dostaje sie mocno po kosci.
Dzieki MateuszVW, a i tobie szerokości ;)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego firmowego Bloga https://www.rabbittranspoland.com/pl/blog a gdyby ktoś potrzebował taksówki na lotnisko w Gdańsku zapraszam na stronę https://www.rabbittranspoland.com/pl
brzesiu
Badacz tematu
 
Posty: 298
Dołączył(a): 31 sty 2013, o 16:04
Lokalizacja: Gdańsk
Rocznik: 1993
Silnik: 1z
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez HubertO » 23 lut 2013, o 13:35

Na patelni po kości ? Zaciągasz opończe i jazda, potem kiper do góry, miotełka, sprzątasz i ogień. No chyba, że jazda na wywrotce przy budowaniu dróg, ale to też. Kasa marna dokładnie, ale codziennie w domu.
B- Jest C- Jest C+E- Jest KW- Jest
HubertO
Badacz tematu
 
Posty: 187
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 19:19
Lokalizacja: Łomża VAG Podlasie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Servo » 24 lut 2013, o 12:20

Za komuny to jeszcze byś jakąś lewiznę zrobił, wywrotkę dziennie do chłopa wywiózł:lol:
Servo
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 20:08
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Oles » 5 mar 2013, o 20:13

kolego ja zaczynałem na busie iveco kontener 6 palet zabierałem pierw robiłem cały kraj później bliski wschód zarobki około 3tyś , później przyszedł czas na C i C+E śmigam w jednej z bardziej znanych firm w EU robie całą Europe +bliski wschód wesoło nie jest tyle powiem ale jak masz smykałke to próbuj ;) Na początku będzie Ci trudno ale to kwestia przyzwyczajenia powodzenia ;)
Oles
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 5 wrz 2010, o 13:20
Lokalizacja: Starachowice

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości