Jazda bokiem a prawo :D ?

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez kimz » 10 gru 2012, o 14:37

marcinkazimierz,
nooo tu na filmiku to już jest masakra :D też tak sobie próbuje ale wiadomo, fwd to coraz bardziej zwalniam zwalniam i zwalniam i nie ma takiego efektu :D
Michu!,
Mnie nie zatrzymią bo zawsze lece na sygnale hahahha ;d
Avatar użytkownika
kimz
Gaduła
 
Posty: 438
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 17:20
Lokalizacja: Ostrów wlkp

 

Postprzez marcinkazimierz » 10 gru 2012, o 20:20

kimz napisał(a):marcinkazimierz,
nooo tu na filmiku to już jest masakra :D też tak sobie próbuje ale wiadomo, fwd to coraz bardziej zwalniam zwalniam i zwalniam i nie ma takiego efektu :D
Michu!,
Mnie nie zatrzymią bo zawsze lece na sygnale hahahha ;d


wystarczy 60km/h lekko zarzucic kierownice i tylko operowac gazem ( no i 4x4). tylko niewiem czemu kolezanka tak sie darła jak tak jechalem :mrgreen:
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Opik » 10 gru 2012, o 20:35

może okres miała
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kimz » 10 gru 2012, o 21:09

marcinkazimierz, heh taki odruch poprostu ;p
jak ktoś ze mną jedzie to też klamki wyrywa :D nie ma sie cos dziwić :hyhy:
Avatar użytkownika
kimz
Gaduła
 
Posty: 438
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 17:20
Lokalizacja: Ostrów wlkp

Postprzez paxstor » 10 gru 2012, o 23:20

Avatar użytkownika
paxstor
Members
 
Posty: 752
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 21:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Opik » 11 gru 2012, o 00:11

paxstor napisał(a):Macie panowie drift :-P :lol: http://www.youtube.com/watch?v=jln2Rw5Z8M0


właśnie trafiliśmy na ciemną stronę internetu :wstyd:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez LukTychy » 11 gru 2012, o 09:24

Ja wczoraj troche polatałem :D
Avatar użytkownika
LukTychy
Members
 
Posty: 1138
Dołączył(a): 25 cze 2010, o 07:02
Lokalizacja: ST

Postprzez AdiK__ » 11 gru 2012, o 09:37

Kiedyś wleciałem na skrzyżowaniu bokiem a z naprzeciwka radiowóz ja kontra i na swój pas to popatrzeli z niedowierzaniem i pojechali dalej :hyhy: co do zimowych zabaw to jest to niesamowita frajda :) Wraz z przyjacielem wsiadamy w jego e34 i znajdujemy drogi prowadzące do jakiejkolwiek wsi na ktorej jest masa zakrętów i tam lecisz sobie 50 na 2 gaz i kontrujesz :D lecisz bokiem dobre kilkadziesiat metrow jak dobrze utrzymasz jak nie to rów :lol: ostatnio mielismy sytuację lece wlasnie owym bmw kumpel krzyczy "dawaj 360" ja na zakręcie 80stopni ogień i lecimy nie obróciło bo złapało piasek i tak 20m bokiem co skonczylo się ściągniętą oponą z felgi :D haha gdyby nie youtube stalibyśmy tak i stali bo oczywiście nie było zapasówki :lol: plak w oponie zapalniczka i opona na swoim miejscu :D zima i tylny napęd to niesamowita frajda ;D co nie zmienia faktu iż golfem też można :)
Avatar użytkownika
AdiK__
Members
 
Posty: 1637
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 15:49
Lokalizacja: Sokółka
Rocznik: 2003
Silnik: AVF+
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez kimz » 11 gru 2012, o 14:22

Moim skromnym zdaniem znacznie większe wrażenia są jak sie leci właśnie przez jakas wieś 50 km/h 3 bieg niskie obroty i rękaw.. :cwaniak: bo takie kręcenie sie w kółko na parkingu to chyba mija sie z celem co nie :-P
Avatar użytkownika
kimz
Gaduła
 
Posty: 438
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 17:20
Lokalizacja: Ostrów wlkp

Postprzez strzeliniasty » 15 gru 2012, o 14:02

Opik napisał(a):
Michu! napisał(a):na pustym parkingu np. tesco itd. tez mnie mogą dojechać takim karniakiem?

tak, dokładnie to pod Lidlem miała w.w. sytuacja miejsce :roll:



ha tu jest roznie

parkingu tesco auchana to przewaznie ich drogi wewnetrzne czyli pod zarzadem marketu, podczas bawienia sie samochodem pierwsze musi cie upomniec ochrona obiektu a jak przyjda i cie upomna a dalej robisz swoje moga wezwac policje

myslicie czemu przewaznie wszystkie zloty odbywaja sie na parkingach przy galeriach czy marketach?? wlasnie dlatego co napisalem powyzej
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez greg001 » 15 gru 2012, o 16:04

policja może interweniować sama gdy na prywatnym parkingu jest znak "strefa ruchu"
Avatar użytkownika
greg001
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 12 lip 2010, o 18:26
Lokalizacja: ślask / SBL
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Opik » 15 gru 2012, o 16:11

strzeliniasty napisał(a):ha tu jest roznie

parkingu tesco auchana to przewaznie ich drogi wewnetrzne czyli pod zarzadem marketu, podczas bawienia sie samochodem pierwsze musi cie upomniec ochrona obiektu a jak przyjda i cie upomna a dalej robisz swoje moga wezwac policje

myslicie czemu przewaznie wszystkie zloty odbywaja sie na parkingach przy galeriach czy marketach?? wlasnie dlatego co napisalem powyzej


może właśnie dlatego, że są to duże miejsca gdzie można pomieścić dużo samochodów i wygodnie pooglądać wszystko? ;)
Wybacz, tak się składa że byłem współorganizatorem zlotów klasyków właśnie na takim parkingu i niestety jak się chce to robić regularnie, to takie "na dziko" nie przechodzi ;)
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 5 gości