Fotoradar cyknął fotke :cry:

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Fotoradar cyknął fotke :cry:

Postprzez AdamPLSieradz » 10 lut 2013, o 07:49

Witajcie,
Z reguły staram się jeździć z głową, ale niestety dzisiaj w nocy coś mnie podkusiło i zdarzyło mi się znacznie przekroczyć prędkość w terenie zabudowanym moim TDI .... (swoją drogą za szybkie te auta robią ), jechałem całą noc i śpieszyłem się już do domu.
Akcja miała miejsce w Zduńskiej Woli przy fotoradarze koło ronda. Jednego jestem pewien, cyknął mi fotkę ... błysk był żółty, nie wiem jaki być powinien? Może był zamalowany ? Auto mam nieprzerejestrowane, nie wiem też jak to wygląda w tej sytuacji ? Czy możliwe jest to, że był tam tylko straszak? Wiem, że i tak "już po ptokach" , ale jak widzicie nie mogę zasnąć po kilkuset kilometrowej trasie i całonocnej jeździe ;d Ewentualny mandat będzie spory ...
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Fotoradar cyknął fotke :cry:

 

Postprzez scyzormks » 10 lut 2013, o 10:46

wejdz sobie na strone policji i poszukaj w taryfikatorze ile przyjmiesz na klatke dodam ze na zabudowanym przepisy sie zaostrzyły :super:
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez AdamPLSieradz » 10 lut 2013, o 11:19

to było znaczne przekroczenie ; p nawet baaaadzo znaczne , najwyzsza połka, a najzabawniejsze jest to, ze całą drogę jechalem spokojnie, zreszą jak zawsze i nie wiem co mnie podkusiło, żeby w tamtym miejscu przycisnąć tak kretyńsko.... moje dotychczasowe spotkania z policja to byly tylko rutynowe kontrole w miłej atmosferze :kwasny: ;p beznadziejne uczucie i coś w rodzaju wyrzutów sumienia - pierwszy mandat , pocieszcie mnie jakos :cry: :kwasny:
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez bioly21 » 10 lut 2013, o 11:26

pocieszyc cie moge tym ze mandat pewnie przyjdzie Ci za miesiac , poltorej :P od jakiego czasu masz nei przerejestrowane auto i zarejestrowane na kogos z rodziny czy obca osobe ? bo jak na obca i ten ktos jeszcze nie zglosil sprzedazy w wydziale komunikacji to mandat przyjdzie do niego , bedzie sie musial odwolac wskazac sprawce czyli ciebie i dopiero do CIebie dotrze :D a to chwile potrwa , jedyne pocieszenie chyba hehe
czyli mowisz 400-500zł i 10 pkt :D
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez BartheZz_3 » 10 lut 2013, o 11:27

Też miałem swój pierwszy mandat, oj tam oj tam kolego, sprawdzałeś taryfikator ?? raz groziło mi 1000PLN mandatu ale oddali dokumenty i powiedzieli że mam jechać rotfl
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez AdamPLSieradz » 10 lut 2013, o 11:37

Auto jest na starego właściciela - obcą osobę ;d zawsze można zapłacić w ratach ... a jeśli wiem, ze ponad 500 zl dostanę zwrotu podatku z US to mogę nie płacic? Sami ściągną?
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez hellaflush » 10 lut 2013, o 11:42

Mogą Ci zniżyć kwotę mandatu jak znajdziesz jakiś dobry wałek typu trudna sytuacja życiowa, jesteś uczniem itp.
Avatar użytkownika
hellaflush
Gaduła
 
Posty: 802
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:02
Lokalizacja: 71

Postprzez palio » 10 lut 2013, o 11:45

Jeżeli nie zapłacisz mandatu to po miesiącu od otrzymania go US wyśle list to pracodawcy, że chcą ściągnąć należność z wypłaty. Jeżeli kolega nie pracuje to należność ściągną ze zwrotu podatku.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez AdamPLSieradz » 10 lut 2013, o 12:27

Pracuje ;p w zasadzie w dwóch firmach, w jednej otrzymam zwrot podatku, w drugiej wyjdę na zero ;p
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Golf Maniak » 10 lut 2013, o 12:37

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :) Przyjmij mandat na klatę jak prawdziwy mężczyzna :P Mandat sciągną Tobie ze zwrotu podatku jak ktoś wspomniał jakiś czas potrwa nim dotrze do Ciebie listem poleconym fotka z fotoradaru.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez maximus_spi » 10 lut 2013, o 13:31

bioly21 napisał(a):pocieszyc cie moge tym ze mandat pewnie przyjdzie Ci za miesiac , poltorej :P od jakiego czasu masz nei przerejestrowane auto i zarejestrowane na kogos z rodziny czy obca osobe ? bo jak na obca i ten ktos jeszcze nie zglosil sprzedazy w wydziale komunikacji to mandat przyjdzie do niego , bedzie sie musial odwolac wskazac sprawce czyli ciebie i dopiero do CIebie dotrze :D a to chwile potrwa , jedyne pocieszenie chyba hehe
czyli mowisz 400-500zł i 10 pkt :D


Kolego a jak to jest jak fotoradar cyknie ci fotke a ty masz masz nieprzerejestrowane auto,tzn tak jak autor tematu masz jeszcze na starego włascieciela ,tyle że stary własciciel zgłosił w wk że sprzedał auto....wtedy dochodzą do ciebie po ubezpieczeniu czy jak????
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez palio » 10 lut 2013, o 13:35

A jest umowa o pracę? Jeśli tak to najpierw pismo do pracodawcy w sprawie ściągnięcia należności za mandat.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Następna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości