Fotoradar cyknął fotke :cry:

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez AdamPLSieradz » 10 lut 2013, o 14:44

Tak, mam dwie umowy o pracę zarówno w jednej jak i w drugiej firmie.
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

 

Postprzez juby666 » 10 lut 2013, o 16:00

A jak auto jest nie przerejestrowane dłużej niż miesiąc to przypadkiem nie ma żadnej kary ?? Kiedyś o czymś takim słyszałem (zakładam że ty masz krócej niż miesiąc) Wiem że na pewno jest tak z oc ale nie wiem jak z rejestracją .
juby666
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 22:28
Lokalizacja: Mrągowo

Postprzez PrzemkoXVI » 10 lut 2013, o 20:14

AdamPLSieradz, masz może w rodzinie kogoś, kto ma prawko i z niego nie korzysta? Mógłbyś wkręcić, że to ta osoba kierowała, punkty poszłyby na nią, Ty zapłaciłbyś kasę. ;-)
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez palio » 10 lut 2013, o 20:21

Jest jeszcze możliwość przyjęcia mandatu bez punktów.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez bioly21 » 10 lut 2013, o 23:21

maximus_spi napisał(a):
bioly21 napisał(a):pocieszyc cie moge tym ze mandat pewnie przyjdzie Ci za miesiac , poltorej :P od jakiego czasu masz nei przerejestrowane auto i zarejestrowane na kogos z rodziny czy obca osobe ? bo jak na obca i ten ktos jeszcze nie zglosil sprzedazy w wydziale komunikacji to mandat przyjdzie do niego , bedzie sie musial odwolac wskazac sprawce czyli ciebie i dopiero do CIebie dotrze :D a to chwile potrwa , jedyne pocieszenie chyba hehe
czyli mowisz 400-500zł i 10 pkt :D


Kolego a jak to jest jak fotoradar cyknie ci fotke a ty masz masz nieprzerejestrowane auto,tzn tak jak autor tematu masz jeszcze na starego włascieciela ,tyle że stary własciciel zgłosił w wk że sprzedał auto....wtedy dochodzą do ciebie po ubezpieczeniu czy jak????


to jest polska i nikt do niczego dochodzic nie bedzie , jak zglosza sie ze zdjeciem do poprzedniego wlasciciela to on bedzie musial policji przedstawic umowe kupna sprzedazy z podbita pieczatka i podpisem z wydzialu komunikacji jak to zrobi to wtedy policja bedzie scigac nowego wlasciciela ktory z kolei moze miec nie przyjemnosci jak jezdzi dluzej jak 30 dni od daty zakupu nie przerejestrowanym samochodem


nawet jak powiesz ze jestes umierajacy 10 lat bez pracy i nie masz za co zyc to i tak dadza ci najnizsza kwote z taryfikatora bo to juz nie jest tak jak dawniej teraz kazdy pomiar predkosci , kazde wykroczenie idzie przez kompa do centrali a tego juz nie da sie cofnac , jedyne co moga zrobic to jak jak pisze dac najnizszy mandat z taryfikatora, poza tym w nowych wozach policji maja juz montowane kamerki wiec walka nikt juz nie zrobi , piekne czasy minely

jak nie zaplacisz w terminie to sciagna Ci z podatku , najpierw sciagna a pozniej wysla pismo ze sciagneli i ze jak sie na to nei zgadzasz to musisz sie odwolac czy cos , przerabialem to rok temu:)

jak zdjecie jest czytelne to nikogo niestety nie podlozysz
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez murgen » 11 lut 2013, o 08:53

I pamietaj, jak ci przyjdzie zdjecie czarno-biale to pisz pismo, ze za taka kase to ty chcesz kolorowe, klijent placi klijent wymaga :lol: :lol:
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie

Postprzez PrzemkoXVI » 11 lut 2013, o 09:50

... ja bym jeszcze prosił, żeby automatycznie na fejsa wrzucili ;-)
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez AdamPLSieradz » 12 lut 2013, o 00:12

juby666 napisał(a):A jak auto jest nie przerejestrowane dłużej niż miesiąc to przypadkiem nie ma żadnej kary ?? Kiedyś o czymś takim słyszałem (zakładam że ty masz krócej niż miesiąc) Wiem że na pewno jest tak z oc ale nie wiem jak z rejestracją .


Auto mam od poł roku :D nie ma za to żadnej kary, miałem w tym czasie 2 kontrole drogowe i na pytanie dlaczego nie przerejestrowałem samochodu , odpowiadając , ze nie miałem pieniędzy i pokazując umowę kupna sprzedaży nie było żadnego problemu ;d
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Carlos_03 » 12 lut 2013, o 00:40

PrzemkoXVI napisał(a):... ja bym jeszcze prosił, żeby automatycznie na fejsa wrzucili ;-)


Przemo doje.... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.golf3.pl/topics2/golf-3-gt-vt50630.htm

GAZ MAM W PODŁODZE, NIE W BAGAŻNIKU!
Avatar użytkownika
Carlos_03
Badacz tematu
 
Posty: 230
Dołączył(a): 15 kwi 2012, o 13:06
Lokalizacja: Będzin

Postprzez bioly21 » 12 lut 2013, o 10:44

AdamPLSieradz napisał(a):
juby666 napisał(a):A jak auto jest nie przerejestrowane dłużej niż miesiąc to przypadkiem nie ma żadnej kary ?? Kiedyś o czymś takim słyszałem (zakładam że ty masz krócej niż miesiąc) Wiem że na pewno jest tak z oc ale nie wiem jak z rejestracją .


Auto mam od poł roku :D nie ma za to żadnej kary, miałem w tym czasie 2 kontrole drogowe i na pytanie dlaczego nie przerejestrowałem samochodu , odpowiadając , ze nie miałem pieniędzy i pokazując umowę kupna sprzedaży nie było żadnego problemu ;d


w przerejestrowaniu kara Ci nie grozi bo oni kar nie nakładają natomiast w urzedzie skarbowym zapłacisz mandat nie wiem jaka to bedzie kwota ale kolega tez jezdzil ponad 2 miesiace na nie przerejestrowanym , oplacil podatek w US przed przerejestrowaniem a po jakims miesiacu przyszedl mu mandat na 200zł za to ze minęło 30 dni , a jak wiadomo z US nie wygrasz

a wystarczylo po kupnie do 30 dni isc zaplacic te 2% w skarbówce i wtedy mialnbys swiety spokoj
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez k-m-r1 » 12 lut 2013, o 12:30

ten mandat to na poczet niezapłąconej kasy
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez AdamPLSieradz » 12 lut 2013, o 15:56

bioly21 napisał(a):
AdamPLSieradz napisał(a):
juby666 napisał(a):A jak auto jest nie przerejestrowane dłużej niż miesiąc to przypadkiem nie ma żadnej kary ?? Kiedyś o czymś takim słyszałem (zakładam że ty masz krócej niż miesiąc) Wiem że na pewno jest tak z oc ale nie wiem jak z rejestracją .


Auto mam od poł roku :D nie ma za to żadnej kary, miałem w tym czasie 2 kontrole drogowe i na pytanie dlaczego nie przerejestrowałem samochodu , odpowiadając , ze nie miałem pieniędzy i pokazując umowę kupna sprzedaży nie było żadnego problemu ;d


w przerejestrowaniu kara Ci nie grozi bo oni kar nie nakładają natomiast w urzedzie skarbowym zapłacisz mandat nie wiem jaka to bedzie kwota ale kolega tez jezdzil ponad 2 miesiace na nie przerejestrowanym , oplacil podatek w US przed przerejestrowaniem a po jakims miesiacu przyszedl mu mandat na 200zł za to ze minęło 30 dni , a jak wiadomo z US nie wygrasz

a wystarczylo po kupnie do 30 dni isc zaplacic te 2% w skarbówce i wtedy mialnbys swiety spokoj


opłatę skarbową przecież mam i stempel na umowie ;d zaplacilem prawie natychmiast po zakupie , zmieściłem się w terminie , więc tu problemu nie ma xd
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości