Fotoradar cyknął fotke :cry:

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez killah » 12 lut 2013, o 16:57

nie ma to jak kombinować z powodu dostania mandatu... może czas wrócić do jeżdżenia rowerem?
killah
 

 

Postprzez maximus_spi » 12 lut 2013, o 20:07

bioly21 napisał(a):
AdamPLSieradz napisał(a):
juby666 napisał(a):A jak auto jest nie przerejestrowane dłużej niż miesiąc to przypadkiem nie ma żadnej kary ?? Kiedyś o czymś takim słyszałem (zakładam że ty masz krócej niż miesiąc) Wiem że na pewno jest tak z oc ale nie wiem jak z rejestracją .


Auto mam od poł roku :D nie ma za to żadnej kary, miałem w tym czasie 2 kontrole drogowe i na pytanie dlaczego nie przerejestrowałem samochodu , odpowiadając , ze nie miałem pieniędzy i pokazując umowę kupna sprzedaży nie było żadnego problemu ;d


w przerejestrowaniu kara Ci nie grozi bo oni kar nie nakładają natomiast w urzedzie skarbowym zapłacisz mandat nie wiem jaka to bedzie kwota ale kolega tez jezdzil ponad 2 miesiace na nie przerejestrowanym , oplacil podatek w US przed przerejestrowaniem a po jakims miesiacu przyszedl mu mandat na 200zł za to ze minęło 30 dni , a jak wiadomo z US nie wygrasz

a wystarczylo po kupnie do 30 dni isc zaplacic te 2% w skarbówce i wtedy mialnbys swiety spokoj


po kupnie masz 14 dni na zaplacenie tych 2% ja spoznilem sie bodajze z 6-7 dni= 150zł mandatu :cenzura:
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez bioly21 » 12 lut 2013, o 22:29

maximus_spi napisał(a):
bioly21 napisał(a):
AdamPLSieradz napisał(a):
juby666 napisał(a):A jak auto jest nie przerejestrowane dłużej niż miesiąc to przypadkiem nie ma żadnej kary ?? Kiedyś o czymś takim słyszałem (zakładam że ty masz krócej niż miesiąc) Wiem że na pewno jest tak z oc ale nie wiem jak z rejestracją .


Auto mam od poł roku :D nie ma za to żadnej kary, miałem w tym czasie 2 kontrole drogowe i na pytanie dlaczego nie przerejestrowałem samochodu , odpowiadając , ze nie miałem pieniędzy i pokazując umowę kupna sprzedaży nie było żadnego problemu ;d


w przerejestrowaniu kara Ci nie grozi bo oni kar nie nakładają natomiast w urzedzie skarbowym zapłacisz mandat nie wiem jaka to bedzie kwota ale kolega tez jezdzil ponad 2 miesiace na nie przerejestrowanym , oplacil podatek w US przed przerejestrowaniem a po jakims miesiacu przyszedl mu mandat na 200zł za to ze minęło 30 dni , a jak wiadomo z US nie wygrasz

a wystarczylo po kupnie do 30 dni isc zaplacic te 2% w skarbówce i wtedy mialnbys swiety spokoj


po kupnie masz 14 dni na zaplacenie tych 2% ja spoznilem sie bodajze z 6-7 dni= 150zł mandatu :cenzura:


po kupnie masz 30 dni na zapłacenie podatku w US a nie 14, zawsze jak auto przerejestrowywałem to chodziłem na ostatnia chwile po 27-29 dniach od daty zakupu i nigdy mandatu mi nie przysłali
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez AdamPLSieradz » 13 lut 2013, o 23:59

dobra , koniec tematu, przyjdzie mandat - zapłacę za swoje grzechy i trudno ;d już się ogarnąłem :lol:
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez maximus_spi » 14 lut 2013, o 08:35

bioly21 napisał(a):
maximus_spi napisał(a):
bioly21 napisał(a):
AdamPLSieradz napisał(a):
juby666 napisał(a):A jak auto jest nie przerejestrowane dłużej niż miesiąc to przypadkiem nie ma żadnej kary ?? Kiedyś o czymś takim słyszałem (zakładam że ty masz krócej niż miesiąc) Wiem że na pewno jest tak z oc ale nie wiem jak z rejestracją .


Auto mam od poł roku :D nie ma za to żadnej kary, miałem w tym czasie 2 kontrole drogowe i na pytanie dlaczego nie przerejestrowałem samochodu , odpowiadając , ze nie miałem pieniędzy i pokazując umowę kupna sprzedaży nie było żadnego problemu ;d


w przerejestrowaniu kara Ci nie grozi bo oni kar nie nakładają natomiast w urzedzie skarbowym zapłacisz mandat nie wiem jaka to bedzie kwota ale kolega tez jezdzil ponad 2 miesiace na nie przerejestrowanym , oplacil podatek w US przed przerejestrowaniem a po jakims miesiacu przyszedl mu mandat na 200zł za to ze minęło 30 dni , a jak wiadomo z US nie wygrasz

a wystarczylo po kupnie do 30 dni isc zaplacic te 2% w skarbówce i wtedy mialnbys swiety spokoj


po kupnie masz 14 dni na zaplacenie tych 2% ja spoznilem sie bodajze z 6-7 dni= 150zł mandatu :cenzura:


po kupnie masz 30 dni na zapłacenie podatku w US a nie 14, zawsze jak auto przerejestrowywałem to chodziłem na ostatnia chwile po 27-29 dniach od daty zakupu i nigdy mandatu mi nie przysłali


Jednak kolego mylisz sie :-) nie wiem moze dopiero niedawno pezepisy sie zmienily ale sam tego zakosztowalem :zly:

https://ewnioski.pl/formularze/pcc-3-po ... informacje
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kimz » 19 lut 2013, o 16:08

Avatar użytkownika
kimz
Gaduła
 
Posty: 438
Dołączył(a): 8 mar 2012, o 17:20
Lokalizacja: Ostrów wlkp

Postprzez strzelu » 19 lut 2013, o 16:32

nie wiem jak wy, ale ja mam dość tematu fotoradarów, cen wachy itp. itd. Dla mnie wszystkie te urzędasy (czyt. darmozjady), przyzwyczaili się do życia nad stan i nic nie robienia. A cała ta otoczka to sposób na wyżywienie bandy nierobów. Nigdy nie wątpiłem, że ta cała jazda z fotoradarami to pic na wodę.

Najłatwiej kupić za pieniądze zwykłych ludzi badziewie z chin tylko po to, żeby mieć pretekst do dalszego ściągania ze zwykłych ludzi $$. Kpina i nic więcej.
strzelu
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 11:55
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości