Coraz mniej golfów

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez DawidJG » 29 gru 2013, o 15:04

U mnie w okolicy jezdzi tego dosc sporo ale i na szrotach pojawiaja sie juz coraz czesciej. Na zlom trafiaja albo zjedzone albo po dzwonie, z tego co obserwuje w poszukiwaniu "perelek" to nigdy nic nie ma same golasy... a jak juz sie cos znajdzie chociazby szeroka dokladka w przyzwoitym stanie to podejscie pracownikow szrotu mnie zadziwia. Mowie ze chce kupic a on ze nie na sprzedaz i polamal ja przy mnie wiec powiedzialem jego szefowi jaka sprawa no ale nic juz sie nie dalo zrobic...
Avatar użytkownika
DawidJG
Badacz tematu
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

 

Postprzez lydzior » 29 gru 2013, o 17:12

Paweu_mk3 napisał(a):Chłopaki... tak na 'popłakanie' przy dobrej wOdzie nad obecnym stanem niemieckiej motoryzacji z 'tamtych lat'...

Obrazek

:hyhy:

Ło matko bosko kochana :mrgreen:
a ja prawej lampy HB szukam :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
lydzior
Czytacz
 
Posty: 148
Dołączył(a): 17 wrz 2010, o 20:54
Lokalizacja: toruń

Postprzez karol MAŁY » 29 gru 2013, o 17:37

Fajna fotka ale bym tam pobuszował :mrgreen: może któryś ma jeszcze halogeny w zderzaku ;-)
diesel musi dymić ;-)
Avatar użytkownika
karol MAŁY
Czytacz
 
Posty: 98
Dołączył(a): 29 gru 2013, o 15:48
Lokalizacja: SH

Postprzez deusiwo » 30 gru 2013, o 15:14

Paweu_mk3 napisał(a):Chłopaki... tak na 'popłakanie' przy dobrej wOdzie nad obecnym stanem niemieckiej motoryzacji z 'tamtych lat'...

Obrazek

:hyhy:


w radostowicach k. pszczyny jest to samo, tylko że stosiki są dużo większe :( aż żal patrzeć
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez krzysiogol » 5 sty 2014, o 12:01

Takie złomowisko na golfy to fajna sprawa.
Można wyrwać sporo fajnych i tanich gratów.

Ale niestety musimy się oswoić z myślą, że ten masa tych złomów będzie z każdym rokiem się powiększać
krzysiogol
Czytacz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SilesiaKatowice » 5 sty 2014, o 13:57

W Radostowicach też już jest coraz mniej gofrów, nawieźli mase chińszczyzny teraz..
Jak się bawić to się bawić dawke zwiększyć, turbo wstawić
Avatar użytkownika
SilesiaKatowice
Czytacz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 23 paź 2012, o 09:55
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez marcino1 » 5 sty 2014, o 22:50

to po to jestesmy My i to forum zeby chociaz te nasze autka przetrwaly ;-) ale tez widzialem ze sporo kolegow tu z forum sprzedaja swoje 3 po to zeby kupic cos nowszego :-(
Bardzo mi sie podoba postawa kolegi prezesik25 bo zostawia sobie golfa a te autko co kupil jest dupowozem
Moj TDi http://www.golf3.pl/topics2/mk3-czarny- ... t48647.htm

JEDNO SERCE JEDNO BICIE JAZDA GOLFEM TO JEST ŻYCIE



AUTO-COMPLEX
-mechanika
-blacharstwo
-konserwacja
-czesci oleje filtry
e-mail:auto.complexx@interia.eu
Tel 723317489
KOLUSZKI ul NATOLIŃSKA 18
Avatar użytkownika
marcino1
Badacz tematu
 
Posty: 293
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 21:15
Lokalizacja: EBR

Postprzez Paweu » 5 sty 2014, o 23:29

marcino1 napisał(a):to po to jestesmy My i to forum zeby chociaz te nasze autka przetrwaly


No tak.

marcino1 napisał(a): ale tez widzialem ze sporo kolegow tu z forum sprzedaja swoje 3 po to zeby kupic cos nowszego


Szkoda to jest życia a nie samochodu. ;-)

marcino1 napisał(a):Bardzo mi sie podoba postawa kolegi prezesik25 bo zostawia sobie golfa a te autko co kupil jest dupowozem


No nie każdego stać to raz... Dwa nie każdy ma miejsce by trzymać dwa auta.


Jeszcze jedno... Nie wiem na jakiej podstawie segregujecie tutaj ludzi na 'miłośników' i 'użytkowników' ale jest to raczej nie na miejscu.

Tyle. Piss.. :padam:
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez maximus_spi » 7 sty 2014, o 07:58

Wiadomo troche szkoda grubych projektow tworzonych przez pare lat a nastepnie ida na graty albo w niepowołane ręce za śmieszna cene ale to chyba każdego sprawa osobista....inaczej natomiast wygląda sprawa z tzw napaleńcami ktorzy w ciągu powiedzmy roku wsadzaja mnostwo kasy,czasu,fantów itp sują plany na swapy a za chwile auto na sprzedaz za cholendarna kwote :-)
Gdyby jakis samochód miał mi służyc jako przejścowka na rok,poltore to oprócz mechanicznych częsci złamanego grosza bym w niego nie wsadził.
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez krzysiogol » 7 sty 2014, o 18:48

maximus_spi fakt, że duża część osób nie kończy projektów i sprzedaje to działa bynajmniej dla mnie na plus, więcej fajnych i tanich rzeczy.

Niestety mentalność Polaków jest niezmienna....chęć posiadania coraz to nowszych zabawek:)
krzysiogol
Czytacz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Paweu » 7 sty 2014, o 18:54

krzysiogol napisał(a):Niestety mentalność Polaków jest niezmienna....chęć posiadania coraz to nowszych zabawek:)


Nowszych ale i za razem bezpieczniejszych (no jeśli nie przyjechał do Polski w wersji lego).
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Grzesiek2507 » 9 sty 2014, o 20:22

A ja wyczailem dzis na szrocie naszego forumowego golfa. Wlepka pod tylna lampa, srebrny, 5 furtek, rejestracje PKL cos tam. Lampy tyl byly albo czerwono biale, albo czerwono czarne (dymione) nie wiem, bo ciemno bylo.
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości