Postoje w kierunkach z zaczarowanym przyciskiem

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez variant yacht » 15 mar 2013, o 18:56

Michael_Angelo napisał(a):podczas zespolenia lewej i prawej
pozycje (plus) wychodzą z jednej gałezi na wiązce swiateł przednich, jak sie wepniesz na jej początku wystarczy jeden włącznik :szok:
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

 

Postprzez .MD » 15 mar 2013, o 20:41

co do tego modułu, to posiadam to coś. Udało mi się to podłączyć i faktycznie kierunek świecił nie pełną mocą, przy wrzuceniu kierunku zaczynał standardowo mrugać, a po odbiciu kierunku po lekkiej przerwie się zaświecał. Z góry mówię, że obecnie nie jestem w stanie nagrać filmu bo poleciały na gwarancje ( okazało się, że jeden jest niesprawny )
Avatar użytkownika
.MD
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:26
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez BartheZz_3 » 15 mar 2013, o 21:56

co do tego modułu, to posiadam to coś. Udało mi się to podłączyć i faktycznie kierunek świecił nie pełną mocą, przy wrzuceniu kierunku zaczynał standardowo mrugać, a po odbiciu kierunku po lekkiej przerwie się zaświecał. Z góry mówię, że obecnie nie jestem w stanie nagrać filmu bo poleciały na gwarancje ( okazało się, że jeden jest niesprawny )

Czyli ogólnie jak oceniasz, warto to brać ?? to na pewno by pomogło i Michael_Angelo a też ja z czystej ciekawości bym miał już jakąś opinię o tym :)
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez .MD » 16 mar 2013, o 11:55

ogólnie to nawet się opłaca. Ja to akurat dostałem jako prezent, choć planowałem kupić. Do tego, z tyłu na pudełku jest schemat jak to podłączyć, żeby był do tego wyłącznik właśnie ;) Więc da się tak jak napisał autor tematu
Avatar użytkownika
.MD
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:26
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez adams » 16 mar 2013, o 15:50

variant yacht napisał(a):
Michael_Angelo napisał(a):podczas zespolenia lewej i prawej
pozycje (plus) wychodzą z jednej gałezi na wiązce swiateł przednich, jak sie wepniesz na jej początku wystarczy jeden włącznik :szok:


Nie wychodzą z jednej, kierownik warsztatów miał w połowie rację, prezydałoby się je odseparować, najprościej diodami :mrgreen:
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez chomik » 16 mar 2013, o 16:25

ale bzdury ...... podepnij się pod jedna postojówke i wepnij sie Usami i wszystko bedzie działać .. podstawy elektroniki się kłaniają . przy wpieciu instalujesz włącznik i wszystko działa .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez .MD » 16 mar 2013, o 17:12

a jakiś sposób, żeby działały jak usa? W sensie postój to świeci, kierunek to mruga ? Poza zestawem z allegro
Avatar użytkownika
.MD
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 8 paź 2011, o 17:26
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez adams » 16 mar 2013, o 18:06

.MD napisał(a):Poza zestawem z allegro


Albo zestaw - samoróbka albo rzeźba w ori lampkach. Chyba że masz kierunki USA oryginały no to chyba prościej już nie można jak kolega wyżej napisał.
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 16 mar 2013, o 18:17

Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Michael_Angelo » 17 mar 2013, o 11:02

Tylko, ze tu chodzi o postój z włącznikiem.

Jak zrobi się cieplej to coś chyba pokombinuje, dzieki za odpowiedzi pozdro
Avatar użytkownika
Michael_Angelo
Badacz tematu
 
Posty: 162
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 19:54
Lokalizacja: Barwice

Postprzez variant yacht » 17 mar 2013, o 14:05

adams napisał(a):
variant yacht napisał(a):
Michael_Angelo napisał(a):podczas zespolenia lewej i prawej
pozycje (plus) wychodzą z jednej gałezi na wiązce swiateł przednich, jak sie wepniesz na jej początku wystarczy jeden włącznik :szok:


Nie wychodzą z jednej, kierownik warsztatów miał w połowie rację, prezydałoby się je odseparować, najprościej diodami :mrgreen:
przesledz sobie wiazke swiatel to zobaczysz,kierunki sa rozdzielone, na aucie mam ori usa wiazke lamp, zeby miec pozycje takze w reflektorach odwijalem calosc i wpinalem sie w przewody pozycji/obrysow , po co je separowac? Zarowki pozycji maja po 5w
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez adams » 17 mar 2013, o 14:35

variant yacht napisał(a):
adams napisał(a):
variant yacht napisał(a):
Michael_Angelo napisał(a):podczas zespolenia lewej i prawej
pozycje (plus) wychodzą z jednej gałezi na wiązce swiateł przednich, jak sie wepniesz na jej początku wystarczy jeden włącznik :szok:


Nie wychodzą z jednej, kierownik warsztatów miał w połowie rację, prezydałoby się je odseparować, najprościej diodami :mrgreen:
przesledz sobie wiazke swiatel to zobaczysz,kierunki sa rozdzielone, na aucie mam ori usa wiazke lamp, zeby miec pozycje takze w reflektorach odwijalem calosc i wpinalem sie w przewody pozycji/obrysow , po co je separowac? Zarowki pozycji maja po 5w


Ok nie spieram sie jak jest w ori USA ja sobie wyobrazilem taka najprostsza sytuacje czyli lewa strona wpieta w przewod od lewej postojowki w lampie a prawa strona wpieta w przewod od prawej postojowki w lampie. W tym przypadku jezeli chce sie dac jeden zwykly wylacznik przeciwpolicyjny trzeba odseparowac diodami bo masz postojowki dzielone na lewa i prawa strone. Jezeli obie te dokladane zasilisz z tylko jednej lampy to diody zbedne. Caly czas mowie o przerobce zwyklej wersji EU :) z wykorzystaniem zwyklego wylacznika i 2 zarowek dwuwłóknowych lub LEDów. Co do USA milczę :mrgreen:
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 7 gości

cron