Postoje w kierunkach z zaczarowanym przyciskiem

Wszystkie informacje o instalacji elektrycznej

Moderator: Moderator

Postprzez variant yacht » 17 mar 2013, o 15:37

Usa niczym szczegolnym co do zasady sie nie roznia, jak kolega chce miec dwa wylaczniki :-o ....dalej bedzie to jedna galaz tylko odlaczana w dwoch miejscach, nawet jesli zrobi sie to na rownoleglych galeziach to plus i tak bedzie wychodzil z tej glownej, dalej nie widze tu potrzeby pakowania diod prostowniczych, nie zaszkodza ale i nie pomoga :cry: (No moze gdyby zamiast zarowek byly ledowe, wydluzyloby im to troche zywot)
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

 

Postprzez chomik » 19 mar 2013, o 18:26

prosty układ , 2 żarówki w5w , wpiac sie w instalacje z postojów i po prblemie .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Michael_Angelo » 27 mar 2013, o 21:37

NIECH NASTANIE WIOSNA !

jak będę to robił mogę zrobić fotorelacje, dzięki za odpowiedzi, pozdro !
Avatar użytkownika
Michael_Angelo
Badacz tematu
 
Posty: 162
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 19:54
Lokalizacja: Barwice

Postprzez maximus_spi » 29 mar 2013, o 13:27

podpinajac sie pod temat chcialem sie zapytac jak wyglada sprawa tych oto zestawow z aledrogo
http://allegro.pl/kierunkowskazy-haloge ... 73219.html
http://allegro.pl/golf-iii-vento-kierun ... 24519.html

Chdzi mi dokladnie o te postoje w kierunkach,sa tam dodatkowe przewody od nich czyli idzie podpiąc je do wiazki od posotojow???? jak sprawa wyglada pod wzgledem prawnym bo chyba nie do konca jest to legalne choc z drugiej strony posiadaja one europejska homolagacje i z tego co slyszalem to swiatlo posotojowe musi posiadac barwe biala a tam dodawana jest pomaranczowa zarowka do kierunkow i pozycji
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez danny.tcz » 29 mar 2013, o 17:05

Michael_Angelo, od czego wziales oprawki i mocowania do tych pozycji w kierunkach ???
to nie jest zwykłe 1,4 zawsze to powtarzałem :P
Avatar użytkownika
danny.tcz
Gaduła
 
Posty: 406
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 17:05
Lokalizacja: gtc

Postprzez Paweu » 29 mar 2013, o 19:05

maximus_spi napisał(a):Chdzi mi dokladnie o te postoje w kierunkach,sa tam dodatkowe przewody od nich czyli idzie podpiąc je do wiazki od posotojow????


Przecież na zdjęciu dobrze widać czarno biały przewód , którym wpinasz się w instalacje postojów..
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Livion » 31 mar 2013, o 22:11

Postojowe sa oddzielone, ale.... Mozesz zalozyc wlacznik na przewodzie masowym! Masa jest jedna. Takze prawa strona do prawego lewa do lewego mase ciagniesz jednym przewodem i na nim montujesz wlacznik. Moim zdaniem prosciej sie nie da zrobic XD (post pisany z telefonu, przepraszam za ew bledy):p

ewentualnie pozostaje sterowanie dwoma przekaznikami na wlacznik
Absurdem jest to, że gdy klient przychodzi do mechanika i wie wszystko lepiej ... XD
Livion
Czytacz
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 sty 2013, o 11:53
Lokalizacja: Skrzynki -=CWL=-

Postprzez Michael_Angelo » 7 maja 2013, o 00:43

Ruszyłem z tematem, póki co czekam na żarówki i myślę, że piątek-sobote zaczne to montowac.
Zrobiłem sobie instalacje tj. oprawki pod żarówke dwuwłóknową od jakiegoś nissana - będę musiał wyrzeźbić troche w oprawie kierunku porobie pare fot to wrzuce w temat :mrgreen:

[ Dodano: 2013-05-28, 21:36 ]
Postoje zrobione, dość fajnie to wyszło. Zrobie w czwartek/piątek pare fotek, dodam schemat, który własnoręcznie zrobiłem w wersji łopatologicznej co gdzie jak doprowadzić by działał włacznik etc.

Moge ewentualnie założyć nowy temat, który będzie można podpiąć gdyż kilka osób było zainteresowanych postojem z przłącznikiem,

Pozdro !

[ Dodano: 2013-06-02, 21:34 ]
Przepis na postoje w kierunkach w opisie filmiku
Avatar użytkownika
Michael_Angelo
Badacz tematu
 
Posty: 162
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 19:54
Lokalizacja: Barwice

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości