12.07.09 Spot w miejscowości Rząsawa w ośrodku Wawrzkowizna

Zloty i Spoty Volkswagen Golf 3 województwo Łódzkie.

Moderator: Moderator

Wynajęcie placu ogniskowego i zrobienia pod koniec imprezy ogniska albo o ustalonym czasie

Ankieta wygasła 4 lip 2009, o 10:35

Tak
6
100%
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 6

12.07.09 Spot w miejscowości Rząsawa w ośrodku Wawrzkowizna

Postprzez Hielbi » 26 cze 2009, o 10:27

Witam wszystkich miłośników i posiadaczy samochodów grupy VAG
Mam przyjemność zaprosić i poinformować o spocie w miejscowości Rząsowa za Bełchatowem w ośrodku Sportowo rekreacyjnym Wawrzkowizna który odbędzie 12 lipca 2009r. o godzinie 11:00. Spotkanie ma charakter rekreacyjny i będzie to impreza typowo integracyjna dla miłośników VAG-ów.
Kilka zdjęć
http://www.wawrzkowizna.com.pl/2/tapeta17.jpg
Jak ktoś ma ochote obejrzeć cała galerie to tu jest link
http://www.wawrzkowizna.com.pl/galeria.html

Chciał bym żeby wszyscy chetni dali mi znać kto jedzie i w ile osób jak najszybciej, z racji że ośrodek nam odgrodzi parking trzeba zapłacić przy wjeździe 5zł za cały dzień bo wynajmiemy parking oraz istnieje taka możliwość jak bede wiedział ile bedzie osób to ośrodek za opłatą 200-350zł w zależności od grupy ile bedzie osób przygotuje nam plac ogniskowy. Jest już wstępna rezerwacja tylko proszę o przesłanie kto bedzie i w ile osób do 1 lipca po przez wpisanie się w temacie lub wysłanie do mnie wiadomości.
Opłatę 5zł za wjazd pobiera ośrodek przy wjeździe, a co do placu ogniskowego trzeba było by sie dogadać :grin: kwota przy 30 osobach jest niecałe 7zł.

Mapa dojazdu
http://www.wawrzkowizna.com.pl/images/mapka1.jpg

Pare osób z grupy Bełchatowskiej czekało by wraz ze mną na parkingu koło Sport hotelu na grupy do godziny 11:00 i byśmy cała grupą pojechali do ośrodka.
W sprawie ogniska prosił bym pisać osobno czy ktoś jest za czy przeciw wtedy będę się kontaktować z ośrodkiem. Zapraszamy wszystkich chętnych im więcej nas tym lepiej :grin: Proszę o zabranie aparatów/kamer oraz dobrej pogody :okej:
Link na forum vwgolf.pl:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249268
oraz
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249461

Czekam na wiadomości i wpisy w temacie zwiazane z listą auto i osób i PozdraVWiam :okej: :grin:
Zapraszam w imieniu www.vwgolf.pl oraz grupy Bełchatowskiej :-P
Ostatnio edytowano 26 cze 2009, o 12:47 przez Hielbi, łącznie edytowano 2 razy
Hielbi
 

12.07.09 Spot w miejscowości Rząsawa w ośrodku Wawrzkowizna

 

Postprzez andzia@@ » 26 cze 2009, o 10:40

Ja jestem za, tylko, że 11 lipca w sobotę pracuję do 14-stej :-(
...i love Golf...

.:: MÓJ KOCHANY KOPCIUSZEK ::.
Jeśli choć jedną dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu,jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w czyjeś serce,jedną chwilą szczęścia rozpromieniłeś smutne szare życie,SPEŁNIŁEŚ ZADANIE ANIOŁA NA ZIEMI!
Avatar użytkownika
andzia@@
Members
 
Posty: 680
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 19:20
Lokalizacja: Ziemia łódzka :)

Postprzez Hielbi » 26 cze 2009, o 10:42

Jak nie odpowiadało by ci to mozesz przyjechac do bełchatowa o 16? Ja wyjade po ciebie jak nie wiesz gdzie jest ten osrodek, a miejsce dla ciebie sie zawsze znajdzie ;-)
Hielbi
 

Postprzez andzia@@ » 26 cze 2009, o 10:48

Hielbi, miło :D Dziękuję ;) A do której wstępnie będzie impreza ?? :)
...i love Golf...

.:: MÓJ KOCHANY KOPCIUSZEK ::.
Jeśli choć jedną dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu,jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w czyjeś serce,jedną chwilą szczęścia rozpromieniłeś smutne szare życie,SPEŁNIŁEŚ ZADANIE ANIOŁA NA ZIEMI!
Avatar użytkownika
andzia@@
Members
 
Posty: 680
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 19:20
Lokalizacja: Ziemia łódzka :)

Postprzez Hielbi » 26 cze 2009, o 10:53

zalezy do ktorej wiara bedzie chciala zostac bo jak cos to ognisko bysmy zrobili moze cos okolo 17-18 jak by pasowalo kazdemu posiedziec tak do 21-22 tak aby kazdy spokojnie jeszcze do domu wrocil nie zapierdzielajac i zalezy jak komu bedzie pasowac albo jak nad zalewem kazdy grile wezmie i bedzie git :-D
Hielbi
 

Postprzez swatu » 26 cze 2009, o 10:57

w przyszłosci proponuje robic spoty w niedziele chetnie bym podjechał razem ze swietokrzyskim,łódzkim sobota jednak mi nie pasuje przemyslcie to ,bo czuje ze mogłyby wyjsc z ego całkiem porzadne spoty. ;-)
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Hielbi » 26 cze 2009, o 10:59

niestety 11 lipca wolny termin ale postaram sie przelozyc na 12 lipca choc nic nie obiecuje a tak 12 lipca ile osob by wpadlo na oko?
Hielbi
 

Postprzez swatu » 26 cze 2009, o 11:03

ale mi chodzi ogólnie by robic w niedziele spoty mi akurat ten weekend tak czy tak nie pasuje ..przykro mi bo naprawde podjechał bym
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Hielbi » 26 cze 2009, o 11:05

Masz kontakt z reszta osob co byla na spocie nad zalewem?

[ Dodano: 2009-06-26, 11:05 ]
andzia@@, a pasowało by w niedziele?
Hielbi
 

Postprzez andzia@@ » 26 cze 2009, o 11:07

Hielbi, no w niedzielę większość ma wolne :) Ja nie zacziłam , jak mi pisałeś, że 11-sty to sobota :zdziwko: ...wiem, wiem , powinnam spojrzeć w kalendarz :-P
...i love Golf...

.:: MÓJ KOCHANY KOPCIUSZEK ::.
Jeśli choć jedną dobrą myśl wniosłeś do czyjegoś umysłu,jedno dobre uczucie zaszczepiłeś w czyjeś serce,jedną chwilą szczęścia rozpromieniłeś smutne szare życie,SPEŁNIŁEŚ ZADANIE ANIOŁA NA ZIEMI!
Avatar użytkownika
andzia@@
Members
 
Posty: 680
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 19:20
Lokalizacja: Ziemia łódzka :)

Postprzez Hielbi » 26 cze 2009, o 11:11

nic zaraz bede dzwonic do osrodka i rozmawiac moze cos zdzialam :-)

[ Dodano: 2009-06-26, 11:17 ]
Wystąpiła mała pomyłka juz przeprawiłem wszystko spot odbedzie sie 12 lipca w niedziele :-)

[ Dodano: 2009-06-26, 11:27 ]
Tak więć mam nadzieje ze pojawisz sie Andzia bo mamy wstepna rezerwacje na niedziele ;-) Gadalem o niedzieli i bylem pewien ze 11 lipca to niedziela ale rezerwacja jest na 12 ja wpisalem 11 ale zadzwonilem i jest wyjasnione :-D 12 lipca i mam nadzieje ze bedzie sporo osob :cwaniak:
Hielbi
 

Postprzez Mateo » 26 cze 2009, o 20:01

z checia bym przybyl na spot ale z kims,wlasnym transportem nie dojade :( jak by sie ktos wybieral z moich okolic to niech sie odezwie na p.w
Avatar użytkownika
Mateo
Czytacz
 
Posty: 119
Dołączył(a): 26 wrz 2008, o 11:32
Lokalizacja: Ostrowiec Sw

Następna strona

- - -



Powrót do Łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość