trzepanie kierownicą

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez zybi » 22 maja 2012, o 19:22

rafal9119 napisał(a):
zybi napisał(a):tarcze krzywe też mogą być, drży bardziej jak hamujesz czy przy konkretnych prędkościach? Jeśli przy hamowaniu to tarcze do wymiany a co za tym idzie też klocki
zybi, ty wogole czytasz posty wyzej czy tylko na pałe piszesz??? na twoje pytania odpowiedz jest w 3 poscie od gory!!.PaZi91, a może auto miało dzwona?? bo wszystko prawie sprawdziłes a dalej bije! to cos jest nie tegez. moja rada jest taka jedz do najbliższej stacji kontroli pojazdow zapłacisz kolesiowi a on ci sprawdzi co jest nie halo.


Przeczytałem wszystko i jakoś o tarczach nikt wcześniej nie pisał,więc sam czytaj zanim coś napiszesz ;-)
Avatar użytkownika
zybi
Badacz tematu
 
Posty: 285
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez rafal9119 » 22 maja 2012, o 19:32

PaZi91 napisał(a):mocniej biło przy hamowaniu to wymieniłem klocki tarcze
klocki i tarcze nowe!!
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez PaZi91 » 22 maja 2012, o 20:48

Jeśli chodzi o kąty to wymieniałem amory ponad pół roku temu i katy były ustawiane oponki piękne nic nie tnie . Co do dzwona to centralnego niemiła chyba, z lewej strony był bity na 100% 10cm ramy było wspawywane i koło bardziej wystaje było coś na bank ale katy są ok na pewno. O ile pamiętam jak dodam gazu lekko ściąga na lewo może tulejka być wybita?? drgała by od tego kiera ??
Tak z innej beczki huczało mi w aucie dosyć bardzo tak od 80km/h rozebrałem dziś tylne koła łożyska padnięte dosyć bardzo jutro postaram sie dostać nowe. Może to mieć jakiś wpływ na drgania kółkiem??
Avatar użytkownika
PaZi91
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 8 gru 2011, o 15:54
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez trollu » 23 maja 2012, o 00:32

tylne łożyska nie bardzo. co do trzepania kierownicą to ja tez z tym walczę :suchy:
odkąd założyłem letnie to mam kierownicę z masażem. jak mechanicznie zawieche masz ok to najprawdopodobniej opona/opony. u mnie na 99% winna jest opona
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez PaZi91 » 25 maja 2012, o 00:20

wymieniłem łożyska z tyłu były masakryczne i jednak troche miało wpływ na trzepanie bo teraz minimalnie telepie da sie jeździ z tym ;p :) przy hamowaniu troche bardziej ale klocki nowe może muszą sie ułożyć . Całkowitego telepania sie chyba nie pozbędę bo przyczyn może byc wiele opony też nie sa nowe a używane wiec niema co więcej szukać jest ok :)
Avatar użytkownika
PaZi91
Czytacz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 8 gru 2011, o 15:54
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron