Antygleba i inne pomysły

Wszystkie informacje o elementach zawieszenia.

Moderator: Moderator

Postprzez Karol B. » 13 sie 2009, o 21:15

Witam. Chcialbym podniesc jakos tyl. Jak to zrobic ?? Poniewaz strasznie mi nisko siedzi wzgledem przodu :wstyd: Doslownie jak armata... Chetnie bym calego obnizyl ALE wtedy to w swojej okolicy nigdzie nie dojade :kwasny: wiec trzeba wyrownac go jakos. Jakies pomysly, rady ??
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

 

Postprzez $kubi » 13 sie 2009, o 21:22

a masz seryjne zawieszenie? Jeśli tak i masz taki objaw to wymień zawias bo coś z nim nie tak :)
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez Karol B. » 13 sie 2009, o 21:34

Po wymianie amorow z przodu tak mi przod wysoko stanal, wstawilem amorki pasujace (niby) do golfa i paska b4, tylko ze one maja wyzej przyspawane te oparcie sprezyny i mi przod poszedl do gory przez to :cry: I teraz nie wiem co zrobic, czy podniesc tyl czy obnizyc jakos ten przod. Odciac jeden zwoj sprezyny ?? Nie wiem... :-( Nie mam kasy na inne amorki juz...
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez pablo19 » 13 sie 2009, o 21:37

Karol B., ja także miałem taki problem , pojechałem do wiejskiego mechanika :lol: i centralnie pod sprężyny dał mi po kawałku grubej rury(oczywiście nie większej niż sprężyna) dziś już jest za ciemno ale jutro zrobię foto jeśli będziesz chciał i zobaczysz sobie jak to wygląda. Rura ma około 3 cm i od razu tył auta poszedł do góry
Pablo
Avatar użytkownika
pablo19
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 21:46
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Karol B. » 13 sie 2009, o 21:41

Wstawienie fot nie zaszkodzi :-P Ale juz sam nie wiem jak bedzie lepiej,bo tak jak wczesniej pisalem,wszystko przez te przednie amory... :kwasny: Jak podniose tyl to bedzie prawie jak terenowka :wstyd: Najnormalniej w swiecie nie wiem co robic z tym... :cry:
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Postprzez $kubi » 13 sie 2009, o 21:41

obcinanie to najgorszy pomysł :/ mi mechanik raz oferował jakieś gumy, ale nie wiem o co mu dokładnie chodziło :/ najlepiej zaglądnij do mechanika o poradę - oni mają swoje sposoby :)
Avatar użytkownika
$kubi
Gaduła
 
Posty: 500
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: brać na mody

Postprzez Karol B. » 13 sie 2009, o 21:50

Po ostanich przejsciach z mechanikami nie mam do nich zaufania... :looka: Znajac ich to kazdy powie: Wymien zawieszenie... :kwasny: A i z kasa na nich tez ciezko. Wole sam zrobic, chciaz bede wiedzial ze zrobione... Tylko co zrobic ??
Avatar użytkownika
Karol B.
Members
 
Posty: 1620
Dołączył(a): 30 lis 2008, o 21:15
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Zawieszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości