Wymusił mi cham jeden! Pomocy!

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Postprzez Sivy » 21 sty 2012, o 00:48

Spokojnie, ochłoń i obejrzyj dokładnie.
Alten VW Fück Opel ~VAGSTYLE~
Avatar użytkownika
Sivy
Members
 
Posty: 880
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 10:00
Lokalizacja: Güttstadt

 

Postprzez K@mil » 21 sty 2012, o 11:17

czajnik283 napisał(a):Panowie powiem krótko, ja juz nie chce tego samochodu, dla mnie auto po uderzeniu to juz nie auto. Wiem, że 0pewnie ten golf był klepany z dziesięć razy i miał pewnie dużo cofniety licznik, no, ale co? trudno...


to zalezy z ktorej strony patrzysz :)
znalesc dobre auto ze wszystkimi dokumentami od nowosci to w tych czasach tak jak znalesc 4listną koniczynkę :wstyd: a jak wiadomo mk3 tego jezdzi duzo ale i tez duzo mialo rozne przygody wieksze, mniejsze :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez mariusz325 » 21 sty 2012, o 17:29

K@mil napisał(a):
czajnik283 napisał(a):Panowie powiem krótko, ja juz nie chce tego samochodu, dla mnie auto po uderzeniu to juz nie auto. Wiem, że 0pewnie ten golf był klepany z dziesięć razy i miał pewnie dużo cofniety licznik, no, ale co? trudno...


to zalezy z ktorej strony patrzysz :)
znalesc dobre auto ze wszystkimi dokumentami od nowosci to w tych czasach tak jak znalesc 4listną koniczynkę :wstyd: a jak wiadomo mk3 tego jezdzi duzo ale i tez duzo mialo rozne przygody wieksze, mniejsze :)


Dokładnie jest tak jak napisałeś i ze świecą szukać orginałów a tak to same z modami lub innym wyposażeniem niż fabryka dała.
Avatar użytkownika
mariusz325
Gaduła
 
Posty: 488
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:23
Lokalizacja: SMI
Rocznik: 1996
Silnik: 1900
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez revor » 25 sty 2012, o 04:07

Co z tego, że była przygoda? Moje MK3 miało nie jedną przygodę (lakier mierzony czujnikiem) przy oglądaniu już wiedziałem, że coś jest na rzeczy skoro widziałem, że na kielichu niema oryginalnej farby :) Ale pomimo tego auto prowadzi się dobrze, jedzie prosto, przy puszczonej kierownicy, przy hamowaniu również, więc o co chodzi? Każde auto ma jakieś przygody w dzisiejszych czasach, bo za dużo aut jeździ po drogach, żeby tych przygód nie było...WAŻNE żeby auto było dobrze zrobione tj naprawione ;-)
Zapraszam do skomentowania mojego Golfera ;)
http://www.golf3.pl/topics2/golf-mk3-aam-vt37083.htm
Avatar użytkownika
revor
Badacz tematu
 
Posty: 157
Dołączył(a): 2 wrz 2011, o 01:10
Lokalizacja: Leszno

Postprzez czajnik283 » 28 sty 2012, o 00:14

Z autem jak z paczką fajek, jak raz ją zgnieciesz i będziesz próbował wyprostować, to nigdy nie wyjdzie Ci to idealnie...
A im więcej razy gnieciona tym łatwiej się poddaje.

[ Dodano: 2012-01-30, 11:47 ]
Dobra wróćmy do tematu.
Jest szkoda całkowita! Jeszcze nie wiem ile konkretnie dostane, a rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą....
Golfera najprawdopodobniej sprzedam...

[ Dodano: 2012-02-19, 21:13 ]
Jak już wspominałem wyżej jest szkoda całkowita!
Auto sprzedałem za 1000 i 2000 dostałem z ubezpieczenia.
Ogólnie auto kupione było za 1700;).
Fanem golfa nie jestem, ale pozdrawiam wszystkich Golfiarzy!
Dzięki za porady i pozdrawiam;)
czajnik283
 

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości