Szkoda w moim MK3 USA

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Postprzez chomik » 19 gru 2012, o 21:31

to jest ich pech ;]
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

 

Postprzez GRd » 19 gru 2012, o 22:51

fajnieby bylo jakby sie ktos wypowiedzial z wlasnegoo doswiadczenia... nie ma tutaj nikogo kto mial swoim US wypadek ?
GRd
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 22:40
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez chomik » 19 gru 2012, o 23:08

nie patrz czy us czy nie us .
poprostu spisz numery czesci z etki z wersji US i podaj to kolesiowi co spisywal wyliczenie i wsio . Oni zapewne zadzwonia do aso itd itd ;)
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez PrzemkoXVI » 19 gru 2012, o 23:28

To ja wam opowiem inną historię - mój znajomy, starszy pan, który śmiga BMW X5 miał niegroźną stłuczkę. Pewien facet uszkodził mu boczne lusterko oraz nieco wgniótł drzwi. Znajomy zaproponował pewien układ - miał on polegać na tym, że sprawca całego zdarzenia przekazałby mu pewną ilość gotówki na naprawę we własnym zakresie (posiada on zakład zajmujący się naprawianiem samochodów na co dzień). No ale z racji tego, że Polska to kraj jedyny w swoim rodzaju zakończyło się na tym, że przyjechać musieli rzeczoznawcy. Po pierwszych oględzinach przedstawiciel z najbardziej znanej firmy ubezpieczeniowej w naszym kraju zaczynającej się na literę "P" powiedział, że więcej niż 5 stów nie daje. Znajomy oczywiście się na to nie zgodził, bo nie wystarczyłoby to nawet na zakup wspomnianych przed chwilą części, nie wliczając w to ich późniejszego malowania. Zadzwonił do swojego ubezpieczyciela z BMW. Po oględzinach tego rzeczoznawcy znajomy dostał odszkodowanie w wysokości kilku tysięcy złotych. Tak więc widzicie, nie zawsze rzeczoznawca ogarnia temat. Dlatego popieram zdanie chomika, spisać numery zderzaków US i innych elementów i w razie draki podawać właśnie te.
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez GRd » 19 gru 2012, o 23:39

chomik napisał(a):nie patrz czy us czy nie us .
poprostu spisz numery czesci z etki z wersji US i podaj to kolesiowi co spisywal wyliczenie i wsio . Oni zapewne zadzwonia do aso itd itd ;)


Dzwonione bylo wszedzie i nawet glowne ASO w Polsce, nie ma podanej ceny. Podali mi numer zderzaka, zalatwiali to w niemczech i tam tez nie ma, pozostaja tylko aukcje internetowe... Uszkodzony został tylni zderzak, numer do niego posiadam ale do styropianowej belki juz nie...
GRd
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 22:40
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez chomik » 20 gru 2012, o 00:02

hmm dzwoń po serwisach ;] ja jeszcze rok temu sciagnalem tylni zderzak do mk3 US dla znajomego .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez GRd » 20 gru 2012, o 01:03

i jaka wyszla cena serwisowa za zderzak ?

[ Dodano: 2012-12-21, 12:25 ]
koledzy, wyslali mi te 440zl na konto. Bede pisał odwolanie... pisał ktoś z was kiedys takie odwołanie ? Co mam w nim napisać ?
GRd
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 22:40
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości