Problem z MTU

W tym dziale piszemy tematy zwiazane z wypadkami.

Moderator: Moderator

Postprzez bioly21 » 24 paź 2012, o 19:36

poprostu ich olej , mialem to samo kupilem samochod z waznym oc w mtu dokladnie 9 dni , po miesiacu przyslali mi pismo ze za te 9 dni mam doplacic 312zł :lol: zadzwonilem do nich wyjasnilem ze nic placic nie bede , pozniej przez 3 miesiace przysylali mi listy z wezwaniem do zaplaty , nastepnie kolejne 3 miesiace przysylali mi jakies pismo niby od prawnika ktorym mozna sobie podetrzec 4 litery , bez podpisu, nie poleconym

poszedlem z tym do prawnika , napisal mi pismo , wyslalem do nich i od tego czasu mam swiety spokoj
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

 

Postprzez k-m-r1 » 25 paź 2012, o 14:15

Peter1717, jak pogadasz z kimś kto polisy wystawia to może on dac 10 lub 20% niżki w pzu taki bonuc ja dostaje jak przedłużam polise

bioly21, za niewiedze sie płaci albo za brak wiedzy to sposób na zarobek

możłiwe że te 300 zeta to rekalkulacja była nowej polisy

[ Dodano: 2012-10-25, 13:16 ]
Peter1717, mi tylesamo policzyła podstawe do zapłaty ale 10% zniżki dostałem :-D
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez bioly21 » 25 paź 2012, o 15:33

k-m-r1 te 312 zł były naliczone za 9 dni, załóżmy kupiłem auto 1 marca oc było ważne do 10marca i za te dni wyliczyli mi taka stawkę , w odpowiedzi dlaczego tak dużo napisali iż poprzedni właściciel miał 60% zniżek a ja z racji ze jestem nowym klientem mam u nic 50% ale zwyżki więc taka suma im wysła

w późniejszych info nie poprosili ale zażądali ode mnie nowej polisy z informacja ze jednak mam 60% zniżek , po czym z tym ich świstkiem udałem się do prawnika zapłaciłem stówe , napisał mi pismo powołując się na jakies ustawy czy coś i od tego czasu mam święty spokój ze złodziejami z MTU
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez k-m-r1 » 25 paź 2012, o 18:52

bioly21, znaczy sie prawnik zarobił na Tobie

Ty kupując auto masz 30 dni na wypowiedzenie umowy jesli tego nie zrobisz w te 30 dni umowa jest przedłużana...

skoro te 9 dni za 312 zł to cały rok lekko ponad 12 tys ...

dla mnie z kosmosu wzieta suma

jeśli miałes kontakt z calsenter to nie dziwie sie :-D
ale udało sie i wyszedłeś na swoje :ok:
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Peter1717 » 25 paź 2012, o 21:23

No w każdym bądź razie z nimi cyrki są :) Ja czekam na "Matki Boskiej Pieniężnej" a że ubezpieczenie mam wazne bodajze do 21.11 to na lajcie kilka dni wczesniej im zloze wypowiedzenie i w ten sam dzien myknę do agencji ubezpieczeniowej i mi zalatwia ubezpieczenie w pzu zeby ciągłąść była :) A bardzo miłe panie obsługują tam w tej mojej agencji więc raczej problemów nie będzie :)
Peter1717
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 16:58
Lokalizacja: Palcza/k.Krakowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości