woda pod wycieraczka pasazera z przodu

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez mani51 » 19 gru 2008, o 07:38

tu masz zdjęcie gdzie to jest od środka czyli nad kostką w słupku drzwi.
Obrazek

najlepiej jest to wyciągnąć bo jak będziesz wpychał druta to wypchniesz wężyk od szyberdachu który jest w to wciśnięty. Tylko jest małe ale bo wyjąć to nie problem, gorzej jest póżniej nałożyć to kolanko z powrotem na wężyk bo jest tam ciasno i można tylko jedną ręką działać. Ja wyjąłem całą kostkę tą co są połączone kable od drzwi ze słupka oraz odkręciłem dolny schowek i jest trochę więcej miejsca, no ale jak wypchniesz drutem ten wężyk to i tak Cię to nie ominie...a rękę trzeba wkładać nie od dołu tu gdzie widać kolanko tylko od góry nad tą blachą co trzyma tapicerkę

a tu masz kolanko po wyjęciu z samochodu

Obrazek

jak widać składa się z dwóch części a ten syf co jest obok to był wewnątrz tak że odpływ był całkiem zatkany i woda wychodziła górą przez kolanko i spływała po słupku i po mocowaniu tapicerki do środka a nie na zewnątrz

[ Dodano: 2008-12-19, 06:44 ]
a z drugij strony jest w tym samym miejscu tylko trzeba zdjąć osłonę skrzynki bezpieczników. Z tej strony poszło duzo szybciej a problemem nie było to że kolanko było zatkane tylko to że kiedyś właśnie przetykałem drutem i wypchnąłem wężyk

ewentualnie jak chcesz drutem to wpychaj od góry przy szyberdachu aż wyjdzie przy drzwiach ale całego syfu z kolanek w ten sposób nie usuniesz
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

 

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości