woda na podłodze................

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez siman » 9 gru 2007, o 11:37

kolego rozbierz sobie nadkole i przyjrzyj sie uwaznie nie ma tam zadnych zaslepek!!!
prawdopodobnie cieknie ci z gum "uszczelek podlogowych" male czarne okragle zaslepki podlogi....
masz dwie z tylu i jak sie nie myle to 4 - 5 z przodu z czego 3 z nich mozesz znalesc od spodu autka te z tylu sa tez widoczne...spojrz sie czy ochrona antykorozyjka podwozia na tych gumach nie zostala zdarta!!! i to prawdopodobnie jest przyczyna tego zalania auta...
wiecej info tego naprawienia przesle jak bede mial wiecej czasu
siman
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 lis 2007, o 20:10
Lokalizacja: zachodniopomorskie

 

Postprzez spartan93 » 19 sty 2008, o 11:39

witam wyjmi gume w drzwiach od pasazera iwyczysc wezyki mialem to samo
spartan93
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 12:58
Lokalizacja: Żnin

Postprzez klanhker » 19 sty 2008, o 12:37

ja nie mam szyberdachu a jak wsiadam do auta to mam wode pod nogami ale tylko na miejscu kierowcy a ze jestem totalnie zielony w te klocki to nie mam pojecia co z tym zrobic :cry:
Avatar użytkownika
klanhker
Badacz tematu
 
Posty: 156
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 16:38
Lokalizacja: TK

Postprzez stingeros » 19 sty 2008, o 12:48

zrob sobie tak ze siadz sobie w aucie a druga osoba poleje woda auto ze weza albo jakos inaczej i juz bedziesz wiedzial gdzie co przepuszcza ;-)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez pogo84 » 19 sty 2008, o 13:13

mialem tak w innym samochodzie zazwyczaj to jest od strony dzrzwi kierowcy lub pasazera bokiem Ci leci woda moze masz drzwi opuszczone sprawdz
pogo84
Badacz tematu
 
Posty: 194
Dołączył(a): 2 paź 2007, o 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez klanhker » 20 sty 2008, o 13:45

faktycznie moga to byc drzwi bo przy odwieraniu troche opadaja, zaraz lece przed dom i to sprawdze :)
Avatar użytkownika
klanhker
Badacz tematu
 
Posty: 156
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 16:38
Lokalizacja: TK

Postprzez lothar83 » 20 sty 2008, o 15:38

a ja juz nie mam wody :-P rozebralem wszycho i tak:z tylu woda byla od tych korkow w podlodze guma sparciala i lecialo.a z przodu to inna historia.pozabezpieczalem wszystkie korki i myslalem ze po problemie,juz miale skladac autko z powrotem,a tu patrze kabie mi z przewodow tam na dole niedaleko bezpiecznikow,rozejzalem sie i okazalo sie ze woda leci tam gdzie linka od otwierania maski wychodzi na zewnatrz auta.sparciala uszczelka.i tam cieklo.jest ciezkie dojscie ale silikon wszystko zalatwil.linka wychodzi tam gdzie jest odplyw wody od przedniej szyby z prawej strony,warto tam sprawdzic.powodzenia.ciezko bylo,nawet bardzo ale mam juz po problemie.pozdrowionka.
lothar83
Czytacz
 
Posty: 58
Dołączył(a): 4 gru 2007, o 15:08
Lokalizacja: Iława

Postprzez arci131 » 20 sty 2008, o 22:10

ja mialem taki przypadek w matizie to okazalo sie ze szyba przednia byla zle przyklejona...
Avatar użytkownika
arci131
Czytacz
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 sty 2008, o 12:11
Lokalizacja: Głogów

Postprzez mietek » 22 sty 2008, o 14:24

ja mialem dzis taki przypadek nie mialem pojecia co jest grane czytalem tego posta i nic po 30 minutowych ogledzinach znalazlem karzdy z was pewnie mial problemy z glosnikami albo zamkiem centralnym czsto sie psuje w drzwiach ta kostka niestyka itp. poprostu byla nieszczelna ta uszczelka niedokrecona i odplyw jest akurat nad nia i sobie kapalo i po kabelkach woda dostawala sie do srodka pod oba prawe fotele
mietek
Badacz tematu
 
Posty: 166
Dołączył(a): 22 sty 2008, o 13:31
Lokalizacja: oldenburg

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości