montaz ekranu

Problemy zapytania związane z wnetrzem

Moderator: Moderator

Postprzez strzeliniasty » 4 cze 2011, o 13:39

Lobus, zalezy


ja mam nawi z TMC w PL jeszcze nie dziala ale na zachodzie miodzio ostrzega o wypadkach, robotach drogowych automatycznie wyznaczajac trase i troche byloby niewygodnie co chwila lukac na dol w celu sprawdzenia jaki komunikat przyszedl
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

 

Postprzez Lobus » 4 cze 2011, o 18:58

Chłopaki wiadomo, jeśli navi ma być często używana i ma służyć do navigowania to musi byc widoczna, ale jeśli to ma być "navi" dla zabawy, szpanu to im większe tym lepsza, teledyski dziewczyny i talony :hyhy:
Lobus
Ekspert
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 7 paź 2010, o 10:55
Lokalizacja: Wrocław/Bogatynia

Postprzez krystek.l » 4 cze 2011, o 19:34

Dla szpanu... hmmm to ja się coś czuję za stary wtedy... :zakrecony:
krystek.l
 

Postprzez swatu » 4 cze 2011, o 21:46

dobra Panowie spokojnie bo widze ze temat sie rozkreca :) a w miedzy czasie napotkałem problem ,postanowilem zrobic zabudowe we wnece pod popielnicza ,tylko zastanawiam sie jak w jaki sposób pociagnąc zasilanie i ewentualne włączanie navi?

macie jakies pomysły?
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez krystek.l » 4 cze 2011, o 22:07

Już kiedyś rozkręcałem tą całą konsole, radio nawiew i tą całą resztę od tunelu...
i jeśli chodzi o podłączenie kabla do navi to zależy jak widzisz same zabudowanie i to w jaki sposób ty chcesz to navi ustawić...

Zasilanie możesz podpiąć od czegoś innego zapalniczki itp
ale jeśli chcesz zabudować to za jednym wsunięciem navi podpinasz pod kabel i zakleszczasz....

tylko że trzeba by zrobić albo od dołu jakąś klapkę którą otwierasz lub coś i możesz navi podpiąć z góry do kabla (w zależności z której strony masz kabel) lub od dołu i zatrzasnąć jakoś....

Ale najszybszą metodą było by rozkręcenie navi obudowy, bo wtyczka USB 3.0 jest przypocowana śrubkami do plastiku lub płytki, po wykręceniu ich możesz ustawić sobie np że od tyłu wsuwasz lub z góry itp... więc z wystającym kablem w navi masz problem załatwiony.... i dalej myślisz z zabudową...

?????
krystek.l
 

Postprzez swatu » 4 cze 2011, o 22:12

krystek.l napisał(a):i dalej myślisz z zabudową...

???
:-) no ciezko bedzie ,a wydawało sie to takie proste.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez krystek.l » 4 cze 2011, o 22:41

Po rozmowie na gadu stwierdziłem że chyba zrobie podobny pakiet
tyle że na Pentagram EON CINEO 3"
w górny prawy wlot, tyle że bez kabli, na włożenie i wyjęcie na zacisk
z płyty pilśniowej i skórę na obłożenie...
Proste bo bez kabli... no i by było na puszczanie mini teledysków :D czy co innego... hehe


Tylko jest jeden mały szczegół... :zakrecony:
czy to będzie się fajnie komponować??? tego nie wiem... jutro jak ze studiów wrócę to zrobię fotkę i przeróbkę w photoshopie i zobaczymy czy to będzie fajnie czy nie :cwaniak:
krystek.l
 

Postprzez PiJey88 » 6 cze 2011, o 12:16

ciekawe jak by wyglądała np ori navi z paska b6 z radyjkiem w miejscu radia i nawiewów, tylko ze ta navi jest dość kiepska w porównaniu do automapy itd

np:
http://allegro.pl/nawigacja-mfd2-dvd-po ... 75663.html
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez K@mil » 6 cze 2011, o 12:48

PiJey88 napisał(a):ciekawe jak by wyglądała np ori navi z paska b6 z radyjkiem w miejscu radia i nawiewów, tylko ze ta navi jest dość kiepska w porównaniu do automapy itd

np:
http://allegro.pl/nawigacja-mfd2-dvd-po ... 75663.html


Jak taką zalozysz to później trzeba szyby blachą zabić a klamki zaspawać
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez krystek.l » 6 cze 2011, o 18:13

Próbowałem zobaczyć jak to w realu będzie.... hehe u mnie navi jest za duża by poeksperymentować ta u góry swatu co pokazywałeś mógłbym pomodzić ale nie podoba mi się to

Ale ogarnąłem 3.5" tam i było by trzeba trochę powycinać formę i zabudować...
Jeśli chodzi o efekty specjalne nocą by coś obejrzeć.. powiedzmy tak dla jaj jakiś kabatet teledysk czy coś tam to hmm podoba mi się...
ale jeżeli chodzi w dzień jak to wygląda to nie wiem czemu ale wizualnie to mi się nie podoba....

Chyba że kratkę po lewej zabudować jakimś większym wyświetlaczem np navi tam wstawić a z prawej to
to raczej wtedy by się skomponowało fajnie lub całą navi na szerokość jak radio... a boki zabudować...

Fotek nie przerabiałem bo coś chęci nie miałem :P
co myślicie?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
krystek.l
 

Postprzez swatu » 6 cze 2011, o 20:22

krystek.l ja dzisiaj swoja przyłozylem w to samo miejsce i podczas delikatnej jazdy po parkingu słonce całkowice zakrywało obraz ,podejrzewam ze navi jest za wysoko umiejscowiona natomiast dając ja na dol pod zapalniczke obraz był wyrazny przez caly czas ,momentami tylko padaly promienie słonca ale nie tak duze jak wczesniej.

więc co robimy :-) :?:
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez krystek.l » 6 cze 2011, o 21:21

Wychodzi na to że ekran nie jest przystosowany na to by umieścić go u góry...
za dużo cudowania z umieszczeniem, wycinaniem i umocowanie... nawet z tym moim maleństwem... i jak piszesz z obrazem....

Szybciej będzie umieścić go na dole...
proponuje więc rozkręcić z dół i wyjąć tak że będziesz mógł go położyć na stół i na spokojnie wymierzyć...
wytnij skeikę i boki z klina... a resztę tak jak na gg ci pisałem z dopasowaniem navi.. będzie szybciej
:hyhy:

Ja u siebie nie będę chyba robić na dole bo mam cb tam wrzucone... a u góry nie pasi i tak z ekranem
krystek.l
 

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron