Końcówka tłumnika

Wszytko co zwiazane z układem wydechowym

Moderator: Moderator

Postprzez przemek12345 » 16 gru 2012, o 00:30

witam , chcę wybrać jakąś końcówkę tłumika dla mojego golfika, chcę zapytać czy końcówka z dyfuzorem przy silniku 1,8 da choć delikatny basowy pomruk...? z góry dziękuję za pomoc..
przemek12345
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 00:23
Lokalizacja: Rypin

 

Postprzez Opik » 16 gru 2012, o 23:44

sama końcówka nie da absolutnie NIC
jeżeli chcesz jakąkolwiek zmianę dźwięku - jakiś inny końcowy wydech
chcesz mieć do tego lekki pomruk - strumienica zamiast kata
chcesz mieć naprawdę głośną pierdziawe - wywal środkowy tłumik i wstaw zamiast niego kawałek rury - środkowy wydech robi dźwięk silnika tak naprawdę
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez danielson10 » 22 gru 2012, o 14:16

takie końcóweczki nic nie dadzą, ja natomiast w swoim 1.6 wymieniałem tłumik bo był już niezłe przeżarty i tak się złożyło ze w okolicy znalazłem tłumik końcowy od tdi (dwururka i do tego dorwałem końcówki na wzór od tdi niklowane ultera)
Uciąłem stary tłumik (prawie że u samej dupy) bo teoretycznie nie pasuje do 1.6 i na podnośniku wspawałem ten od tdi i do tego te końcówki i jest elegancko. i mogę powiedzieć ze bardzo fajnie to brzmi, delikatny pomruk jest można powiedzieć ze o to mi chodziło. jest trochę zabawy ale efekt końcowy mnie pozytywnie zaskoczył. było warto. jak będzie chwila czasu to zrobię jakąś fotkę jak to wygląda
Avatar użytkownika
danielson10
Czytacz
 
Posty: 64
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 04:36
Lokalizacja: Oświęcim

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ wydechowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości