Zabrało mi całkowity skręt w prawo...

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Postprzez pablomed » 25 wrz 2008, o 22:36

Wiesz odkręcanie drażków od maglownicy i końcówek od drążka to naprawdę jest czasem spory problem. Niby były niedawno robione więc nie powinny być zapieczone, ale chociaż nie mam całkiem lewych rąk sam bym się nie brał za to.
Poza tym musisz mieć te dane do ustawiania długości drążków i więc jak uważasz, możesz próbować ale i tak trzeba potem zbieżność robić jeszcze raz, więc radziłbym jechać do innego zakładu gdzie zrobią to za jednym zamachem.

[ Dodano: 2008-09-25, 22:42 ]
70,5mm, to jest odległość na jaką wkręca sie drażek na maglownicę mierzona od odsadzenia przegubu kulowego drażka ( tego od strony maglownicy) do wewnętrznej krawędzi odsadzenia na maglownicy. Wpierw trzeba ustawić maglownice tak żeby z obu stron wystawała dokładnie tyle samo. Długości na jaką wyjściowo ustawia się drążki nie mam w danych
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

 

Postprzez Diego » 23 lis 2009, o 20:44

Tiiger, Jakbys mogł to napisz jak uporałes sie z problemem bo niestety mam to samo :-(
Diego
Czytacz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 23:51
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez Tiiger » 24 lis 2009, o 09:42

U mnie okazało się że poszła mi przekładnia kierownicy ze wspomaganiem (jak dobrze poszukasz to dobre używki dostaniesz za ok 250zl (za gotowy komplet)). Trochę trzeba się przy tym narąbać więc musiałem oddać samochód do mechanika, łączny koszt wymiany z naprawą to 500zł...boli, ale już mam spokój, szczególnie że widziałem co było ze starą...popękała mi na końcówce z jednej strony :/
Tiiger
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 7 cze 2007, o 17:43
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Diego » 24 lis 2009, o 12:13

o cholera to mnie nie pocieszyles :kwasny: ja pojade jeszcze tam gdzie ustawialem zbierznosc i niech cos zrobia bo dziwne ze wczesniej mialem dobrze a po ich ustawienu jest lipa

[ Dodano: 2009-11-25, 16:45 ]
temat zakonczony. wszystko gra:) :-D
Diego
Czytacz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 23:51
Lokalizacja: Małopolska

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości