jak ustawić zbierznosc

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Postprzez kapela20 » 19 wrz 2008, o 00:33

kolega ustawiał poziomica a potem pojechal na geo facet powiedziałze miesci sie w normie minimalnie brakowalo do ideału :lol: :lol:

[ Dodano: 2008-09-19, 00:39 ]
poza tym sprzęt to nie wszystko kiedys koles ustawil mi na zajebistym sprzecie i miałem takie bicie ze jechac sie nie dalo .widocznie maszyna skomplikowana :lol: :lol: a potem inny koles mi ustawił na lampach i wszystko ok
pozdro. za wymiane tulejek i zbiernosc 100 zł :-D
Avatar użytkownika
kapela20
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 28 sie 2008, o 00:14
Lokalizacja: wrocław/milicz

 

Re: jak ustawić zbierznosc

Postprzez Tygrys » 31 sty 2013, o 18:35

jatromb napisał(a):a wiec jak w temacie, jak ustawic geometrie, majac do dyspozycji wlasny garaz ?? :D
Teoretycznie można. Jak miałem golfa 2 i robiłem cały przód to mechanik ustawiał mi przyrządem własnej roboty. Wyglądał on mniej więcej tak: Prosta deseczka w którą z jednej str były wbite 2 równej długości gwoździe a z drugiej str była przymocowana krótka poziomica. Przystawiał to do felgi gwoździami i sprawdzał czy jest poziom. Nie wiem jednak czy było ustawione to prawidłowo ponieważ był to samochód roboczy i nie jeździłem nigdzie żeby to sprawdzić. Auto prowadziło się dobrze i nie ściągało.
Avatar użytkownika
Tygrys
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 09:50
Lokalizacja: WPN

Postprzez czart79 » 6 lut 2013, o 15:55

zbieżność na oko jeszcze jak cię mogę- wartości dla golfa 3: 0 stopni +/- 10 minut wartość sumaryczna, ale kąty koła przedniego ustawiać na oko :D 0 stopni 40 minut w minusie +/- 20 minut .. powodzenia ;D
czart79
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:47
Lokalizacja: Pruszków

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość