Gdy na full skrece kierownice to gasnie

Wszystkie informacje o elementach układu kierowniczego.

Moderator: Moderator

Postprzez mani51 » 23 gru 2008, o 07:27

tak w ogóle to od kiedy masz ten problem?
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

 

Postprzez Zaba2 » 23 gru 2008, o 11:14

Coname wybacz chyba urazilem Twoja orientacje seksualna, a powiedzialem bo to zabawnie wyszlo. Moze w Nowym Stawie takich strasznych rzeczy nie robicie ale u nas robi sie to zawsze i gdzie sie tylko da a tymbardziej w golfie :lol:
Co do problemu to jest od jakiegos tygodnia dopiero ale daje sie we znaki :zdegustowany:
Avatar użytkownika
Zaba2
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 12:13
Lokalizacja: Olkusz

Postprzez mani51 » 23 gru 2008, o 15:41

Zaba2 napisał(a):Coname wybacz chyba urazilem Twoja orientacje seksualna, a powiedzialem bo to zabawnie wyszlo. Moze w Nowym Stawie takich strasznych rzeczy nie robicie ale u nas robi sie to zawsze i gdzie sie tylko da a tymbardziej w golfie


nie sądzę żebyś kogoś obraził ale poprostu takie teksty są żałosne moim zdaniem i o ile pierwszym razem tego nie skomentowałem to teraz już nie mogę przemilczeć...zachowujesz się jak byś miał max 15lat

Zaba2 napisał(a):Nie mam przepustnicy esli chodzi o ta klapke w rurze miedzy filtrem powietrza a hmm nazwe to wtryskiwaczem
:zdziwko: może masz na myśli przepływomierz? nie wiem, ja też nie mam tam żadej klapki

ja obstawiam jakąś nieszczelność. Podłącz się pod kompa, może coś pokaże a jak nie to lewe powietrze - nawet sobie sprawy nie zdajecie ile problemów może być przez jedną małą nieszczelność i nie chodzi tu tylko o podstawę wtrysku ale o cały dolot tzn wszystko co jest poniżej przepustnicy czyli np podciśnienie do sterowania klapki w obudowie filtra, ukłąd podciśnieniowego wspomagania hamulcy. Trzeba to podpinać, zaślepić króćce i odpalić silnik i będziesz wiedział czy tam gdzieś nie łapie powietrza...no i jescze kwestia tego czy nie zaoszczędziłeś na przewodach WN bo jak kupiłeś jakieś kiepskie to spróbuj założyć spowrotem stare
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

Postprzez Zaba2 » 23 gru 2008, o 19:11

Ale jestescie jakby to powiedziec malo wyluzowani :shock:
Ale w takim razie przepraszam nie mam zamiaru tu nikogo urazic :zalamany:

Odkrecilem dzis ta przepustnice bo wymienialem krokowca zajzalem pod kazda uszczelke i sa wpozadku ten dzyndzelek w obudowie wyczyscilem i psiklem WD40

To co graba? :-)
Avatar użytkownika
Zaba2
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 12:13
Lokalizacja: Olkusz

Postprzez mani51 » 23 gru 2008, o 19:42

Zaba2 napisał(a):Odkrecilem dzis ta przepustnice bo wymienialem krokowca zajzalem pod kazda uszczelke i sa wpozadku ten dzyndzelek w obudowie wyczyscilem i psiklem WD40


pomogło :?:

Zaba2 napisał(a):To co graba?


:niepewny:
:ok:
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

Postprzez Zaba2 » 24 gru 2008, o 19:08

Niestety nie pomoglo.
Wesolych swiat tak w ogole! :-)
Avatar użytkownika
Zaba2
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 12:13
Lokalizacja: Olkusz

Postprzez DrSzpila » 25 gru 2008, o 00:49

Zaba2, obciążenie, spadek napięcia, ja tak mialem w lanosie tez miał wspomaganie przeczyściłem mase przy akumulatorze i styki problem znikł
DrSzpila
Members
 
Posty: 593
Dołączył(a): 24 lut 2008, o 16:44
Lokalizacja: Katowice / Siedlce

Postprzez Zaba2 » 2 sty 2009, o 16:15

O a dzis na chwile nie mialem w ogole wspomagania i jak kierownica ruszalem to nie skakalo napiecie, pasek sie nie slizga bo sprawdzalem jak zaczelo chodzic no a teraz tak jakbym skwierkot slyszal pod maska :-? Aha plyn jest
Avatar użytkownika
Zaba2
Czytacz
 
Posty: 139
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 12:13
Lokalizacja: Olkusz

Postprzez gczester » 25 sty 2009, o 15:05

moim zdaniem to wina wspomagania może siada łożysko na pompie zdejmij pasek i zobacz czy pompa się lekko kręci
gczester
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 21:18
Lokalizacja: SKIERKI

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ kierowniczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość