Wibracje.

Wszytko co zwiazane z układem hamulcowym

Moderator: Moderator

Postprzez SotoM » 28 gru 2008, o 15:03

bo jesli pompa wody nie jest w rozrządzie to oczywiscie ze sie jej nie wymienia. co innego jak pompa wodu napedzana jest poaskiem rozrządu to wtedy oczywiscie ze sie wymienia ale co druga wymina paska pompe sie wymienia ale lepiej za kazdym razem.po za tym panowie moim zdaniem i praktycznie szybciej to idzie jak sie wyrzuci alternator,odsunie pompę wspomagania kierownicy odkreci podstwę alternatora to jest dostęp aby odkręcić cała pompe wody od bloku.. pompa nie jest przykrecona jak w oplu czy w jakimś innym aucie do bloku bezposrednio tylko to jest osobna czesc... nawet w garazu mam nówkę dupe od pompy wody....teraz sobie poimyslicie... pompe wody zmieniałem bo była rozsypana ale auto ogólnie miałem na wymiane rozrządu...wiec wymieniłem sama głowną pompe a dupa mi została...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

 

Postprzez Bolek III » 28 gru 2008, o 19:27

Ja pompy nie mam podłączonej pod rozrzad.... Moją pompe napędza pasek od altternatora... A mam do was pytanie jesli oni mi tak szumi to co sie może stać jak zaszumi sie na maxa ? Bo potrzebuje pojechać golfem ale niewiem czy żebym nic więcej nei zepsuł . Pasek od alternatora itak mam do wymiany.... Dodam że to koło od pompy wody całe lata....


No to tak... zaryzykowałem , wyjechałem (łącznie 90km w dwie strony) No i wszystko chodzi tak jak chodziło. Nic głośniej tylko buczy i buczy tak co drugi obrót wału ;). Postanowiłem narazie jeździć do póki pieniędzy nie uzbieram.
I Love My Golf ;PP
Bolek III
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 15 paź 2008, o 19:07
Lokalizacja: Myślibórz

Postprzez SotoM » 28 gru 2008, o 23:49

no to w koncu cos ci sie skończy i staniesz na mrozie. ukęci ci sie ośka w pomie na której jest koło od napedu,spadnie pasek,wkreci sie w rozrzad jak rozwali obudowy i wtedy bedziesz miał swoje zbieranie pieniedzy....rób jak uwazasz,w końcu to nie nasze małpy nie nasz cyrk ;-) pozdro...
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Układ hamulcowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości